Jump to content
BulForum.com

Автомобилни новини


Светлия

Recommended Posts

Предишното GT е голямо лайно. Единият колега е с такова: 530. До тогава нямаше това голямото. Въпросното лайно не е истина колко малък, да не кажа мизерен багажник има. Детска количка не може да влезе вътре! Освен багажник, няма и резервна гума. За сметка на това акумулатора е с някакъв чип и може само оригинален да се сложи. Само 500 лева струва.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Миналата седмица направих една дължина на бул. Марица с Канго на ток. То баси тролея :grin: Странно е, не се чува двигател, пък върви... Нещо като Субару автомат - чист тролей. Няма тоя ряз, но върви не лошо. Не знам как ще се зарежда, ако човек няма гараж, нито колко време. Мен това ме притеснява и би ме спряло в един момент да купя такова чудо. Ако това е решено интелигентно и да няма вариант да останеш на средата на пътя, ще е супер. Туй то. Тролей си е.

Link to comment
Share on other sites

Ако това е решено интелигентно и да няма вариант да останеш на средата на пътя, ще е супер. Туй то. Тролей си е.

 

Вариант да останеш на пътя винаги има - единствено би могъл да си малко по-спокоен ако тролеят ти има тиранти и Гинка не вземе да купи и ЕВН. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм твърдял, че към този момент, бъдещето е на водорода, добиван с помощта на ядрени, дай Боже и фюжън реактори. Всичко останало като 'грийн' на този етап са Пи-ар циркаджилъци, тип Бате Ви Илончо, дет тепърва открива топлата вода.

 

П.п. И още нещо да ви река, дет пак винаги съм го твърдял - Нищо не идва от никъдето и не отива в никъдето!!! Основен постулат, както във философията, така и във физиката!

Link to comment
Share on other sites

Вчера се засякохме с едно такова Мазерати на пътя: 

 

Останах впечатлен, че и те са в този бизнес сегмент. Все си мислех, че единствените на пазара са Мерцедес  :)

 

В смисъл на катафалка ли трябва да се изкефя? Не е лоша, ама вози трупове... 

 

Винаги съм твърдял, че към този момент, бъдещето е на водорода, добиван с помощта на ядрени, дай Боже и фюжън реактори. Всичко останало като 'грийн' на този етап са Пи-ар циркаджилъци, тип Бате Ви Илончо, дет тепърва открива топлата вода.

 

П.п. И още нещо да ви река, дет пак винаги съм го твърдял - Нищо не идва от никъдето и не отива в никъдето!!! Основен постулат, както във философията, така и във физиката!

 

Винаги мисирщината ти е мисирска  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

 

Винаги мисирщината ти е мисирска  :laughing1:

Да те подсетя ли за онова възратно-постъпателно движение с пръстчета у дупето и после в нослето или и сам ше се сетиш?

Link to comment
Share on other sites

Галине, напълно съм съгласен с теб за водорода. Не обаче и за начина на добив. За синтеза съм съгласен. Дано да сме живи и здрави докато се случи. До тогава обаче по - добре комбинация от вятър и подобни. Соларни не. Не знам защо се опитват да налагат тази глупост с батериите.

Link to comment
Share on other sites

Галине, напълно съм съгласен с теб за водорода. Не обаче и за начина на добив. За синтеза съм съгласен. Дано да сме живи и здрави докато се случи. До тогава обаче по - добре комбинация от вятър и подобни. Соларни не. Не знам защо се опитват да налагат тази глупост с батериите.

Иване, към този момент ядрената енергия е най-чистият вид енергия спрямо всичко останало!

 

П.п. А синтезът все още е в сферата на експериментите, ако и да го има вече. Дали заради еврейските танкове, дали заради петролно натов.... ъъъ... американските интереси. Това е различна бира!

Link to comment
Share on other sites

Да те подсетя ли за онова възратно-постъпателно движение с пръстчета у дупето и после в нослето или и сам ше се сетиш?

 

Изгхлежда забравяш, че от мен го научи - в смисъл вербално  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Изгхлежда забравяш, че от мен го научи - в смисъл вербално  :laughing1:

:FU:

 

П.п. Надявам се, че не са ти нужни повече пояснения на емотката ми?

Link to comment
Share on other sites

Тая картинка аз съм ти я поствал, слабоумен плагиат с плагиата ти!

Link to comment
Share on other sites

Тая картинка аз съм ти я поствал, слабоумен плагиат с плагиата ти!

 

Излкючително зле си, мисир, не е тая  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

 

Бахти, кълвеш на празна кука бе, спри се! 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

За всяка продадена кола, някои производители печелят (а други губят)  средно по...

 

 

Jaguar/Land Rover -> +800 (само :P )

Maserati -> +5000

Volvo -> +6000

Audi / BMW / Mercedes-Benz -> +9000 (средно)

Porsche -> +17 000

Ferrari -> +69 000

 

Bentley -> -17 000

Tesla-> -11 000 €

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

От Тесла сигурно са притеснени,руснаците ще ги борят с...калашников

https://lifestyle.bg/gadgets/kalashnikov-predizvika-tesla-s-elektroavtomobil.html?utm_source=news.bg&utm_medium=article&utm_campaign=sidebar

Ай стига с тия претоплени манджи, де и вече са взели да прокисват...

Що не взе да постнеш и снимките на концепта, след приключването на работата по платформата? Прасчовите... ъъъ... медии не ти ги показаха ли?

Или просто не знаеш, че масовата журналящина е чиста копрофагия?

 

П.п. Всяко нещо извадено от контекста му може да бъде представяно и тако, и вако  ;)

Link to comment
Share on other sites

Ай стига с тия претоплени манджи, де и вече са взели да прокисват...

Що не взе да постнеш и снимките на концепта, след приключването на работата по платформата? Прасчовите... ъъъ... медии не ти ги показаха ли?

Че това го пльоскат руснаците,прасчовите медии просто преписват от западните,дай да го видим тоя завършен проект за който говориш...

Link to comment
Share on other sites

Новото Bugatti Divo - ще бъдат произведени 40 броя, всеки с цена 5 милиона евра и всичките моментално са продадени в аванс...а аз се чудя докъде ще скача цената на всеки нов модел и като знам, че цената за смяна на масло на вече доста остарелия Вейрон, която се прави единствено в специализиран сервиз, струва $21 000...колко ли ще струва процедурата за Divo-то. ;)

 

bugatti-divo-live-from-monterey.jpg

Link to comment
Share on other sites

Хюстън също казва, че цената на Bugatti е ненормална, както и че вече, след първия опит, могат да извършат тази процедура доста по-бързо и за тройно по-малко пари. „Не казвайте на Bugatti обаче, защото ще ми падне гаранцията,“ споменава Хюстън във видеото, което вече има над 1,5 млн. гледания.

 

 

ХА!!!! След десетия опит и за петорно по-малко ще го правят  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...