Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

мдааа..хубава темичка ;) утре ми се налага да ходя из компютърни фирми. Ще ми кажете ли къде се намира тази Адроит и тази фирма след тунела като се завие вляво и там някъде вляво се намира как се казва ;) благодаря

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
мдааа..хубава темичка ;) утре ми се налага да ходя из компютърни фирми. Ще ми кажете ли къде се намира тази Адроит и тази фирма след тунела като се завие вляво и там някъде вляво се намира как се казва ;) благодаря

ул. Граф Игнатиев №5 тел.032 631-346

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MOST са добри като обслужване. Цените са едни от най-евтините в Пловдив.

www.most.bg

 

PIC продават скъпо спрямо MOST, SMART SYSTEMS, JAR COMPUTERS

Link to comment
Share on other sites

MOST са добри като обслужване. Цените са едни от най-евтините в Пловдив.

www.most.bg

 

PIC продават скъпо спрямо MOST, SMART SYSTEMS, JAR COMPUTERS

 

Това www.most.bg няма нищо общо с този Мост в Пловдив ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм особенно доволен от Ерата, днеска бях да си купувам захранване и гледам се задава един пич с моето захранване но го хванал за кабелите и то виси надолу... :angry1 направо ме заболя сърцето!! И това при положение, че става въпрос за захранване Fortron от 60лв! Направо индианска работа! Следващия път ще отида в някой друга фирма 100 %.

 

Пък и станаха бая известни и са много надути вече. Чичо ми примерно беше да си купува лаптоп и отива човека да се консултира и ония баш-шефа, който седи на компа в ляво му вика абе нали имаш нет - влез ни виш цените там! Представяте ли си!

 

Преди имаше едно момче Наката, който сглобяваше при тях и беше много добър но сега тези които са ми се струват някви шлюковци... особенно тоя със моето захранване - като се сетя, ми става лошо. Ама то не само тоя той го взима и го подава на другия и той също го хваща за кабелите - абе индианци ви казвам!

Link to comment
Share on other sites

Коя е фирмата от която сте най-доволни ?

И коя фирма дава най-евтино свойте продукти ?

 

Аз лично съм много доволен от обслужването на една фирма която се намира до сточна гара.. забравих и името =) Като се тръгне от сточна гара по ул."Авксентий Велешки" посока библиотека Иван Вазов.. се върви 50-100 метра и тя е в къщата от ляво.. Мисля че се казва "Most Computers" но не съм сигурен.. Та там ми оправиха монитора (беше изгоряло нещо) и ми Форматираха харда и инсталираха Уиндоза за 20лв.. и всичко това в рамките на 24часа.. =) Интересно ми е вие кои фирми посещавате и колко взимат.. също дали дават евтино компютърните компоненти .. =) :woot

тази тема е невероятно тъпа и само за 13 годишни малоумници

Link to comment
Share on other sites

тази тема е невероятно тъпа и само за 13 годишни малоумници

 

Поредната изцепка на поредния новобранец, чиито няколко безмозъчни поста трябва да изтърпим преди да прочете ПРАВИЛАТА!

Link to comment
Share on other sites

аз си взех компютъра от Адроид и за сега съм доволен от тяхното обслужване... (добре че не ми се е налаго да ходя често при тях през псоледните 5 години :)))

Link to comment
Share on other sites

Всичко друго, но не и ROLDEX. Като ходих там преди един месец да ми кажат примерна цена за една конфигурация която аз им казах, 15 минути тия олигофрени не могат да се оправят със собствения си софтуер. Да не говорим, че 1/3 от частите ги нямали на склад и не се знае колко време ще им отнеме доставката!

Link to comment
Share on other sites

Напротив , за тези които работим във фирми е много интересно ( визирам себе си ) да гледаш как народа си купува простотии и болкуци и спори и се опитва да дава компетентно мнение. Особенно ми е забавен момента с ДДС-то :punk Късмет на всички потребители в покупките , надявам се никой да не се е обидил :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Не знам, но по мое мнение ще бъде добре да включите и най-голямата фирма в Пловдив по размер, персонал и продажби, а именно Computer plus (Debut L).

Без някои изключения, фирмите включени в листата са малки нови фирмички. Вие с този успех можете да включите още около 230 фирми. Не знам точната бройка, но последно преди година и половина ги преброявах бяха около 250.

Не е моя работа, обаче някак си ми се струва правилно, ако някой по-компетентен пуска теми от подобен вид. Така зле подготвени са малко като блъф или скрита реклама на определени.

Link to comment
Share on other sites

Без да съм чел цялата тема искам да попитам ценовата листа на gigahertz включва или не ДДС ? Ако не включва има ли начин да продават на тази цена ?

Link to comment
Share on other sites

Без да съм чел цялата тема искам да попитам ценовата листа на gigahertz  включва или не ДДС ? Ако не включва има ли начин да продават на тази цена ?

 

По принцип не включва. Ако ковориш с Киро можете да стигнете до разумна цена някъде посредата. Много е важен пазарлъка :)

Link to comment
Share on other sites

аз си взех компютъра от Адроид и за сега съм доволен от тяхното обслужване... (добре че не ми се е налаго да ходя често при тях през псоледните 5 години

 

Дам..И на мен 1-то ми pc е от там. Знаят си работата хората. Ама не ми хареса, че малко се бавят с поръчките и нямат особено много стока. Иначе са добри.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...