Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

https://www.facebook.com/HistoricRacingHD/videos/559507387550847/

 

В хибридите било бъдещето. Рева с крокодилски сълзи.

Който няма ФБ, Колата е Мазда 787B. Ако не най-добрия звук на ДВГ, то може би е в топ 3. Шапки...ДОЛУ

Така или иначе е въпрос на време бензиновите и дизеловите ДВГ да изчезнат...

Link to comment
Share on other sites

Така или иначе е въпрос на време бензиновите и дизеловите ДВГ да изчезнат...

 

В деня, в който това се случи, трябва да ходим на погребението на Чефо, който ще е загубил всякакъв смисъл да живее. :P

Link to comment
Share on other sites

Така или иначе е въпрос на време бензиновите и дизеловите ДВГ да изчезнат...

За жалост ги задължават. Нещо ми обясняваше съквартиранта, че постепенно вдигат в щатите средния разход. Примерно трябва да стане 50 мили на галон и за това се пускат все повече електричарки и хибриди. Но пък така можеш да избухнеш с някой 8мак след като има два тролея да компенсират.

В деня, в който това се случи, трябва да ходим на погребението на Чефо, който ще е загубил всякакъв смисъл да живее. :P

Няма да е скоро. Надявам се. Предпочитам чист дизел от 80те пред уродливата Тесла. Тия ги мразим толкова, колкото обичаме Миле Китич
Link to comment
Share on other sites

Предпочитам чист дизел от 80те пред уродливата Тесла. Тия ги мразим толкова, колкото обичаме Миле Китич

 

Тоя Китич някакъв турбо-фолк хибрид ли се пада? :lol:

 

И като каза дизел, ето ти една, дето пуши като дизел и без да е дизел, но пък със световен рекорд, че и с ръчка на всичкото отгоре...и забележи ускорението от 1G на малките предавки. :thumbsup:

 

Баси...от 230 (където на мен ми е горе-долу максималната) до 330 го прави за времето, за което аз стигам от 0 до 100. :online2long:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZWy6GiWJxHs

 

П.П. Освен това си напрах труда да засека колко са му дълги предавките:

 

1 - 100 км/ч

2 - 160 км/ч

3 - 230 км/ч

4 - 310 км/ч

5 - 365 км/ч

6 -> 425 км/ч и май още аванс имаше...

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудил какво намират хората в тия мелези... И то такива дето като цяло се кефят на коли. Дори не ми е интересно за гледане това, но виж обиколка на Ринга с "Жълтото птиче" на Порше... Мда

 

От горното не съм се и интересувал дори, камо ли да търся и чета новини за него. От малък съм така. Едно е46 CSL е достойно за повече уважение от това горното. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Въпреки, че съм изгледал стотици такива клипчета, все още не мога да си обясня какво ги кара да постъпват така - притеснението ли, книжките ли са си купили или има и нещо друго... :confused

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bVW-84fvdbI https://www.youtube.com/watch?v=e1-dso60lLw

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен - алкохол или наркотици бих могъл да приема най-много в 10-15 процента от това, което виждам. Току що пак изгледах останалите компилации (от 2 до 10), там пък каквито индивиди има, просто не е истина...особено финалът на #10 е много як...един вършее яко в някаква сграда и определено нито е пиян, нито е ядосан, а по-скоро се стресира след като разби първата стена и после продължи наред - и това...заснето от неговата гледна точка. :evil В номер 12 също има интересни неща, които не бях гледал, като например един дето се опитваше да паркира до една кола и докато се опитваше - 10 пъти я удари на едно и също място. :grin:

Но ми се струва, че част от тия неадекватните блъскащи се и самоунищожаващи се просто карат автоматици...или по-скоро не знаят как да ги карат. ;)

Link to comment
Share on other sites

И едно клипче със заглавие "Раят е на Земята", което адресирам към Чефо - сигурен съм, че само слушането ще му е по-интересно, отколкото гледането на някое от тазгодишните състезания от F1. :D

Link to comment
Share on other sites

Никога няма да разберем, но съм склонен да заложа всичко, което притежавам, включително и кайсиите ми, че ако Fxx-k направи обиколка на Ринга ще бъде в ниските нива на 7те минути. Мака няма да е много по-назад.

Естествено, няма машината на земята, която да дръзне да се изправи срещу Белофф и неговото Порше от преди 1 век

Link to comment
Share on other sites

Вече не е никак актуално като материали... а дали тоз ЮК тип е най-добрия ... тва е малко спекулативно спроед мен.

Link to comment
Share on other sites

Дам, дам има доста доооста такива клипове с ефекта WOW добре е да се погледат да се види на кои видове боя става - примерно Ролса е с бои на БМВ груп, с доста по-дебел лак от другите в групата си дори, а БМВ груп ползва едни от най-твърдите бои в бранша и лакове ... т.е. сравнително по-лесно се постига желания ефект... вече и мерене на дебелината на слоя на всеки панел и т.н.  ... как се нанася продукта по полир машината, как се работи по панела ... много, много има в нета. 

Който иска да отдели 1000-2000лв за оборудване, пасти, тестови панели може да напредне доста ако има желание.

 

_____________________________

Отделен е въпроса ако НЯМА човек гараж у дома си, и НЯМА гараж или паркинг с ограничен достъп на работното си място дали е оправдано за автомобили масово производство да се отива до "изкарване" на всяка паяжина, драскотина и портокалов ефект или цялостно боядисване , водно шкурка и полиране ... при положение, че всеки ден тая кола ще седи на улицата и ще стане на нищо за отрицателно време. 

 

Още едно нещо, гр. Пловдив е крайно силно запрашен, толкова по-силно, че до сега не съм виждал видео за чистене на автомобил в което автомобила да е по-силно замърсен от Пловдивска кола на 3 седмици без миене - изключваме офроуд.

Link to comment
Share on other sites

Щом е негър, всичко може да се очаква...

 

Това докато бягаш да изпочупиш сумати коли, да изпочупиш и твоята, след това да спреш в квартала си и докато чакаш полицаите да си правиш селфита заедно с аверите - това трудно мога да го разбера. ;)

Link to comment
Share on other sites

Една компилация от заснети кадри на регистратори, на които могат да се видят всякакви възможни и невъзможни ситуации - от безсмъртни пешеходци до коне, пресичащи пешеходни пътеки. Определено на пътя човек може да се сблъска (в буквален и преносен смисъл) с какво ли не. :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5q275vq5TZU

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...