Jump to content
BulForum.com

Ауспуси.


jozo

Recommended Posts

Значи въпроса ми е следният.Къде има свястни аспуси за коли?Тук в нета намерих някви български Aspo.Та бива ли ги и къде мога да намеря такива в Пловдив?На мен специално ми е пробито задното гърне, и има някви уж "спортни" за 60 лв. ако сложа такова добре ли ще е или ще ми надува по цял ден главата?Има ли някви дето имат фасон пък не ръмжи?

Link to comment
Share on other sites

за фасон без ръмжене само накрайник слагай. Аз преди няколко месеца смених средно и задно, задното сложих и аз от тея уж спортните за 70 кинта, мислех, че няма да ръмжи, обаче си ръмжи, на дълъг път е добре, обаче в града си е по-шумничко, отколкото ми се иска. Гледай да сложиш хубави гърнета, при мен средното вече почна да ручи, пък е на не повече от 4 месеца. А ако не искаш да ти ръмжи, нормално гърне с накрайник.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е, че на мястото на средното гърне имам права тръба, а задното е пробито.За това така или иначе трябва да го сменям мислих да сложа спортно.Ако само в града е шумно няма проблем ама да ми надува главата на дълъг път няма да го изтрая :laughing:

Link to comment
Share on other sites

По Родопи към Мария Луиза, след като подминеш Кап Райчо, се оглеждай в дясно има едно малко магазинче. Там пазаря от 10-тина години и съм доволен

Link to comment
Share on other sites

Сетих се къде е това магазинче.Ще го навестя и дано има за моята кола някво гърне.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми го препоръчаха това магазинче. На мен пък средното ми е изгнило и като дам газ на втора, включвам аларми. Трябва да ида и аз да го сменя. Казаха ми, че по-надолу от това магазинче пък имало някакъв, който ги сменял...

Пиши впечатления после, ако ги пробваш.

Link to comment
Share on other sites

В самото магазинче питайте да ви пратят при този който ги сменя. Защото единия дето е малко по нататък не е стока. Аз ходих при него, т.к. препоръчания го нямаше, а бързах и още го псувам.

Link to comment
Share on other sites

С чиста съвест мога да ви препоръчам Митко Ауспуха !!!

Много точен чичка, много съвестен, от много години е в бранша!!!

Самия той работи със цитирания магазин на ул.Родопи, даже ми е давал и талонче за пазаруване с отстъпка от магазина, но май хората вътре я правят отстъпката и без талонче :laughing:

Съветът ми обаче е първо да се отиде при майстора, той да си погледне отдолу колата и тогава да ви каже какво ще трябва да се прави, защото понякога нещата не са такива, каквито ни изглеждат отвън.

 

Та, Митко работи много евтино, особено ако му станете редовни клиенти.

Като пример - Той ми слага гърнето. След няколко месеца обаче някой ме е натиснал отзад, при което се изкриви окачването и тръбите на ауспуха, и гърнето започна да чука неприятно в подкалника. Човекът си игра час и половина, на практика все едно го направи наново гърнето, защото реза тръбите и ги заварява, както и направи ново окачване.

И всичкото това , заедно и със антикорозионното боядисване на заварките - за 15 лв, което ми се струва евтино.

 

Работилничката му е едно гаражче, което се намира на продължението на 6-ти септември, на пътя за Прослав, след изтрезвителното .

Намира се отляво, на стотина метра преди завоя, който излиза на кръстовището със Пещерско шосе и р-т Чадърите.

Ако идвате по Пешерско шосе, на р-т Чадърите завивате надясно, тръгвате към Гребната база, след 50м пътят прави десен завой, и 100 м. след завоя , отдясно е работилницата.

Най-добре е да се уговорите по телефона - 0898 800 861 или 0877 118 852, Димитър

Кажете му, че го е препоръчал доволен клиент.

Човекът с мерак си върши работата и му е приятно да го споменават с добро.

 

П.П.

Докато му търсих визитката, намерих и тази на магазина на ул.Родопи.

 

Ето ги и координатите: ЕТ "Джорджи", ул.Родопи 13, тел.032/62-41-98, GSM 0898 699 159

 

Успех, надявам се да съм ви бил полезен със инфо-то!

:smile:

Link to comment
Share on other sites

С чиста съвест мога да ви препоръчам Митко Ауспуха !!!

Много точен чичка, много съвестен...

Мда! Особено, ако го хванете преди да довърши първата дузина бирички за деня. От друга страна пък, ако е съвсем жаден, работата хич не спори, така че трябва да се уцели златната среда.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Помагайте, че не знам до кога ще мога да карам така. Преди задното гърне тръбата ми така яко е цъфнала, че не знам дали скоро няма да изпадне при някоя дупка. Не знам как е станало това, но тази седмица все необичайни неща ми се случват. В момента буча по улиците, все едно съм сложил ремус. :) :(

Кажете ми някое място където ще могат да го заварят някак си или да го снадят с някоя тръба, или каквото се сетят.

Link to comment
Share on other sites

Правят по поръчка едни момци по пътя към Коматево отляво, има едни добри ентусиасти малко след кръстовището на Карловско с Дунав в посока Веселото Село... Има едни на Победа с България кръстовището точно до хотела.....

Link to comment
Share on other sites

Лъчезар Караджов - 0878-426343 / 0898-426343

Малко е далечко (като отиваш към Захарна фабрика), но работи добре. Занимава се само с гърнета, тръби, накрайници и т.н.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми го препоръчаха това магазинче. На мен пък средното ми е изгнило и като дам газ на втора, включвам аларми. Трябва да ида и аз да го сменя. Казаха ми, че по-надолу от това магазинче пък имало някакъв, който ги сменял...

Пиши впечатления после, ако ги пробваш.

 

 

AssassiN от Родопи,посока Кап.Райчо след магазина за гърнета,на първото кръстовище вдясно свиваш,и след 20-30м. ще го видиш,отново от дясно ти се пада.

Link to comment
Share on other sites

AssassiN от Родопи,посока Кап.Райчо след магазина за гърнета,на първото кръстовище вдясно свиваш,и след 20-30м. ще го видиш,отново от дясно ти се пада.

 

 

Да, момчето се казва Бисер :) Препоръчвам го на всеки, който иска да забрави за проблеми с гърнета, ауспуси и т.н. Много старателен, изпипва всичко и работи с качествени материали. Трета кола си правя при него, пращал съм му много хора и всички са доволни. Факт е, че с всяка моя кола ходя там само веднъж, после забравям с години за проблеми. И от малкото майстори, който като го попиташ дали катализатора ти е за смяна, преглежда внимателно и казва, дали е за смяна или че може още примерно 20000 да изкара и пита дали да го сменя или като в моя случай:"Аз тоя бях катализатор няма да го махна и пари да ми даваш. Перфектен е като нов" Много коректен, работи евтино и качествено! А и за лаф става :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...