Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

Или е играл игри на телефона, или е поредното доказателство, че никой комп не може да замени човешкия мозък.

 

Един собственик на Тесла ми каза, че всъщност трябва бая да я наблюдаваш на автопилот.

 

Сега като гледах клипа 10тина пъти... Маркировката не е виновна. 100 процента е имала табела, че лявата лента свършва. Някъде е имало предопредителен знак. Това първото. Второ не е рядко срещано такова сливане или пък ремонти. Дето има един лаф - тука има два сезона: зима и construction (пътни ремонти)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Не е точно за тая тема, но понеже е във вид на клипче, пък и е любопитно да се изгледа - затова го слагам тук...

Става дума, че понеже от доста време при смяна на маслото ползвам само една и съща марка масло + филтри на K&N, днес се разчетох из разни ревюта-сравнения, дето разрязват различни марки филтри и сравняват кой в какво изпълнение е и разликите между различните фирми са осезаеми, като същото може да се каже и за различните марки масла, които тестват. Та покрай всички клипове, които изгледах попаднах и на един стар от 2014-та на Fifth Gear, който незнайно как съм го пропуснал досега. Винаги съм си мислил, че редовната смяна на маслото касае най-вече запазването на двигателя, но никога не съм предполагал, че още в момента на смяната двигателят придобива малко по-добри характеристики, отколкото когато е бил при старото масло преди смяната. Тия, на които не им се гледат 6 минути - да преминат направо на 3.48 мин. ;)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=M7VxOlUVjoA

Link to comment
Share on other sites

Не е точно за тая тема, но понеже е във вид на клипче, пък и е любопитно да се изгледа - затова го слагам тук...

Винаги съм си мислил, че редовната смяна на маслото касае най-вече запазването на двигателя, но никога не съм предполагал, че още в момента на смяната двигателят придобива малко по-добри характеристики, отколкото когато е бил при старото масло преди смяната. Тия, на които не им се гледат 6 минути - да преминат направо на 3.48 мин. ;)

Ха честито, Стрино Марино...

Ти честно ли никога не си си задавал въпроса, що аджеба се ползват добавките за масло?

И само не ми казвай, че си мислил, дет гадните джамбази така съживяват изпърдяните мъртъвци, та да замязат на млада девойка!

Link to comment
Share on other sites

Защото добавките като правило се слагат нейде по средата на годността на налятото вече масло. Така че, да възстанови качествата му (къде успешно, къде, не) ;)

Link to comment
Share on other sites

Спрямо това, което става в клипа, не те разбрах добре, но да разбирам ли, че с други думи искаш да кажеш, че силата на добавките изчезва почти напълно когато маслото е вече за смяна (нещо, с което съм съгласен)?

 

Едит: Сега като прочетох още веднъж как си го написал, искаш да кажеш, че са му сложили и разни добавки, които ние не виждаме?

Link to comment
Share on other sites

Нищо не си разбрал... Отивам да си сипя една бира, пък ти разсъждавай ако ти се занимава :)

Link to comment
Share on other sites

И аз ще направя същото, ама все пак бих желал да ми обя́сниш, малко по-разбираемо - като за стари хора с деменция...но искам да го вържеш с показаното на клипа, че точно връзката не мога да схвана.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Клип дет не е от фишките?!?!? Пламене, добре ли си?  :laughing:

 

Иначе в тая сумка бая ценности ще да е имАло за такава гонитба. Така ми се стори или я изхвърли единия в движение? 

 

И след като ги изгуби гонещият така нелепо, как са ги хванали? 

Link to comment
Share on other sites

Аз фишките отдавна съм ги отсвирил - не че са лоши, но много време ми губят.

 

А преди малко гледах едно клипче, което заслужава да се пусне само заради саунда - първо плакнеш очите, а към средата изплакваш и ушите, че и стерео са го записали да ги ева...Чефо там сигурно често слуша тоя звук. :notify:

 

https://www.youtube.com/watch?v=HwB2C66PfWY

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Иначе в тая сумка бая ценности ще да е имАло за такава гонитба. Така ми се стори или я изхвърли единия в движение?

 

В сумката е имало над 15 бона (в лева) и не ти се е сторило, а когато оня започна да го блъска, наистина са я изхвърлили, но собственикът от напрежение е пропуснал тоя момент. ;) После некоторые добрые люди са върнали сумката в полицията с всичките вещи и половиния милион в рубли. :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, аз нещо не разбирам - как е възможно от стандартен четирицилиндров двулитров мотор да изкараш над 1200 коня, пък каквото и ще турбо да си сложил и каквито и доработки да си правил? :online2long:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=2uDUJ8awZIM

Link to comment
Share on other sites

Кръгово е, според мен се справят учудващо добре със ситуацията. И се пускат без проблеми. Това ако беше в Пловдив щяхме да имаме една купчина автомобили от която няма измъкване.

Загледай се и ще забележиш как когато пристигне колоната от булеварда, в кръговото спират и ги пускат.

Link to comment
Share on other sites

Всякакви камикадзета има - и на мотори, и на коли...че и пеша даже. :evil

И понеже по пътищата може да видиш всякакви идиотизми - каращи като идиоти в мъгла, завиващи не там дето трябва, заспали, такива с отказали спирачки и какво ли още не...ето една от хилядите компилации, които има в тубата. Не че не сте гледали такива, но тази е още пресничка от оня ден. ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=QWyVCUECwbg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...