Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

P.S. *lola*  , каква паралелка си и в кой клас си ?

 

хаха

тази мацка трябва да е била много хубава :)

ми аз не съм от руската :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
хаха

тази мацка трябва да е била много хубава  :)

ми аз не съм от руската :ph34r:

Еее жалко. В Английската ли си ? Кажи и там в кой клас си и с каква паралелка, защото познавам някои хора зайци.

 

Беше хубава, ама аз паднах, защото ме спъна един от моя клас :angry: , без да иска, ама и той падна :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Дам аз бях този с оранжевата блуза ...щом ме помниш че съм говорил глупости значи добре съм се представил :D :devil в понеделник ще дойда на инспекция ...ако ме видиш ела да се запознаем ...ако не си от срамежливите :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дам аз бях този с оранжевата блуза ...щом ме помниш че съм говорил глупости значи добре съм се представил :D  :devil в понеделник ще дойда на инспекция ...ако ме видиш ела да се запознаем ...ако не си от срамежливите :lol:  :laughing:

Малко съм срамежлив де :bgrin: , ама ще дойда ;). Само кажи к'во да кажа, че днес като се опитах да се запозная с един дето ми заприлича на bate_pesho, се оказа, че е от 10-ти клас и не прасна :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Малко съм срамежлив де  :bgrin: , ама ще дойда ;). Само кажи к'во да кажа, че днес като се опитах да се запозная с един дето ми заприлича на bate_pesho, се оказа, че е от 10-ти клас и не прасна  :bgrin:

 

 

Спокойно аз не праскам..поне пред хора :P иначе каквото и да кажеш ще се разберем :lol: ние днес са бяхме навили да ходим та видим кой си ...ма ...забравихме ..щото ми скъсаха гривната..и бях в депресия :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Спокойно аз не праскам..поне пред хора :P иначе каквото и да кажеш ще се разберем  :lol: ние днес са бяхме навили да ходим та видим кой си ...ма ...забравихме ..щото ми скъсаха гривната..и бях в депресия  :angry1  :angry1

С кой ? Няк'ви от твоя клас ли ? И аз бях в депресия, щото ме вдигнаха 3 пъти на дъската :blink: , и аз като взех, че отговорих едни простаци се смееха :huh: , после разбрах, че на друго са се смели де :bgrin: . Иначе тая по физическо младата много ме кефи, днес вика "Ще играете футбол 30мин след загравката". Обачеее, загрявахме 30 мин, и след това играхме 10 мин в салона на Баскет, баси противната игра. Представете си 13 човека на късото разстояние на кошовете, не на цялото игрище, а на късото :sick и освен това е много гадно, когато сам си избереш да си защитник и да не можеш да направиш нищо, когато бият от техния кош :cry

Link to comment
Share on other sites

Да бе ... кой и що реши че сме надути?! БТВ .. хаха неска Мая Петрова беше при нас и на излизане кат отвори вратата нещо са блъсна мноооооого жестоко във вратата!Горокото нещо!...

Link to comment
Share on other sites

Да бе ... кой и що реши че сме надути?! БТВ .. хаха неска Мая Петрова беше при нас и на излизане кат отвори вратата нещо са блъсна мноооооого жестоко във вратата!Горокото нещо!...

Е не всички, но поне тоя демо ме прасна много здраво. А и доста хора по коридора бият двама-трима от моя клас, защото били говорили на висок тон, или защото се смеели, като те (9-то класниците) крещят ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой от моя клас ти напрай нещо ела да ми са оплачеш!Аз ще го накажа! :D  :D

Ок, ама не знам кой си :unsure: . Така че сори, аз вече си стоя в стаята, а когато трябва да излизам, го правя през прозорците, поне сме на първия етаж ;)

 

П.П. Ти си 9 г, нали ? От вашия клас трябва да има един Виктор, дребничък, нали ?

 

ее кофти тръпка :P

ам от англиийската съм 8А :D

Хммм, я кажи, има ли Стефчовци във вашия клас ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Еее жалко. В Английската ли си ? Кажи и там в кой клас си и с каква паралелка, защото познавам някои хора зайци.

 

Беше хубава, ама аз паднах, защото ме спъна един от моя клас  :angry: , без да иска, ама и той падна  :bgrin:

ее кофти тръпка :P

ам от англиийската съм 8А :D

Link to comment
Share on other sites

dunata , ти кат дойдеш и питаш за WoW_Lo6iq те щи кажат.Ми да има един такъв ... Виктор ... що ?

Хах, влизам в стаята, крещейки "Еййй, Wow_Lo6iqqqq" и всички ме гледат все едно съм луд. По-добре тоя Виктор да ни запознае, защото го познавам от старото училище ;)

Link to comment
Share on other sites

Да бе ... кой и що реши че сме надути?! БТВ .. хаха неска Мая Петрова беше при нас и на излизане кат отвори вратата нещо са блъсна мноооооого жестоко във вратата!Горокото нещо!...

