Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

На мен ли го казваш дето тя ми четеше диктовката на изпита след 8-ми клас?! ;)

 

EDIT:Я кажи от вашия клас има ли яки мадами, да намина някой път! :P Аз не забелязах много големи красавици де...

 

Аз днеска забелязах една много здрава от 9 клас ама не можах да разбера точно 9-ти кой.Иначе тая година мажореткие са пълен хал :sick Друго си беше като участваха каките преди :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Аз днеска забелязах една много здрава от 9 клас ама не можах да разбера точно 9-ти кой.Иначе тая година мажореткие са пълен хал  :sick  Друго си беше като участваха каките преди :love

 

Е мисля, че се сещам за коя става въпрос.Една с дълга руса коса и големи цици! :bgrin: Обикаляше по едно време...Елена се казва, от испанската парелелка.Един приятел ходеше с нея... :P

Link to comment
Share on other sites

Днес ни викнаха в 9:00. Или поне в толкова влезнахме. Наща е Мая Кю.. не знам си к'ва по Английски. А на един приятел е Зафинова по немски. Ако някой има впечетления от тях да си ги каже, за да знам какво ни очаква  :bgrin:

 

 

Това ми беше класната 2 години ...днес няма как да не си ме видял мен ..аз влезнах във вашия кабинет...и ви разправях глупости ..че не може да се бяга ...че била гадна ...ма то щот бях през ноща на купон ...и бях ... :wacko: :wacko: :wir ай утре пак ша намина :D

Link to comment
Share on other sites

На мен ли го казваш дето тя ми четеше диктовката на изпита след 8-ми клас?! ;)

 

EDIT:Я кажи от вашия клас има ли яки мадами, да намина някой път! :P Аз не забелязах много големи красавици де...

Еми има 2-3 яки, но не много. Не ти препоръчвам да идваш, ще се изненадаш неприятно :sick

 

Това ми беше класната 2 години ...днес няма как да не си ме видял мен ..аз влезнах във вашия кабинет...и ви разправях глупости ..че не може да се бяга ...че била гадна ...ма то щот бях през ноща на купон ...и бях ... :wacko:  :wacko:  :wir ай утре пак ша намина  :D

Мда. Супер як беше. Много ме кефеше. Аз бях на първия чин до джама. И с тоя до мен много се смяхме. Макар че то днес се изредиха поне 4-5 класа да ни дават моркови и зеле. Всички ги дадоха на момичетата :angry:

Link to comment
Share on other sites

Всички ги дадоха на момичетата  :angry:

 

Е ти очакваше на момчетата ли да ги дават? :bgrin:

EDIT:Ти кой клас си?С английски доколкото разбрах... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Е ти очакваше на момчетата ли да ги дават? :bgrin:

EDIT:Ти кой клас си?С английски доколкото разбрах... :blink:

Еми очаквах някой морковец или някое парченце зеленце, ама :blink:

 

Аз съм от 8 г клас.

И ние сме единствените 8-мокласниси от двете училища, които сме в самото училище, а не в общижитията. :lol:

 

THE-AGENT , днес беше с една оранжева блуза, нали ? Или се бъркам с някого ? И не дойде при нас :bgrin:

 

P.S. Днес след 6-тия час имаше супер голяма опашка, когато излизахме, и един пич се провикна пред всичките чистачки "Бахти тъпите чистачки, няма ли да отворят другата врата" :bgrin: . И ония се погледнаха и се обърнаха с гръб :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пф...незнам ма днеска както са затворили при Мариян :) и се наложи да хода до спирката, че другата лафка не ми харесва.И някво супер мноо народ са насъбрал там.Обаче сички пререждат, някви путки, някви лилипутчета там и като започнах да буча там."Ауе ееей, кво са пререждате бе?!" и някви други глупости! :lol:

Неска и тая по математика...Стоилова.Започна учебната година с един от, предполагам, милионите гафове:"Аз за сега няма да ви казвам по кой учебник ще учите, но да знаете, че е на Паскалев - 2-ро равнище!" :lol:

 

И на сичкото отгоре, дойде няква нова даскалка по история...и кво да стане?!5 урока преговор за утре! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Мда. Супер много опашка имаше навсякъде. С един приятел обиколихме навсякъде и само в стола имаше по-малко хора. Иначе днес наща по Математика, Христова или нещо такова вика "Ще ви дам малко домашна днес, САМО 22 задачи + още един елементарен пример (елементарен за 12-ти клас)" и ние се стаписахме и тя вика пак "Спокойно, няма да я проверявам, ама още в понеделник искам да я видя от всеки и ще изпитам 4-5 човека" :blink: . Бахти, а тя била добра според нейните думи :zzz

Link to comment
Share on other sites

dunata , в 15-ти кабинет сте нали?! Аз съм 9 г  :punk Ние бяхме влезнали при вас на 15-ти и аз ... ви свирнах нагло и ви казах да слушате госпожата щото ... и така  :D

Хммм. Имахте ли моркови и зеле ? Щото така запомних хората, които влизат.

