Jump to content
BulForum.com

Premiership 2009/2010


GeorgiK

Recommended Posts

До момента Юнайтед демонстрират игра, присъща на отбор, борещ се за място в Лига Европа... Предпочитам да отида да цъкам SC2, отколкото да гледам нежеланието им да играят...

 

Ситуацията, когато Бербо се превиваше от болки на земята, а Невил предпочете да започне атака, вместо да изчисти също говори много. Повечето играчи се чудеха какво да правят с топката. Никакви идеи - отбор няма. Има купчина обезверени лигльовци... Съра и той ги къдри едни идеи, просто нямам думи...

 

Прогноза - Юнайтед завършва първенството на трето или четвърто място.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

По-скоро 3-ти, за оставащите кръгове мисля, че няма отбор, който да ги изпревари в точките.

Вчера с голямо удоволствие гледах 1/2 финала за ФА Къп.Евала на пичовете.Напълно безидеен Тотнъм.Очертава се мноооого интересен финал.Дали Челси, ще ги размаже или .....ще видим.Очаквам го с нетърпение.

Link to comment
Share on other sites

Всички приказки имат край. Според мен Челси ще ги съсече много брутално.

 

Тези загубени точки от Манчо само дават празни надежди за някакъв успех на Арсенал. :)

Link to comment
Share on other sites

Днес Spurs и United си направиха малко "аз на тебе, ти на мене", но ако Pool не удържат Chelsea и Spurs не направят още малко услуга на шампионите, надеждата ще си остане искрица.

Link to comment
Share on other sites

Днес определно мача на Тотнъм и Челси беше много хубав, както и предния на Тотнъм, когата играха срещу Арсенал. Втори пореден мач много силна и солидна игра на Тотнъм и заслужено биха. Много се зарадвах на победата им и със сигурност я заслужава, тотлано надиграха Челси. Ако успеят следващата седмица и да бият МанЮ и ще бъде феноменеално. Направиха не малка услуга на Юнайтед.

Манчестърското дерби също беше интересен мач, но Сити определно ямаха шанс. За мен те бяха по-добрите и имаха повечето и по-добрите положения, но за кой ли път МанЮ извади късмет.

Link to comment
Share on other sites

Днес определно мача на Тотнъм и Челси беше много хубав, както и предния на Тотнъм, когата играха срещу Арсенал. Втори пореден мач много силна и солидна игра на Тотнъм и заслужено биха. Много се зарадвах на победата им и със сигурност я заслужава, тотлано надиграха Челси. Ако успеят следващата седмица и да бият МанЮ и ще бъде феноменеално. Направиха не малка услуга на Юнайтед.

Манчестърското дерби също беше интересен мач, но Сити определно ямаха шанс. За мен те бяха по-добрите и имаха повечето и по-добрите положения, но за кой ли път МанЮ извади късмет.

 

Ще ми кажеш ли къде видя положенията на Сити в мача?Освен прекия свободен удар на Тевез в началото и две разбърквания в наказателното поле на Юнайтед?Ти май си гледал друг мач. ;)

Link to comment
Share on other sites

Заслужаваха да бият Юнайтед вчера в края на мача, заради глупавите смени на Манчини и затова, че иска да играят в Шампионска лига, а го е страх да се надиграва с градския си съперник и играе за нулево равенство. Дразнят ме такива защитни тактики. От тях се губи красотата в игратата. Винаги трябва да се играе за победа в такива мачове. Все пак не са Хъл Сити, за да се радват на някакво мизерно домакинско равенство, щото видиш ли имат големи претенции. Заслужаваха да бъдат наказани в края, но жалко, че Бербатов не вкара, а онова рижавото джудже извади късмет. Челси също ми се стори, че щяха да бъдат доволни на равенство вчера, но евала на Тотнъм, които ги почнаха още от началото на мача и се видя, че поставена под напрежение, защитата на Челси в този й състав не е достатъчно добра. Сега Юнайтед според мен ще спечелят 9 точки от трите си мача, а Челси няма да бият на Анфийлд най-вероятно, така че шансовете за 'червените дяволи' са по-големи. Този сезон ми прилича малко на сезон 2007/2008 г.

