Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Без да съм чел цялата тема искам да попитам ценовата листа на gigahertz  включва или не ДДС ? Ако не включва има ли начин да продават на тази цена ?

 

ako si gledal tazi na gigahertzbg.com e za bez! toest ima edni 20%+ otgore. Ako vzimash s faktura ne e problem. :D ako ne po dobre mini na miasto za da razberesh kak tochno sedi vaprosa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Напротив , за тези които работим във фирми е много интересно ( визирам себе си ) да гледаш как народа си купува простотии и болкуци и спори и се опитва да дава компетентно мнение. Особенно ми е забавен момента с ДДС-то  :punk  Късмет на всички потребители в покупките , надявам се никой да не се е обидил  :sayjin

Съгласен :) а относно ДДС-то....... :D :lol: :woot

 

Не знам, но по мое мнение ще бъде добре да включите и най-голямата фирма в Пловдив по размер, персонал и продажби, а именно Computer plus (Debut L).

Без някои изключения, фирмите включени в листата са малки нови фирмички. Вие с този успех можете да включите още около 230 фирми. Не знам точната бройка, но последно преди година и половина ги преброявах бяха около 250.

Не е моя работа, обаче някак си ми се струва правилно, ако някой по-компетентен пуска теми от подобен вид. Така зле подготвени са малко като блъф или скрита реклама на определени.

От кога пък Computer plus е "най-голямата фирма в Пловдив по размер, персонал и продажби" :confused :woot а иначе това че на част от фирмите не им е мястото в този списък е друг въпрос

Link to comment
Share on other sites

До сега не бях влизал в сайта на Гигахерц, но като влязох мога да кажа, че е отврат.Примерно като отвориш листата за дъната можеш да брадясаш докато намериш това, което търсиш, ако изобщо го намериш ;) Или пък листата с процесорите-няма елементарна подредба дори по производител, а за останалите данни да не говорим :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Съгласен :) а относно ДДС-то....... :D  :lol:  :woot

От кога пък Computer plus  е "най-голямата фирма в Пловдив по размер, персонал и продажби" :confused  :woot а иначе това че на част от фирмите не им е мястото в този списък е друг въпрос

 

Сорри обаче не се сещам за по-голяма фирма за асемблиране на компютри. Ти в коя работиш. Имаш ли някоя в предвид?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм най-доволен от Адроид-вътре е приятно обслужването е много добро, (в сервиза обаче има един много тъп пич :D )Въпреки ,че и с тях брах ядове веднъж мнението ми е +.

Фирми като Gigaherz за мен не важат-не мога да свикна с мисълта че давам супер много пари , а дори не ми е приятно пазаруването.Нека първо да си оправят интериора за да му е приятно на клиента- в такива гаражи(Гигахерц,ДиЕ итн) вече не стъпвам.А и обслужването конкретно в гигахерц е на много ниско ниво.Преди малко си купих захранване от ЕРА и останах горе-долу доволен от обслужването.

Link to comment
Share on other sites

Сорри обаче не се сещам за по-голяма фирма за асемблиране на компютри. Ти в коя работиш. Имаш ли някоя в предвид?

 

Ми VALI Computers например има офис в Пловдив и е един от най-големите вносители на компютърни компоненти в България. Ако това не е достатъчно за да бъде в тази листа - здраве му кажи :devil

Link to comment
Share on other sites

Да, но на VALI офиса им е отскоро и впечатленията, които искаме да споделим няма да са равностойни, заради дългогодишния престой на фирмите в анкетата.

Link to comment
Share on other sites

Сорри обаче не се сещам за по-голяма фирма за асемблиране на компютри. Ти в коя работиш. Имаш ли някоя в предвид?

 

Пик,Адроид,Ера,Ролдекс,Мост,Вали...........Ера им отстъпва само по брой персонал, но и това май скоро ще се промени ;)Computer plus от доста време не са вече в класацията на "големите" по ред причини

Link to comment
Share on other sites

Пик,Адроид,Ера,Ролдекс,Мост,Вали...........Ера им отстъпва само по брой персонал, но и това май скоро ще се промени ;)Computer plus от доста време не са вече в класацията на "големите" по ред причини

 

Знаеш ли стана ми доста интересно какви са причините фирмата да не е в класацията. Ако можеш да ми разясниш? От около 8 години работя с тях стабилно и с други фирми имам взаимоотношения, но с тях най-вече. До ден днешен се срещам с колеги от доста фирми там (купуват като мен) , а някои от тези фирми да не казвам повечето са в този списък. Няма смисъл да давам повече подробности и разаснения.

 

Само ако не те притеснява да ми кажеш защо не е в класацията и аз да знам може и на РМ, както ти е удобно.

Link to comment
Share on other sites

Какво стана с Magiton, не съществува ли вече? Едно време бяха добри, ама малко скъпички идваха.

P.S.

Може да ми е малко глупав въпроса, за което сори ама тези дни ще купувам PC и търся инфо за всички фирми, че да взема от най-надежната и на добра цена. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми VALI Computers например има офис в Пловдив и е един от най-големите вносители на компютърни компоненти в България. Ако това не е достатъчно за да бъде в тази листа - здраве му кажи  :devil

 

 

Ако сложим Моst, Persy, RTS, ARGUS, Sunny , та дори и ЖАР компутерс, след Вали, може и да е най-голямата B)

Link to comment
Share on other sites

Hmmmmm :angry1 az pak smqtam , 4e vi4ki sa edni i sa6ti :angry1 i vse gledat kak da te precakat s kvoto i da e bilo :angry1 se kato si poraca6 konfiguraciq gledat da ti slojat komponenti 2-ra raka sled , koeto installvat XP-to kato vikat :tva e bonus , 4e pazaruvahte ot na6ta firma-sledovatelno nemoje6 da razbere6 dali komponenteti dali sa novi ili vtora raka ili neznaina raka :( taka , 4e ne im se doverqvaite nito na nejnite dumi , koito sa izpalneni s mnogo ''ZNANIQ'' , koito te karat da se nabuta6 s nai gadnata stoka .... taka , 4e zimaite edin priqtel kadeto razbira pove4e otivate v , koqto i da e firma i im kazvate , 4e iskate si4ki komponenti kakto sa si po kutiiite da gi vzeme6 , a pak priqtelqt ti 6a gi sglubi :D az li4no pazaruvam ot NOEL ama i te sa edni ..... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Я кажете къде мога да намеря адреса на ЕРА компютерс и на МОСТ? Ако някой може да ми обясни ще съм му благодарен :D 10х предварително ;)

 

Era Computers

 

Ако някой знае адреса на Мост ще му бъда благодарен ако го сподели. Щото намирам този www.most.bg на това е сайта на Софийска фирма която няма нищо общо с Мост в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

MOST Пловдив и MOST София , са абсолютно една фирма и имат много общо - това е една фирма. Това което виждаш на мост.бг е и това което се предлага в Пловдивския МОСТ. :blink:

Link to comment
Share on other sites

MOST Пловдив и MOST София , са абсолютно една фирма и имат много общо - това е  една фирма. Това което виждаш на мост.бг е и това което се предлага в Пловдивския МОСТ.  :blink:

 

Сигурен ли си на 100%, защото вече ми заявиха в този форум че няма нищо общо помежду им.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...