Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Дано почнем по-късно, макар че сигурно ша отучваме, ама друго си е да ти удължат лятната ваканция :P

EDIT:Бях до даскало, още праят някъф ремонт. Сложили са алуминиева навсякъде и казаха че няма да почваме по-късно :( :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Някой да се е излъгал да иде до даскало да провери от колко часа сме на 15?Или няма такива???Айде някой ако е ходил да каже ,че да знаем....не че ми трябва ...ма :P :D

Link to comment
Share on other sites

15ти септември... 9:00

 

 

:) 15 сепрември 8:30 пред даскалото,9:00 почва "моята любима и толковаскъпа везкрайно очаквана нова учебна година" :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry

 

edit:Някой 9-то класник случайно да е преписал списъка с учебниците???Малко нямам желание да ходя там,все пак после цяла година всеки ден ша съм там в моя "2-ри дом"

Link to comment
Share on other sites

За тези които сега ще бъдат 9-ти клас-УЧЕБНИЦИТЕ!

 

 

 

 

1.Български език "Анубис" Тодор Бояджиев 2001-2005

2.Литература "Анубис" Богдан Богданов 2001-2005

3.Информационни технологии "Летера" Г.Тотков

4.Информатика "Летера" Г.Тотков

5.История 8 кклас "Анубис"ЕооД Христо Матанов

-учебно помагало по история на немски език 9 клас Лиляна панова,Михаил Груев

6.География 8 клас "Анубис" 1995-2005 П.Лазаров,Ж.Желев

7.Психология и логика "Педагог" 2001-2005 Галя Герчева и Мартин Джуров.

8.Математика "Архимед" 2-ро равнище 9 клас

9.Химия 8 клас "Просвета" Л.Боянова

10.Биология 8 клас "Гея Либис"София 3П задъжителна подготовка Боряна Пирьова,Светла Евтимова

11.Физика 8 клас "Просвета" 2001-2005 Хр.Попов

12.Музика 9 клас "Просвета" София АД 2001-2005 Ст.Теоршева

13.Изобразително изкуство 9 клас "Просвета" Димитър Димитриев

Link to comment
Share on other sites

Хах еи сия ми се обади НОВАТА класна , която се казва Иванова .... аре кажете ми точна ли е ква е ? :) Май съм Е клас доколкото разбрах :D с испански да допълня

Link to comment
Share on other sites

Хах еи сия ми се обади НОВАТА класна , която се казва Иванова .... аре кажете ми точна ли е ква е ? :) Май съм Е клас доколкото разбрах  :D с испански да допълня

Abe Ivanova e to4na samo da ne si pri Dimityr Dimitrov 4e taq edna godina deto 6te si pri nego 6te ti se stori kato 5 :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Abe Ivanova e to4na samo da ne si pri Dimityr Dimitrov  4e taq edna godina deto 6te si pri nego 6te ti se stori kato 5 :devil  :devil  :devil

Ама кой е тоя Димтър Димитров :confused Тя Иванова не предава ли искпански няма ли да съм при нея ?!? или тя по какво предава ?!? :punk Казаха ми само браво , че не съм била при бозева , защото .....

Link to comment
Share on other sites

Ама кой е тоя Димтър Димитров  :confused  Тя Иванова не предава ли искпански няма ли да съм при нея ?!? или тя по какво предава ?!?  :punk Казаха ми само браво , че не съм била при бозева , защото .....

 

 

Браво не я знам Иванова ...мисля че се сещам ма не съм сигурен ...така че няма да говоря нищо зе нея ...обаче евала че не си при Бозева ...макар че ...ако си при Димитров ...пак няма да си добре :D

Link to comment
Share on other sites

Само да питам , на 14 от 8 или от 8:30 почваме, защото на мен от рускта ми казаха 8 почваме, а пък един приятел каза 8:30 почваме ...