Link to comment
Share on other sites

Между другото на Портсмут шапка им свалям- фалираха, имат невероятни проблеми, трудности, нямат никви пари и заради което не могат да пускат звездите в отбора си. Играят на половина вече с фуболисти от юношите, разбраха, че изпадат вече преди толкова време и въпреи всички продължават да играят уникално. Не са се предали и буквално игграят за сявоята чест и своите привърженици, правят чудеса от храброст, стигната финала на FA Cup. През седмицаа когато играха като гости на Уигън успяха да спечелят 1 точка въпреки, че се е наложило да играят с трима или четерима от втория отбор и на скамейката им е имало само 4 резерви. За първи път досега виждам нещо подобно и съм възхитен. И освен всичко друго финала, до който достигната означава, че догодина ще играят в ЛЕ.

Link to comment
Share on other sites

Те няма да играят не толкова заради администрацията, колко за тва, че не са подали когата е трябвало документи за лиценз и сега няма кой да им позволи да го направят това. Както и да е, тва тяхното си е истински подвиг.

Link to comment
Share on other sites

Наистина Евала и на Портсмут и на Аврам Грант, който отказа да напусне очевидно потъващия кораб. Ясно е, че изпадат, но дано духът в отбора остане и успеят да се върнат. Отбор, можещ да постигне подобни подвизи заслужава да играе в елита. Дано изпадането не ги съсипе.

 

А иначе, гледайки какво направи Тотнъм - трудно ми е да си представя Юнайтед да ги бие. Ливърпул са дупка, не виждам какви доводи биха имали срещу Челси. Ще продължа да се надявам, но не очаквам титла.

 

А Арсенал май съвсем потънаха...

Link to comment
Share on other sites

Arsenal са аут. Не виждам как милионерите ще направят три грешки в трите си оставащи мача, а United ще загубят минимум два. Колкото до спора между първите два отбора - очевидно Chelsea са фаворити, но не е ясно. Spurs са абонати на United...особено на Old Trafford. Pool са пълна дупка наистина пък и El Nino е контузен, но кой знае, могат да извъртят един хикс с помощта на публиката. Мисля си обаче, че може и да полегнат, колкото да не станат United шампиони за 19ти път. Така и така вече нямат реални шансове за Шампионската Лига...

Link to comment
Share on other sites

Дори Венгер след мача се беше примирил, че всичко е свършило. Живи и здрави да са арсеналците, все пак са на първо място след Челси и МанЮ :)

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да са ми симпатични и силно да играят, според мен Тотнъм няма да успее да бие МанЮ, въпреки, че те не са в добра форма. Просто си мисля, че Тотнъм едва ли ще издържи да направи 3 мача подред толкова силни, пък и наистина, когато играят срещъ Юнайтед традицията е срещу тях, а и ще са гости. МанЮ пък от друга страна ще са доста вдъховени, след като отново се върнаха в биткака и са само на точка от Челси и в последня си мач постогнаха победа срещу градския съперник. Според мен в най-добрия случай силите на Тотнъм ще стигнат за Х.

Пуул наистина тоя сезон са трагични, но аз пък си мисля, че въпреки всичко могат да сигнат до едно равенстов с Челси. Все пак доста пъти са изненадвали с играта си.

Не знам докрая ква е програмата на "сини" и "дяволи", та затова ми е чудно, защо казвате, че до края МанЮ най-вероятно ще падне още един път или два пъти?

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да са ми симпатични и силно да играят, според мен Тотнъм няма да успее да бие МанЮ, въпреки, че те не са в добра форма. Просто си мисля, че Тотнъм едва ли ще издържи да направи 3 мача подред толкова силни, пък и наистина, когато играят срещъ Юнайтед традицията е срещу тях, а и ще са гости. МанЮ пък от друга страна ще са доста вдъховени, след като отново се върнаха в биткака и са само на точка от Челси и в последня си мач постогнаха победа срещу градския съперник. Според мен в най-добрия случай силите на Тотнъм ще стигнат за Х.

Пуул наистина тоя сезон са трагични, но аз пък си мисля, че въпреки всичко могат да сигнат до едно равенстов с Челси. Все пак доста пъти са изненадвали с играта си.