 

9г ? 16-ти кабинет ли си ? Защото днес един от вашия клас (ако сте там) като отвори вратата и ме шибна много здраво и вика "Сори, заек" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хммм. Имахте ли моркови и зеле ? Щото така запомних хората, които влизат.

 

9г ? 16-ти кабинет ли си ? Защото днес един от вашия клас (ако сте там) като отвори вратата и ме шибна много здраво и вика "Сори, заек"  :bgrin:

 

ХАХАха...тея са много надути бе! :ghost Зема аз да ида да му шибна 1 и да му кажа:"Сори, заек!" :lol:

Link to comment
Share on other sites

ХАХАха...тея са много надути бе! :ghost Зема аз да ида да му шибна 1 и да му кажа:"Сори, заек!" :lol:

Мухаха. Нормално да е така. И ние сигурно ще сме надути с новите заици след нас, защото вече се чувстваш по-голям и целиш заичетата. Ама и не знам кой точно беше, защото бях малко зле и той се скри :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пф...незнам ма днеска както са затворили при Мариян :) и се наложи да хода до спирката, че другата лафка не ми харесва.И някво супер мноо народ са насъбрал там.Обаче сички пререждат, някви путки, някви лилипутчета там и като започнах да буча там."Ауе ееей, кво са пререждате бе?!" и някви други глупости! :lol:

Неска и тая по математика...Стоилова.Започна учебната година с един от, предполагам, милионите гафове:"Аз за сега няма да ви казвам по кой учебник ще учите, но да знаете, че е на Паскалев - 2-ро равнище!" :lol:

 

И на сичкото отгоре, дойде няква нова даскалка по история...и кво да стане?!5 урока преговор за утре! :blink:

Домашна по математика :wtf: Три години изкарах в тва даскало и всички по математика казваха че там домашни не дават...

Link to comment
Share on other sites

Домашна по математика :wtf: Три години изкарах в тва даскало и всички по математика казваха че там домашни не дават...

 

Ам не съм споменавал за домашни! :bgrin: Иначе тя тая си дава там някви домашни, обаче кой да ги пише?Мнозинството зубъри от нашия клас предполагам... :rolleyes:

 

Аз незнам как ше я изкарам тая година!Аз и още 4-ма човека (които правим най-много глупости) цяла година отпред на първите чинове! :blink: Тва едно на ръка...ми класната като ни е по български, на другите им даде само задължителните произведения за четене, а на нас ни каза, че може да ни изпита и на незадължителните.За второто ни каза на 5 човека!

То ние не сме Fantastic Four ми сме 5 STARS :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ам не съм споменавал за домашни! :bgrin: Иначе тя тая си дава там някви домашни, обаче кой да ги пише?Мнозинството зубъри от нашия клас предполагам... :rolleyes:

 

Аз незнам как ше я изкарам тая година!Аз и още 4-ма човека (които правим най-много глупости) цяла година отпред на първите чинове! :blink: Тва едно на ръка...ми класната като ни е по български, на другите им даде само задължителните произведения за четене, а на нас ни каза, че може да ни изпита и на незадължителните.За второто ни каза на 5 човека!

То ние не сме Fantastic Four ми сме 5 STARS  :lol:

Хаха, яко. Защо ли имах грешната представа, че учиш много ? :ph34r:

 

Защо само ние дето сме с английски на прецакаха да сме с големите батковци :pirate , аз исках да съм при другите заиченца :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хаха, яко. Защо ли имах грешната представа, че учиш много ?  :ph34r:

 

Защо само ние дето сме с английски на прецакаха да сме с големите батковци  :pirate , аз исках да съм при другите заиченца  :tongue

 

ХахаХ...явно много грамотно пиша, а? :bgrin: В 7-ми клас темите започнах да ги уча към средата на март и имам 4.750 на изпитите! :ghost Не че уча, ми помня по-дълго време.9-ти клас го изкарах на учене в междучасията! :P Е не баш целия, но колкото и може да не ти се вярва, по-голям процент от ученето ми беше в училище:я в междучасието, я по физическо, я по музика, рисуване... :bgrin:

 

