Jump to content
BulForum.com

Premiership 2009/2010


GeorgiK

Recommended Posts

Арсенал за втори пореден път си изпатиха на контра. Челси с тоя италиански тертип на игра вече стават дразнещи много. Иначе си беше Явно, че Арсенал играха по-добре и водеха играта, ама... Според мен трябваше Вебгер да пусне Бентнер титуляр, а отделно да направи първата си смяна доста доста по-рано. И той с изпълненията на Бенитез, с неговите късни смени. След като изоставаха с един гол, Арсенал изпуснаха няколко много добри положения, които задължително трябваха да ги вкарат. Лично на мен ми се стори, че Арсенал си изпълняваха многл левашки коренрите- бъхтят на някъде топката и квото стане, най-често все я прашаха право в Чех. На моменти с тая безидейна и неорентирана игра Арсенал, чак почваха да ме дразнят. Иначе жалко за тях, по-симпатичен отбор са от Челси, че и от МанЮ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Фен съм на Арсен(ал) от години, но вече почвам да се дразня. Венгер много вярва на играчите. Какво правеше Уолкот титуляр? чАршавин и Насри бяха смачкани. Едно щуро предложение Вармелаен Ляв бек, десен Ебуе и в центъра Галас и Кембъл??? 4 здравеняка, а не Клиши, заради който сме получили 6 гола последните 4 мача и който не знае, къде се намира. И може би Бентнер вместо Уолкот, защото ми беше много смешно да центрират на Аршава - 1.60м. с вдигнати ръце.

 

В заключение Алмуня ВЪН.

Честито на феновете на челси.

Link to comment
Share on other sites

От Челси съм , но Арсенал ми е доста приятен отбор.

Но Алмуня е пълен некадърник, Венгер също...

Не може да пуснеш "високия" Аршавин да скача срещу Тери biggrin.gif

 

И както предполагахме, Арсенал преполови сезона и тръгва надолу. Ами то играчи трябват не само "вяра" в тях.

А Челси ме дразниха на моменти, но всичко завърши както трябва xmas.gif

 

П.С. Забелязвате ли, че Арсенал просто се насират като играят срешу Манчестър Ю. Направо не знаят какво става. Страх ли ги е , какво ли ?!

Това е единствения отбор, срещу който не могат да играят въобще според мен...

Link to comment
Share on other sites

Педераст, педераст, колко да е педераст?Влизането беше грубо, Стилян преигра малко, но второто полудреме си пролича, че има проблем от ритането на оня мангал.Фен съм на Юнайтед, ама тоя тип не ме радва изобщо.

Хубавото е, че Евертън опъна Челси.И не можаха да избягат с 4бр. напред.

И поздрав за Antares: Glory, glory ......Everton. :lol:

Link to comment
Share on other sites

4 точки от 4 мача - майстори сме, еййй! Добре, че Челси и МанЮ се спънаха снощи, та понамалихме разликата - съответно 6 и 5 точки. А Ливърпул вече ги водим с 8 точки. Така че третото място ни е в кърпа вързано (освен ако няма сериозно осиране по-нататък).

Важното е, че оттук нататък мачовете би трябвало да се спечелят лесно - имаме само едно трудно гостуване на Тотнъм и домакинство на МанСити.

Челси и МанЮ на свой ред срещат всички останало top отбори, така че кой знае - може да стане чудо :)

Link to comment
Share on other sites

Педераст, педераст, колко да е педераст?Влизането беше грубо, Стилян преигра малко, но второто полудреме си пролича, че има проблем от ритането на оня мангал.Фен съм на Юнайтед, ама тоя тип не ме радва изобщо.

Хубавото е, че Евертън опъна Челси.И не можаха да избягат с 4бр. напред.

И поздрав за Antares: Glory, glory ......Everton. :lol:

Не отричам , че беше грубо , ама не беше за червен картон... иначе евала на Саха :D

Link to comment
Share on other sites

Определено игра за топката. Нани ми е правил впечатление с доста добри шпагати, в случая - не успя да го прецени. И също не мисля, че е за директен червен. Но докато съра зее на цялата футболна асоциация и обижда съдиите - няма как да не биваме тук-таме ощетени...

