Jump to content
BulForum.com

Premiership 2009/2010


GeorgiK

Recommended Posts

Sure thing! Този сезон бяха свирени поне няколко подобни в Премиершип (за справка Евертън - Манчестър Сити). Иначе като не можеш да понасяш Ман, естествено че е първа и единствена....

 

Разбира се, то не бяха дузпи, то не бяха продължения от по 10 минути само и само Ман да бият. Не случайно излезе и този колаж: 3947228203_fc85f00139.jpg :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Ако не беше съдията мачът леко и неусетно си отиваше Х и манчо си гълтаха въздух.Вярно е ,че и лузърпул бяха решили че няма нужда от голови положения,ни все пак в такова дерби нямаше нужда от такива подаръци.

Link to comment
Share on other sites

Ако предположим, че няма дузпа, то тогава Уеб за втори път дава на МанЮ несъществуваща дузпа и ги подпира и то пак за сметка на Пуул(миналата година дуапата беше срещу Тотнъм и благодарение на тоя мач Юнайтед окончатело станаха щампиони).

Link to comment
Share on other sites

Не съм фен на Лузърпул, но дузпата беше 101% измислена. Такава дузпа може да се свири единствено в полза на Манчестър и на никой друг отбор. Ясно е, че ще добутат смешното ви отборче до титлата, ама не е това начина!

 

Не си фен на Ливъпул, но си МанЮ хейтър което е по-силно от всякакво клубно привърженичество :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не си фен на Ливъпул, но си МанЮ хейтър което е по-силно от всякакво клубно привърженичество :lol:

 

Да, ама Бербатов е толкова високо, че не може да го види. :laughing:

 

Като говорим за измислени дузпи, последните 2 срещу Арсенал са меко казано нелепи. Сол Кембъл трябваше да го изгонят поне 2 пъти срещу Уест Хам, ама щото даде супер смешна дузпа и не посмя...Ужас Ужас.

 

Вила взеха да издишат много сериозно последния месец, което се очакваше. За Челси не се очакваше...1:1 с Блекбърн?

Link to comment
Share on other sites

Арсенал днес бяха толкова отнесени, че не вярвах на очите си... Половината явно мислеха само за Барса, особено Сеск на моменти не знаеше изобщо къде е топката, а Аршавин можеше да реши мача от 5 метра разстояние, но не уцели топката... Накрая Алмуния показа поредния пример, че, макар и добър вратар, не е за топ4. Сега трябва задължително 6 победи от 6 мача и да стискат всички възможни палци по крайниците си другите да се издънят, та да стане нещо... Дано в сряда се окаже, че си е струвало, иначе при евентуален провал ще ме е по-скоро яд за това 1-1.

 

За сравнение: Челси отпаднаха от ШЛ и вкараха 12 гола в 2 мача. За какво говорим?

Link to comment
Share on other sites

Е, да, ама и Chelsea направиха хикс в първия си мач след отпадането, който им струва първото място. Аз днес съм доволен от убедителната победа на United. Беше важно да покажем на милионерите, че и ние можем да бием с много и да държим по-добрата голова разлика и преднината (та макар и от една точка) преди дербито другата седмица. Много хора говореха, че United не са нищо без Roon, ето го отговора. И да, знам, че Bolton не е най-големият дразнител, но 0:4 си е добър резултат навън в местно дерби.

Link to comment
Share on other sites

Мда , хубавото е , че Бербо от време на време показва защо струва 30 мил. Също така мисля , че Гибсън заслужава повече време на терена.

Link to comment
Share on other sites

Мале,мале, тея пичове от Астън Вила биха ли гииии, сами ли паднахааа.Кв'о стана не знам, но това 7:1 е много срамен резултат, за отбор претендиращ за 4-то място и гонещ ШЛ.Макар и срещу Челси.Макар и в Лондон.УжасТ.

Link to comment
Share on other sites

Понякога просто получавам факсове от космоса - при влизането на Филипс коментаторът каза, че от всичките му голове само един е срещу Арсенал. Викам си аз "Е сега ще вкара втория"...