Не знам докрая ква е програмата на "сини" и "дяволи", та затова ми е чудно, защо казвате, че до края МанЮ най-вероятно ще падне още един път или два пъти?

 

 

Чак пък два пъти... Следва домакинство на Тотнъм, гостуване на Съндърланд и домакинство на Стоук сити, напълно реално си е да ги вземем и трите мача, а Челси ако се спънат я при гостуването на Ливърпул, я при гостуването на Портсмут

Link to comment
Share on other sites

Сър Алекс, остави империята на Жозе!

 

Преди повече от година предсказах, че властта на сър Алекс Фъргюсън в Манчестър Юнайтед е към края си. Още тогава империята му се разпадаше, както навярно се е разпадала Римската навремето.

 

За моя изненада Юнайтед продължи напред и спечели Висшата лига. Но това почти изцяло беше дело само на един човек - брилянтния Кристиано Роналдо, с помощта на също толкова брилянтния Карлос Тевес. Няколко седмици след края на мисията и двамата бяха вън от тима.

Тогава Уейн Руни излезе напред и лично се зае да спаси дяволското воинство от позорно бягство. Без неговите 34 гола "Олд Трафорд" вече щеше да е ад. Талантът му е от световна класа, но именно това е единствената полза от него в момента. Той само прикрива разложението в бърлогата на сър Алекс. Когато Руни го няма на терена, картината се изяснява.

 

До късния победен гол на Скоулс в дербито на Манчестър Юнайтед бяха посредствени. Този отбор просто вече не може да доминира. Това е най-слабата формация на клуба, която съм виждал в последните 15 години. В никакъв случай не е в една категория с Барселона, Реал Мадрид или Интер. Боя се, че основният виновник за упадъка е самият император.

 

Тъкмо той пусна Роналдо да си ходи, а португалецът е в разцвета на силите си. Пренебрегна и Тевес, като отказа да плати трансферна сума, която изглежда скандално малка, сравнена с головия принос на дяволския аржентинец за градския съперник.

 

Вместо това взе Майкъл Оуен за резервен голаджия. Но всеки във футбола знае, че краката му са стъклени. Пак Фъргюсън плати над 30 милиона паунда за Димитър Бербатов, който е известен и като Дейвид Блейн (прочут американски илюзионист) на Висшата лига заради способността си да стои цяла седмица затворен в кутия, без да прави нищо. Сър Алекс скри 80 милиона паунда от трансфера на Роналдо в хазната на Юнайтед, докато големи отбори в Европа плащаха и взимаха най-добрите футболисти.

 

Най-ревностните фенове на Юнайтед твърдят, че сър Алекс отдавна си е извоювал правото да прави каквото си иска, но аз не съм съгласен. Императорът се провали и империята изгуби могъществото си. Той трябва да се хвърли върху меча си и да остави наследника си да поеме товара.

 

Най-отявленият кандидат за най-желания пост в английския футбол със сигурност е Жозе Моуриньо. Той е с 20 години по-млад от Фъргюсън и е роден победител. Върши страхотна работа в Интер или където и да отиде, а той иска да се завърне във Висшата лига. Той може да запази статута на Юнайтед като клуб №1. Ако не го вземат, и то веднага, той може да кацне и в Ливърпул, което ще сбъдне и най-лошите кошмари на феновете на Юнайтед.

 

Пиърс Морган,

"Дейли Мейл"

Link to comment
Share on other sites

Абе то хубаво Моуриньо да дойде, ама дано ония циганин Глейзър да отпусне някой паунд за трансвери, то не може само да продаваш и да искаш да печелиш... "Сър Алекс скри в хазната на Юнайтед" смях, все едно че за него си ги е прибрал...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Кой ли ще е шампион... Манчестър или Челси? Днес ще е интересна футболна неделя. :)

 

"Алекс Фъргюсън: Бъдещето на Бербатов е в Манчестър Юнайтед"

Link to comment
Share on other sites

След 8:0 - титлата е в Лондон. И със хеттрика си - Дрогба се изкачи и на върха при реализаторите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...