И ако забеляза на 15-ти казаха класа с най-голям успех.Е ние бяхме това...повечето (момичетата) нещо много се гордеят с тва, обаче аз се посирам от срам като кажа, че съм от тоя клас, със среден успех над 5.70! :blink:

А между другото Д клас са на 2-рия етаж, щото и ние сме там! ;)

 

EDIT:Някой път, ако те видя, ще ти покажа какво прави толкова много учене...едно момиче от нашия клас-беше 40 кила, сега е сигурно 70.И приятели много май няма...по цял ден зубри!Незнам дали е от това, че се застоява само вкъщи или от нещо друго!Тъжно, но факт... :huh:

Link to comment
Share on other sites

И ако забеляза на 15-ти казаха класа с най-голям успех.Е ние бяхме това...повечето (момичетата)  нещо много се гордеят с тва, обаче аз се посирам от срам като кажа, че съм от тоя клас, със среден успех над 5.70! :blink:

А между другото Д клас са на 2-рия етаж, щото и  ние сме там! ;)

Уооу. Аз чаках да кажат колко ви е успеха, но никой не каза :devil . Браво на момичетата, а за теб ... сори, че сте толкова умни :bgrin: . Защо да е за срам ? В стария клас имахме среден успех 4.65 :bgrin: и наще момичета се радваха , защото са малко по-глупавички от ваще :P

Link to comment
Share on other sites

Уооу. Аз чаках да кажат колко ви е успеха, но никой не каза  :devil . Браво на момичетата, а за теб ... сори, че сте толкова умни  :bgrin: . Защо да е за срам ? В стария клас имахме среден успех 4.65  :bgrin: и наще момичета се радваха , защото са малко по-глупавички от ваще  :P

 

Е ся...като казах, че не уча нямам предвид, че съм тъп! ;) Все пак 8-ми клас го завърших с 2 петици, а 9-ти с 5.40 ;) Като си представиш колко уча аз и момиче от нашия клас, което учи по 7-8 часа на ден и има 5.80-5.90, ако зубрех колкото нея каква оценка ли щях да имам?! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е ся...като казах, че не уча нямам предвид, че съм тъп! ;) Все пак 8-ми клас го завърших с 2 петици, а 9-ти с 5.40 ;) Като си представиш колко уча аз и момиче от нашия клас, което учи по 7-8 часа на ден и има 5.80-5.90, ако зубрех колкото нея каква оценка ли щях да имам?! :rolleyes:

Хехе, еми пробвай един ден :) и ще видиш

 

Амм, от кога започват да изпитват :lol: ? Защото аз вече съм стаписан от заплахите на всички госпожи/госпожици.

 

П.П. Тая по физическо е много яка, като за учителка. И щяло и студентки да ни преподават :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ох аз тука малко не по темата

ама вчера се запознах с един батко в рейса от ващо даскало :wub:

12ти клас

май георги са казваше

един такъв с тъмна коса и тъмни очи и висок ахахха

сещате ли са? :love

едва ли.. ама аз да си кажа се пак :woot

Link to comment
Share on other sites

ох аз тука малко не по темата

ама вчера се запознах с един батко в рейса от ващо даскало :wub:

12ти клас

май георги са казваше

един такъв с тъмна коса и тъмни очи и висок ахахха

сещате ли са? :love

едва ли.. ама аз да си кажа се пак :woot

 

Тоя батко да не ти взе ума, а? :P Ти на колко си...? :)

 

Абе щом е от руската начи е по темата! ;)

Link to comment
Share on other sites

ми аз съм зайчок :D :P

ама айде бе не се ли сещате

ххохо

някви други отличителни белези... каза че закъснял на 15ти, пътува с 44

ми тва е май :D

айде мислете, важно е!!! на живот и смърт :D

Link to comment
Share on other sites

Ммм аз не се сеща...е все някак ще го намериш! ;)

 

Днеска си подобрих рекорда...избягах от даскало още 2-рия ден!

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз днеска забелязах една много здрава от 9 клас ама не можах да разбера точно 9-ти кой.Иначе тая година мажореткие са пълен хал  :sick  Друго си беше като участваха каките преди :love

Тая днес я видях. Супер яка е ;). Тя е около нашия кабинет. А пък аз взех, че се спънах :bgrin: и паднах до нея, а тя се наведе и вика "Здравей, удари ли се?". Аз се изчервих :blush: и викап "Ъъъ, амм, еми , така де, ъъ не.". Станах и уфейках :music .

 

P.S. *lola* , каква паралелка си и в кой клас си ?

 

WriteR4e , от к'во избяга и при кого си ? (мога да я/го знам де :confused: )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...