Jump to content
BulForum.com

Software installation in Linux is difficult


Godfather

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply
...

 

Oсвен пак да благодаря, довечера ще го направя горното.

 

 

Взе да ми се набиваш из очи...

 

:) Ми и за мен и за доста хора си точно форумния шут. Факт, който зависи изцяло от теб, но явно така ти харесва.

Относно баща ми, към него само уважение мога да изпитвам, като към сериозен човек, със сериозен бизнес и сериозна култура.

А това да ти се "набивам на очи", трябва ли да ме разсмива отново или нещо друго се напъваш да кажеш... ?

--------------------------------------------------------------

Edit:

Светлия, стига се заяжда. Можеш да качиш още няколко неща...
Светлия поспри се малко с епитетите...

По-скоро е самозащита от човек, който мята епитети наляво и надясно без да мисли... Ако му се занимава на някой да преброи колко нелепости и епитети ражда чичко Бънди... А и не мисля, че се обижда - предвид ника и аватара, които си е избрал и държанието, което демонстрира.

Link to comment
Share on other sites

Светлия, стига се заяжда. Можеш да качиш още няколко неща:

 

sudo apt-get install msttcorefonts (това е пакет с Winwows-ките шрифтове, сигурно няма да ти е излишно).

 

Ако ползваш mail клиент - препоръчвам ти Thunderburd (sudo apt-get install thunderbird). Ако ползваш ICQ - Pidgin го има вградено, но ще ти се наложи да промениш Login Server-а, защото по подразбиране се мъчи да се върже в сървърите на AoL.

Link to comment
Share on other sites

Светлия поспри се малко с епитетите не стига,че се чудим кой как ти помогне да си качиш незнам си там кво...а и обиждаш. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мисля че в синаптика може да намериш пакет от кодеци който да се инсталира без мплеъра, ще трябва да рестартирам сега за да видя дали съм прав.

Просто отвори гугъл и потърси малко, аз така правя.

:)

 

Аз писах че темата отива към общи приказки, ама кой да чуе.

 

Абе зган що не я затвориш, ако светлия има въпроси за линукс ще си пита в темата за убунту, щото до утре вече ще си раздават виртуални плесници за няк'ви кодеци и работата с тях под различните ос.

Сега не ми четете етика и морал, просто вече стана много офтопик и всеки го забеляза това.

-LS

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...