Link to comment
Share on other sites

Верно, че му е голяма устата, ама и той си призна, че Нани е бил за червена картичка.Според мен, в средата на терена, без видима заплаха за вратата им, такова идиотско влизане си е за червения цвят.Вярно, че се опита да играе за топката, но не му се получи.Наистина можеше да отнесе само жълто, но съдията така е преценил.Пък и не ни ощетиха чак толкова.Просто не си пролича, че играят с 10 човека.

Link to comment
Share on other sites

Много добър мач за Евертън. Успяха да победят и Челси и МанЮ, а тва едва ли е случайно. Мисля, че беше грешка да се вади Бербо, по-скоро това трябваше да бъде Рууни. Неска много слаб мач за него, но явно Сър-а разчиташе Скооулс пак да вкара я с гъз я с патерицата.

Link to comment
Share on other sites

Както каза Alan Hansen миналата седмица: "Никой не иска да спечели титлата"...което пък прави първенството много интересно тая година.

Link to comment
Share on other sites

Тоя сезон нито Челси, нито МанЮ се представят по оптимален начин. Въпреки, че МанЮ направиха доста издънки имаха не малко шансове вече да водят на Челси и то с разлика но все пропилявяха шансовете, но пък и Челси не са много убедителни и излиза, че от цялата тази работа най-печеливши са Арсенал.

Link to comment
Share on other sites

Тоя сезон нито Челси, нито МанЮ се представят по оптимален начин. Въпреки, че МанЮ направиха доста издънки имаха не малко шансове вече да водят на Челси и то с разлика но все пропилявяха шансовете, но пък и Челси не са много убедителни и излиза, че от цялата тази работа най-печеливши са Арсенал.

 

Арсенал с тая защита са просто... :X

 

Хубава победа след хубава игра за Арсенал. Продължават борбата за титлата и това е много добре.

 

Лошото е, че остана горчивината от лошата контузия на Рамзи, който скоро няма да може да играе. Видя се и простата обикновена човещинка в Райън Шоукрос, който истински съжаляваше за това, което е направил за разлика от оня психопат, който счупи крака на Едуардо и се хилеше след това :|

 

тук има статия и снимка от инцидента, предупреждавам, че гледката не е особено приятна: http://www.sportal.bg/news.php?id=223928

Link to comment
Share on other sites

Както каза Alan Hansen миналата седмица: "Никой не иска да спечели титлата"...което пък прави първенството много интересно тая година.

Не знам кой ще спечели титлата, но след този мач вярвам, че Арсенал го искат повече от всички.

Link to comment
Share on other sites

Арсенал с тая защита са просто... :X

 

Хубава победа след хубава игра за Арсенал. Продължават борбата за титлата и това е много добре.

 

Лошото е, че остана горчивината от лошата контузия на Рамзи, който скоро няма да може да играе. Видя се и простата обикновена човещинка в Райън Шоукрос, който истински съжаляваше за това, което е направил за разлика от оня психопат, който счупи крака на Едуардо и се хилеше след това :|

 

тук има статия и снимка от инцидента, предупреждавам, че гледката не е особено приятна: http://www.sportal.bg/news.php?id=223928

Да и аз мисля, че определно Шоукрос нито е искал да стане така нито го е направил нарочно то си и личеше. Разрева се, уплаши се, отиде да му се извинява и беше в нещо като шок и се чустваше доста зле. Няма нищо общо с поведението и постъпката на ония от Бирмингам преди 2 години.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Недей , че сега пак ще гръмнат колко е била измислена дузпата и как сме съдийски отбор.

Link to comment
Share on other sites

Недей , че сега пак ще гръмнат колко е била измислена дузпата и как сме съдийски отбор.

 

Да,дежурните оправдания,когато няма какво да се каже. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съм фен на Лузърпул, но дузпата беше 101% измислена. Такава дузпа може да се свири единствено в полза на Манчестър и на никой друг отбор. Ясно е, че ще добутат смешното ви отборче до титлата, ама не е това начина!

Link to comment
Share on other sites

Не съм фен на Лузърпул, но дузпата беше 101% измислена. Такава дузпа може да се свири единствено в полза на Манчестър и на никой друг отбор. Ясно е, че ще добутат смешното ви отборче до титлата, ама не е това начина!

Sure thing! Този сезон бяха свирени поне няколко подобни в Премиершип (за справка Евертън - Манчестър Сити). Иначе като не можеш да понасяш Ман, естествено че е първа и единствена....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...