Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

ЕРА , те бяха единствените които продаваха без ДДС , ама скоро не съм ги посещавал и незнам :D

 

А ако си решил да сменяш нещо по-добре не ги търси :sick

Link to comment
Share on other sites

sored men nai qki sa RESET Computers , kakvoto i da tarsq pri tqh go ima vinagi ,  misalta mi e 4e tuk vav plovdiv imat mnogo komponenti , a ne da si gi pora4va6 ot sofiq i da 4aka6 da ti gi donesat , a i cenite sasto sa priemlivi

Ako ti se davat 50 kinta za sli6alki deto ne znae6 daje kade sa proizvedeni OK.

togava cenite sa priemlivi naistina.Az za 50 kinta otivam i si vzimam PIONEER slu6alki deto sa 100X po ka4estveni i kato dizain i kato svirnia.Pitam gi ATI imate li i onia mi vika nii s tia ne rabotim.Duna na Gygabite imate li - Kvo e tva e otgovora.Tursia si modem pitam za cena - mi to v internet ima katalog vlezte i vijte.Mi nali za tva otivam za modem , za da vliana v internet be bai h*i.Toi me pra6ta za zelen haiver.Probutva mi MSI duna deto gi kupuvat samo v turcia i o6te dve tri durjavi.Ia slezte na zemiata we hora

Link to comment
Share on other sites

6to se otnasia do D&E imat mnogo ne6ta i sa mnoo zdravo stupili na pazara v plovdiv.Ama ako im rabotiat kele6i deto edno obiasnenie ne moje da ti dade kato horata i ne se brusne sas sedmici i ima vid na afganistanski pop ,tuk 6te si

pomislia dosta seriozno.Ina4e gi biva.ako sum 6ef na takava firma takiva obrazi niama da gi tupia i edin den ako 6te da e sina na prezidenta na Bulgaria :sick

Link to comment
Share on other sites

Недей обиждай Сашко, да не .... :angry1 Твойта мутра като е излязва от някое модно списание, да не си педал случайно! Айде моля ти се обидите си ги тури някъде.

 

Наистина са стабилна фирма, ама много ги юркат шефовете и клиентите само гледат да ги излъжат. А ако не ви харесва не купувайте от тях. И понякога не са виновни служителите, мога да ви кажа! На калпави клиенти и светът им е крив! Купувайте си от интернет като сте толкова отворени!  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

karaman тази тема е точно за това да обсъдим: КЪДЕ, КОЙ, КАКВО!

айде без нерви и подобни изказвание ... всеки има приятели някъде но товя сега е без значение!

Link to comment
Share on other sites

За отдел продажби, човек не само трябва да си разбира от работата, но и да е приятен, любезен и общителен. Какво общо имат шефовете с отношението на клиент - продавач???

Link to comment
Share on other sites

НЗ какво е сега в Д & Е защото не съм ходил от 1 година,но нека да ви разкажа историята си с тях............

 

 

Отивам аз да си купя компутърче:)......Всичко е ок но след 2 дена изгоря:)Отивам аз при тях и те ми вика елате след 4 дена ще е готов:0Отивам аз след 4 дена казват ми захранването изгоря елате след 4 дена ще го сменим и аз викам ок..Отивам после пак и ми викат ми то и видеото и дъното изгоряха трябва да го пратим в София за рекламация и сигурно след 3 месеца ще имаме отговор ....и забележете че след 3 месеца ми изтичаше гаранцията...доста съмнително а??:)

Link to comment
Share on other sites

НЗ какво е сега в Д & Е защото не съм ходил от 1 година,но нека да ви разкажа историята си с тях............

Отивам аз да си купя компутърче:)......Всичко е ок но след 2 дена изгоря:)Отивам аз при тях и те ми вика елате след 4 дена ще е готов:0Отивам аз след 4 дена казват ми захранването изгоря елате след 4 дена ще го сменим и аз викам ок..Отивам после пак и ми викат ми то и видеото и дъното изгоряха трябва да го пратим в София за рекламация и сигурно след 3 месеца ще имаме отговор ....и забележете че след 3 месеца ми изтичаше гаранцията...доста съмнително а??:)

 

Или тея наистина са супер, ама супер идиоти(което никак не ми се вярва)или праиш опит да нареждаш ;)

Link to comment
Share on other sites

Коя е фирмата от която сте най-доволни ?