Link to comment
Share on other sites

Идват ти пророческите сили ,явно от време на време.Много кофти паднаха Вила,дано да не потънат след тая загуба!

Link to comment
Share on other sites

Понякога просто получавам факсове от космоса - при влизането на Филипс коментаторът каза, че от всичките му голове само един е срещу Арсенал. Викам си аз "Е сега ще вкара втория"...

 

Аз пък си казах, че ще вкара гол 250 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Преди хейтърите да почнат да лаят,искам да честитя титлата на Челси!

 

ПС:Голът на Дрогба от засада...

Link to comment
Share on other sites

Страничния не признава засади.... , иначе честито на феновете на Челси и на самия отбор.

Link to comment
Share on other sites

Не е ли малко ранко има още 5 мача(ако не съм сгрешил в сметките),разликата в точките е толкова колкото сгрешен мач.

А съдията беше много зле,сигурно е заложил на точен резултат :P .Според мен се заформят много интерсни последни мачове и времето ще покаже кой е подготвен да взема шампионата.

Link to comment
Share on other sites

gg Титла.

gz Chelsea.

 

Не гледах мача и за това нищо не мога да кажа. Но ако ще и на гърба си да ги е носил съдията Челси - това няма нито да върне мача, нито да промени резултата, нито да донесе титлата на Олд Трафорд. Предвид мачовете, които предстоят на двата отбора - съмнявам се Юнайтед да се преборят. Очаквам да загубят точки и срещу Тотнъм и срещу Сити. Тъй че - за мен остава погледът насочен към Олд Трафорд и реванша с Байерн...

Link to comment
Share on other sites

След мача на Аренал вече получих инфаркт и то заден обширен!

Иначе детската градина на Венгер(чийто фен съм и аз) наля още интрига в класирането.

Link to comment
Share on other sites

3 дузпи за Съндърланд , 2 от тях изпуснати и пак бият 3-1 , харесват ми тия пичове.

Link to comment
Share on other sites

След мача на Аренал вече получих инфаркт и то заден обширен!

Иначе детската градина на Венгер(чийто фен съм и аз) наля още интрига в класирането.

Вчерашните артилеристчета бяха толкова зле, горките. Едуардо отново се издъни като пъпчив тийнейджър в легло с Маргарет Тачър. Толкова мозъчни клетки ми умряха покрай него, че вече мога да мина за бавноразвиващ се. Уолкот само тича и през седмица прави добър мач. Ебуе си мисли, че има някаква технична мисъл - няма. Росицки само си бърка в носа. Силвестър трябва да ходи да играе криеница с Туити - не му е мястото на футболния терен. Абе гола вода. Веднага след гола имаше една бърза контра, при която ми се стори, че имаше 5 в червено срещу вратаря и един защитник (може да са били 4 срещу 2, не помня). Но фактът, че оплескаха и тази атака, говори предостатъчно.

 

Във вторник ще ме е страх да гледам мача срещу Барса.

Link to comment
Share on other sites

Много съм доволен, че Хъл паднаха. Искам да изпаднат, много ги мразя, още от времето, когато играxа плейоф за влизане не исках да влезнат.

Уест Хам най-накрая биха. Кой ще изпадне според вас? Освен Помпи, те са ясни.

Link to comment
Share on other sites

Много съм доволен, че Хъл паднаха. Искам да изпаднат, много ги мразя, още от времето, когато играxа плейоф за влизане не исках да влезнат.

Уест Хам най-накрая биха. Кой ще изпадне според вас? Освен Помпи, те са ясни.

Най-вероятно ще изпаднат Хъл и Бърнли, освен Помпи, макар че и Уигън са доста слабички напоследък и много голове допускат. Сега имат решаващ мач с Помпи, който трябва да вземат задължително, но до края на сезона има да се играят мачове Уест Хем - Уигън и Уигън - Хъл Сити, така че още нищо не е ясно и може да не се знае до последния кръг.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...