 

Е ок, ама аз пак не разбрах 8 или 8:30 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ах, какви сте сладури всичките... На всеки пост се обяснявате колко не ви се ходи на даскало, обаче трябва да се уточните специално за 30-те минути!!!  :lol:

Ако знаете само колко ще ви липсва Руската, с всички психопат(к)и вътре...  :tongue

 

 

 

На тези които им седи се обясняват ...на тези които им е все едно ...си мълчат и си казват ....ако стана ще ида :D аз ще ходя защото подразбрах че ще имам нова класна :lol: :love :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мммммм да ... ми оказа се , че се събираме в 08:30 .... тъъъъ класна ми е София Иванова и по испански ще ми води Димитър Димитров (пфу отървах се от Бозева) :D :punk :wacko:

Ancient_Evil Кой си ти ве ?!? 8-ми клас ли си ?С какъв език :confused

Link to comment
Share on other sites

Мммммм да ... ми оказа се , че се събираме в 08:30 .... тъъъъ класна ми е София Иванова и по испански ще ми води Димитър Димитров (пфу отървах се от Бозева)  :D  :punk  :wacko: 

Ancient_Evil Кой си ти ве ?!? 8-ми клас ли си ?С какъв език  :confused

 

 

Тепърва започва шоуто за теб :D :lol: :laughing: ти не си се отървал питай тези които им е предавал Димитров :D :P

Link to comment
Share on other sites

Днес ни викнаха в 9:00. Или поне в толкова влезнахме. Наща е Мая Кю.. не знам си к'ва по Английски. А на един приятел е Зафинова по немски. Ако някой има впечетления от тях да си ги каже, за да знам какво ни очаква :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тепърва започва шоуто за теб  :D  :lol:  :laughing: ти не си се отървал питай тези които им е предавал Димитров  :D  :P

Ха-ха :lol: На мен ми е предавал-няма преписване при него братко, тебе гледа-мене вижда :wir

Link to comment
Share on other sites

Тепърва започва шоуто за теб  :D  :lol:  :laughing: ти не си се отървал питай тези които им е предавал Димитров  :D  :P

 

Кюлевчиева...някво такова. :) Има и една друга Мая...Мая "Голямото пиле" Петрова :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мммммм да ... ми оказа се , че се събираме в 08:30 .... тъъъъ класна ми е София Иванова и по испански ще ми води Димитър Димитров (пфу отървах се от Бозева)  :D  :punk  :wacko: 

Ancient_Evil Кой си ти ве ?!? 8-ми клас ли си ?С какъв език  :confused

Hah ne sym 8-mi klas:) sega zavyr6ih na men sofiq ivanova mi be6e klasna:))))) dimitrov....... samo ne sqdai na pyrvite 4inove 4e 6te trqbva da si nosi6 4adyr :D dosta zor 6te vidi6 pri nego:)

Link to comment
Share on other sites

Утре много ли ще ни целят, нас зайците  :bgrin: ? Ще се наредим (къде?) и един по един ли ще ни целят или всички заедно ?

 

Ми не се целат толкова...миналата година аз наливах с моркови, обаче не си взех днеска :)

Link to comment
Share on other sites

Ми не се целат толкова...миналата година аз наливах с моркови, обаче не си взех днеска :)

Ахам. Е дано повече хора да са така :blink: .

 

P.S. Моята класна не може да казва "Р" :blink: . Много гадно за едно момиче на име "ЛоРа" = "Лоула" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ахам. Е дано повече хора да са така  :blink: .

 

P.S. Моята класна не може да казва "Р"  :blink: . Много гадно за едно момиче на име "ЛоРа" = "Лоула"  :bgrin:

 

Ша се оправи бе. Аз съм приедна мн яка клас на :D К.Гечева :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ахам. Е дано повече хора да са така  :blink: .

 

P.S. Моята класна не може да казва "Р"  :blink: . Много гадно за едно момиче на име "ЛоРа" = "Лоула"  :bgrin:

 

На мен ли го казваш дето тя ми четеше диктовката на изпита след 8-ми клас?! ;)

 

EDIT:Я кажи от вашия клас има ли яки мадами, да намина някой път! :P Аз не забелязах много големи красавици де...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...