И коя фирма дава най-евтино свойте продукти ?

 

Аз лично съм много доволен от обслужването на една фирма която се намира до сточна гара.. забравих и името =) Като се тръгне от сточна гара по ул."Авксентий Велешки" посока библиотека Иван Вазов.. се върви 50-100 метра и тя е в къщата от ляво.. Мисля че се казва "Most Computers" но не съм сигурен.. Та там ми оправиха монитора (беше изгоряло нещо) и ми Форматираха харда и инсталираха Уиндоза за 20лв.. и всичко това в рамките на 24часа.. =) Интересно ми е вие кои фирми посещавате и колко взимат.. също дали дават евтино компютърните компоненти .. =) :woot

gigahertz--hitri, nepishat ceni na componenti v oferti

era iskat 10 $ za sglobiavane ?!!!!!?

shte produlza utre.

Link to comment
Share on other sites

И двата ми компютъра са взети от Гигахец и съм изключително доволен от тях.Няма никаква засечка пак и цените не са непосилни или пресилени.Разбира се,това е лично мое мнение и нека да не се възприема като обида за останалите фирми. :punk

Link to comment
Share on other sites

И двата ми компютъра са взети от Гигахец и съм изключително доволен от тях.Няма никаква засечка пак и цените не са непосилни или пресилени.Разбира се,това е лично мое мнение и нека да не се възприема като обида за останалите фирми. :punk

 

Ти пък дреме им на другите.Че и мойте две PC-та са от GigaHertz ама Ера, Адроид, Мост, Пик, и другите да не са си загубили клиентите.Или пък са се обидили, че не съм купил от тях. Стига бе ти си доволен при Киро и тфа е. Друг е доволен от друга фирма.Обаче бас ловя, че никой не е доволен от РЕСЕТ, защо ли :confused :confused :confused . Май май е в ЦЕНИТЕ !!! :wir :wacko: ефектът е този след излизане от магазина. След известно време и :cry :angry: този. А накрая си доволен след като си направил :throw: това. Абе общо взето Reset SuX ...

Link to comment
Share on other sites

има ли фирма да работи беэ ДДС за обичайните компоненти?-Da Smart Sistems

 

 

 

 

 

Az li4no smiatam,4e SS imat nai ninski ceni na komponentite.

Kolkoto do obslujvaneto ne sa ot onezi koito iskat da ti probutat

boklucite si i sa seriozni v rabotata si.

Nedovolen sam ot garancionnoto im obslujvane edinstveno.

Ne stava vapros oba4e ,4e ne sa si svar6ili rabotata,a 4e me baviha 10dni.

No kakto sam kazval i predi niama takova jivotno perfectna firma.

Ne viarvam da se namira vse niakoi 6te e nedovolen ot ne6to.

Az li4no vi savetvam da ne kopuvate ot PIC computers.

Ot tiah sam nai nedovolen. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Liverpool`Fan`1, оууу, не ми говори за ресет... Там не само цените са изрудски, ами и отношението е под всякаква критика. Има един, не го знам как се казва, а и не искам, който се отнася с такова пренебрежение, че ме избива на агресия като ми говори...

Link to comment
Share on other sites

Naskoro si seh zahranvane ot noviq ofis na JAR Computers /sre6tu lucky cinema na gladston/ pi4a be6e mnoo to4en, dade si i garanziq si4ko. nqmah nikvi problemi, mislq 4e i cenite im sa dobri. :)

 

 

ina4e nai zle sa RESET - ULTRA VISOKI CENI,SUPER NADUTI,PULNO PRENEBREJENIE VUOB6TE - OTNO6ENIE 0 /DAJE -1/ :argue :angry1 :angry1 :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Ще си взимам нов комп от къде предлагате Мост или Пик или Д&Е :)

 

Most по добре. Макар, че има много други фирми в Пловдив. Аз лично бих ти препоръчал: ValiBG, GigaHertz, Adroid, Era, и тук май свършват. Ама и от тези, който си изброил май, май Мост-а са най-добре. Айде успех в пазаренето на КОМП. Все пак сички разбхраме какво чудо ще е. И внимавай похарчи си парите за компютър.А не за органайзер ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...