Jump to content
BulForum.com

Кое за вас е отживелица?


Recommended Posts

"физици в даден етап от животът си са ставали религиозни - защо ли"

 

Иди се запознай малко по-сериозно с исляма и християнството като цялости и после пак, ок?

За репликата за САЩ...това е върхово познание на основите на държавата от г-н Кенеди, което вероятно има нещо свързано със връзките му в предишни периоди с определени изолирани от обществото престъпни групи.

 

Тук въобще никой не е говорил за отговорност, всички които ви сърби някъде за ОТГОВОРНОСТ като цяло ревнахте с глас.Защо, вие ще кажете.

По прецизно беше да напиша "вярващи". Та като стана дума иди ти да си изясниш понятието "вярващи", пък като си го изясниш ела пак да дискутираме! Не виждам къде съм споменал християнството или исляма или изобщо някоя друга подобна....

Айде обясни ми като си толкова на ти с американската история, шопската салата, крикета и врачуването на боб - какво престъпно има в това да си изпълняваш съвестно задълженията като гражданин на държавата, срещу което да се ползваш от определени права и облаги? Според тебе от къде идват кинтите които ти получаваш като заплата? Шефът ти ги дава - ей така щото е готин или ти имаш рожденно право върху тях...., или това са част от парите които ти си заработил с помоща на неговите ресурси.......?

 

Я чакай бре, Галински! Какво ми пречи на мен да имам семейство и деца без да се разписвам на безсмислени листове хартия, създаващи куп проблеми в бъдещ план? Я ми го обясни това? На Наско не му е ясно, защото освен казармени, пещерни и рафтинг листове други не е подписвал.

Виж сега Видене! Караш ме да се самоцитирам....

За брака също се иска не малко напъване (в смисъл да се задържи семейството стабилно... и не, нямам предвид подписът)......

Смятам, че просто си пропуснал да го прочетеш това ;)

 

 

А ся де. К'во излиза - че патриотизма е единственото нещо, което изпълва даден човек? Нацистите също са били доста силни патриоти. Толкова не-празни, че чак препълнени...Вярата и религията с свързани колкото щафета камчия и ножа.

 

С някои неща съм съгласен, с други не. Патриотизма за мен е сляпата любов по дадена идея, без да се възприемат обективно нещата. Защото аз обичам частта от географската карта, която някой е казал, че е собственост на българите ие решил да се нарича България. Но това далеч не означава, че ще се мъча сляпо да доказвам на целия свят, че ние сме най-великите, или че имаме най-великата история.

Точно това имах предвид когато казах:

Когато говорим за патриотизъм, бай Ганьо разбира или лют шовинизъм, или си казва - Е**л съм им майката... кво съм видял от тази държава....

 

gado - брак е точно гражданската и църковната безумщина, нищо повече. И всички, които са се изказали против него са имали точно това предвид.

 

Не бъркайте брака със семейството.

Въпрос на гледна точка! Напълно те разбирам какво имаш предвид и съм съгласен с теб. Когато казвам "брак" имам предвид вричане между двама човека (желателно е да са от различен пол :) ) Вярно е и, че деца могат да се правят и без ангажимент, но това вече няма нищо общо със семейството....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

gado - брак е точно гражданската и църковната безумщина, нищо повече. И всички, които са се изказали против него са имали точно това предвид.

 

Не бъркайте брака със семейството.

Link to comment
Share on other sites

Ей това, бате Жоро, вече е сладък предрасъдък, а за някои е отживелица :)

Желателно е, ама не е задължително ;) Като се любят младите, да се вземат, та може и махалата да рахатяса ;) (Който иска с подписи... който иска без подписи... Да не скочите да ме замеряте с камъни не че ми дреме).

Ами не е като да няма из форума и такива за които това е отживелица..... ;) За мен това условие е силно желателно, но това е защото съм възпитаван в малко по-друг дух... (И точно по тази причина един ден ще се превърна в изпълнен с предразсъдъци, закостенял и кисел чичка)

"неговите ресурси" - с това ти твърдение няма какво повече да си кажем с теб.

