Jump to content
BulForum.com

Premiership 2009/2010


GeorgiK

Recommended Posts

След поредица от три много тъпи strip-а, Studs Up се завръщат с готин коментар относно последните събития около английската висша лига...

 

2009-09-30.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Като българин и негов почитател казвам: А дано !

Иначе ми направи впечетление, че съдята свири край на секундата :D (не го коментирам тва с цел някякво заяждане и провокация)

Link to comment
Share on other sites

При такова нападение (Арсенал) на кой му трябва защита? :)

 

Това девизът на Thomas Vermaelen ли е? Между другото това момче ми е основен кандидат за трансфер на сезона. Сравнително стабилен в защита и направо по-добър от половината нападение на Arsenal (пък те хич не са слаби).

Link to comment
Share on other sites

Като българин и негов почитател казвам: А дано !

Иначе ми направи впечетление, че съдята свири край на секундата :D (не го коментирам тва с цел някякво заяждане и провокация)

 

Дам.. при положение, че заради гола, който вкараха по време на продължението, трябваше да има поне 30-40 секунди повече.

 

А Дали бербатов се отпушва... На всеки 10 мача той прави по 1-2 горе долу добри, така че не ми се вярва :)

Link to comment
Share on other sites

Днешният гол на Бент със сигурност ще влезе в компилацията с най-куриозни моменти през годината :)

 

А Арсенал продължават да ме радват. Наздраве!

Link to comment
Share on other sites

http://www.vbox7.com/play:fde0236b

 

Голът наистина е уникален, никога не съм предполагал, че точно в Англия може да се случи подобна палячовщина. :laughing:

 

На едно от повторенията ясно се вижда как Рейна се чуди коя от двете топки да улови. :lol:

Link to comment
Share on other sites

За тва нещо супер голяма вина имат съдийте. Те трябва да са кьорави да не видят втората топка и да спрат играта.

Link to comment
Share on other sites

За тва нещо супер голяма вина имат съдийте. Те трябва да са кьорави да не видят втората топка и да спрат играта.

Що?Да не се променя траекторията на топката нещо?Кьорав е само и единствено Рейна, че не може да различи истинска топка то обикновен ЧЕРВЕН балон - такъв цирк и смях няма никъде...Бенитез трябва да го закове доживот на пейката :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Напротив, съдиите са точно виновни. И да, промени се траекторията на топката, но и да не беше голът не трябваше да бъде зачетен. Това е все едно някой фен да нахлуе на терена, да ритне топката във вратата и да бъде отчетен гол. Съдията сгафи и то сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Сериозно ли?Все едно да кажеш, че при 5-6-7 ленти на терена и се спира мача докато не се изчистят :blink: Това е най-смешният гол в историята, колкото и да се опитвате да оправдаете късогледия Рейна....на последното повторение ясно се вижда как се втурва да лови...балона :laughing:

Link to comment
Share on other sites

5-6 ленти може и да не пречат на играта, но съм сигурен, че си забелязал, че като има повече играта се спира докато не се отстранят. Същото се отнася и за шишетата минерална вода, които редовно се хвърлят по българските терени.

Link to comment
Share on other sites

Или телефони на по 10 години...

 

Трудно ми е да преценя от дадения клип дали топката се удари в крака на защитник, или в балона. Но ако е било в балона - не би трябвало да има гол. Вратаря се хвърли да спасява мястото, към което предварително летеше топката, както и да се опита да го изкара вечно безпристрастния и обективен Сашко.

Link to comment
Share on other sites

Според правилата голът на Бент не беше редовен, но пък се радвам, че го зачетоха, защото ми е в титулярната единайсеторка на фентъзито в премиърлийг.ком :))

Само не знам сега Пуул дали нямат право да поискат преиграване или нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

Точно съдята е виновен за тоя гол, че даже и двмата съдий, щото слпеците не можаха да го видят толчав балон. Тва е все едо на терена да има повече от една топка, още повече, че ся тва дето беше на терена влияеше 100 % на играта. Сашо само не знам кво се хилиш на Рейна, като че ли ти си много по-добър от него и тва щеше да го спасиш. Той не се втурва да лови балона а отива към мястото на където се е насочила топката след удара и преди рикошета. Не знам изобщо кво ти е смешно, се едно преди не си виждал действия на вратар след рикошет при удър.

Link to comment
Share on other sites

Eurosport's team of the week (4-3-3-1):

 

GK: Heurelho Gomes (Tottenham) - 8

 

LB: Stephen Warnock (Aston Villa) - 7.5

 

CB: Ryan Shawcross (Stoke City) - 8.5

 

CB: Jody Craddock (Wolverhampton) - 8.5

 

RB: Phil Bardsley (Sunderland) - 7

 

LCM: Stiliyan Petrov (Aston Villa) - 8.5

 

CM: David Dunn (Blackburn Rovers) - 8

 

RCM: Lorik Cana (Sunderland) - 9

 

RW: Charles N'Zogbia (Wigan Athletic) - 7.5

 

LW: Ryan Giggs (Manchester United) - 8

 

FW: Darren Bent (Sunderland) - 7.5

 

FW: Beach Ball (Sunderland) - 10

Link to comment
Share on other sites

Нулево равенство на полувремето на голямото дерби. Pool определено започнаха по-добре и добре, че е van der Sar. Междувременно нека някой се обади за съдиите и United. Andre Mariner прави каквото може засега да задържи още един отбор в борбата за титлата. Утешението е, че не е имал голямо отсъждане пред себе си (освен една полувинчата дузпа и един фаул точно пред наказателното поле, но и двете не са решаващи за изхода на мача) иначе не ми се мисли. Иначе червените балони валят на Anfield, а Cantona се е мултиплицирал няколко хиляди пъти...

 

Full Time Edit: Честито на феновете на Liverpool. Трябваше им голям мач и голяма победа, за да излезнат от кризата и я постигнаха. Освен последните 10тина минути, бяха по-добрият тим и заслужено победиха. Имах аз едно такова неприятно предчувствие преди мача и се оправда, но какво да се прави. Загубата не е голяма работа за United, защото разликата с Chelsea e много малка, но победата връща scouser-ите в борбата.

Link to comment
Share on other sites

Снощи Арсенал и Ливърпул направиха много добър мач! Три страхотни гола, бързи атаки, хитри пасове - какво му трябва на човек? :)

А къде ги гледа :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...