 

Явно чак когато понавъртиш някоя и друга годинка трудов стаж (дай боже пък да имаш след това и собстве бизнес) ще разбереш какво има предвид.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на гледна точка! Напълно те разбирам какво имаш предвид и съм съгласен с теб. Когато казвам "брак" имам предвид вричане между двама човека (желателно е да са от различен пол :) ) Вярно е и, че деца могат да се правят и без ангажимент, но това вече няма нищо общо със семейството....
Ами не е въпрос на гледна точка. Бракът си е само граждански или църковен договор, другото вече е семейство.

 

 

Църковен брак по-съм съгласен да сключа някой ден.
Каква е файдата?
Link to comment
Share on other sites

Демокрацията, комунизма, ядреното оръжие(вече има екологично чисто - водородно), лентовите фотоапарати, ролковите магнетофони и топлото приятелско отношение.

Link to comment
Share on other sites

Вярваш ли в себе си? Вярваш ли в нещо, което е над теб? Вярваш ли във вярата? Иска ли се усилие да повярваш? Къде е тук мястото за здравия разум?.Не вярваш в брака.Защото бракът е труден, само с "акъл" брак не се прави. Не вярваш и в патриотизма, за теб той е празна дума, защото си празен човек. Не вярваш и в религията, защото тя е над "здравия разум". А това, което не разбираш - отричаш, опошляваш и оплюваш.

 

Браво за думите! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За мен е отживелица на фона на развитието на суплементарната индустрия в световен мащаб.В момента има доста модернизирани вариянти на Креатин като етил естер,Кре-Алкалин,Малат,Хелат,също и креатиновите матрици СайзОН,Сел мас,Грийн Магнитут.Край на консумацията на прости захари(за по-добро усвояване),край на класическите зареждащи дни,край на водната задръжка.

Link to comment
Share on other sites

За мен е отживелица на фона на развитието на суплементарната индустрия в световен мащаб.В момента има доста модернизирани вариянти на Креатин като етил естер,Кре-Алкалин,Малат,Хелат,също и креатиновите матрици СайзОН,Сел мас,Грийн Магнитут.Край на консумацията на прости захари(за по-добро усвояване),край на класическите зареждащи дни,край на водната задръжка.

 

Не съм особено съгласен, но както и да е...

Вманиачаването на тема фигура до степен "закусвам в аптеката" за мен също е отживелица ;)

То тепърва настъпва... Все повече хора започват да искат да тренират, само че лошото е че първото което питат е каква добавка или химия да пия, а не как да тренирам и какво да ям...

Link to comment
Share on other sites

...и какво да ям...
Тука не ме питай как съм се въздържал от задължителните 20%, mod режим и другите екстри, дето 'ше спечеля, ако постна простотията, дето ми хрумна :D

И която ни най-малко не е адресирана конкретно към теб ;]

Link to comment
Share on other sites

Смисъла да си съсипеш дроба бъбреците всичко с химия не мога да го разбера.Ако иска човек да става културист хубаво ама не всеки се гъчи с болкуци след тва да ходи в болница целия изринат като корнишон.

Link to comment
Share on other sites

Еее що повечето деца вече не вярват в дядо Мраз или дядо коледа :lol:

 

Много буквално приемаш нещата... знам какво имаше предвид Жоро и затова го предупредих че още мога да го шамаросам :)

Link to comment
Share on other sites

Много буквално приемаш нещата... знам какво имаше предвид Жоро и затова го предупредих че още мога да го шамаросам :)

Ти никога не можеш да го шамаросаш,защото Голфа е прекалено бърз,за да го хванеш :pirate :sayjin

 

Отживелица е мисленето,че като пиеш добавки си преебаваш черния дроб :)

Link to comment
Share on other sites

Поправка - добавките към джина. Отживелица е да се смята, че мастиката и ментата са само за пропаднали алкаши и пенсионери.

Link to comment
Share on other sites

Правилно. Мастиката и ментата са за всички пропаднали!

Поправка:

Мастиката и ментата са пилешка супа за душата!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...