 

ХАхахАХ...тва "нещо" е излезло от "Улица Сезам" :lol: :lol: Като дойде с тея нейните полички и тотално заприличва на Голямото пиле :lol:

Link to comment
Share on other sites

ХАхахАХ...тва "нещо" е излезло от "Улица Сезам" :lol:  :lol: Като дойде с тея нейните полички и тотално заприличва на Голямото пиле :lol:

 

Представи си я руса ..... хаха или пък .. недей ако искаш щото може да не заспиш!!! Бтв ти кой си ? :D Кой клас си? Как се казваш ?

Link to comment
Share on other sites

Представи си я руса ..... хаха или пък .. недей ако искаш щото може да не заспиш!!! Бтв ти кой си ?  :D  Кой клас си? Как се казваш ?

 

Кво да си я представям руса...само като си спомня миналата година на бала като беше с една синя коса?! :ghost То тва добре...ми по-миналата като беше с няква кафяво-червена-оранжево-жълта коса? :bgrin: Няква такава си ги подредила сичките цветове отгоре надолу!

10д съм...писал съм по-назад кой съм де! ;)

Link to comment
Share on other sites

А ве хорца айде обаждаите са ве ! :D Аз съм 8 Ми Б клас с Испански в общижитията ( и да ви кажа доста съм доволен в смисъл от общижитията някви сички супер точни тъъъ както и да е ) през голямото винаги съм при павилиончетата може ме скиатв ако да елата ва вида ве ..... :blink: Имам снимка в профила така че ....... ако ли пък не моете да заповядате в стаята ми :P уффф вие никви снимки нямате в профила и как предлагате ви разпозная ?!? :confused :lol: :punk както и да е :) Иначе по испански ша ни предава Димитров и Хулио :P Ама въупреки тва пак на 2рия ден се озорих доста :(

Link to comment
Share on other sites

А ве хорца айде обаждаите са ве !  :D  Аз съм 8 Ми Б клас с Испански в общижитията ( и да ви кажа доста съм доволен в смисъл от общижитията някви сички супер точни тъъъ както и да е ) през голямото винаги съм при павилиончетата може ме скиатв ако да елата ва вида ве .....  :blink:  Имам снимка в профила така че ....... ако ли пък не моете да заповядате в стаята ми  :P  уффф вие никви снимки нямате в профила и как предлагате ви разпозная ?!?  :confused  :lol:  :punk  както и да е  :)  Иначе по испански ша ни предава Димитров и Хулио  :P  Ама въупреки тва пак на 2рия ден се озорих доста  :(

 

Абе аз те мернах тебе, ама не бях сигурен! :bgrin: Кво да се обаждаме?Ние от сутринта изписахме 2 страници! :lol:

Link to comment
Share on other sites

А ве хорца айде обаждаите са ве !  :D  Аз съм 8 Ми Б клас с Испански в общижитията ( и да ви кажа доста съм доволен в смисъл от общижитията някви сички супер точни тъъъ както и да е ) през голямото винаги съм при павилиончетата може ме скиатв ако да елата ва вида ве .....  :blink:  Имам снимка в профила така че ....... ако ли пък не моете да заповядате в стаята ми  :P  уффф вие никви снимки нямате в профила и как предлагате ви разпозная ?!?  :confused  :lol:  :punk  както и да е  :)  Иначе по испански ша ни предава Димитров и Хулио  :P  Ама въупреки тва пак на 2рия ден се озорих доста  :(

 

 

Ако толкова държиш да ни видиш пиши по един ПМ и мисля че никой няма да ти откаже по една снимчица :lol: :devil а Writer4e как и разбираш на Низамова ....ся ми е тя ...нищо не мога да и схвана нито на БГ нито на АНГЛ :lol: :( :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ако толкова държиш да ни видиш пиши по един ПМ и мисля че никой няма да ти откаже по една снимчица :lol:  :devil а Writer4e как и разбираш на Низамова ....ся ми е тя ...нищо не мога да и схвана нито на БГ нито на АНГЛ :lol:  :(  :angry:

Споко...ще й свикнеш :D

Link to comment
Share on other sites

Ако толкова държиш да ни видиш пиши по един ПМ и мисля че никой няма да ти откаже по една снимчица :lol:  :devil а Writer4e как и разбираш на Низамова ....ся ми е тя ...нищо не мога да и схвана нито на БГ нито на АНГЛ :lol:  :(  :angry:

 

Ми свиква се...неска щях да стана от стола и да й фърла 1 бой.Още от 1-вия ден взе да се заяжда с мен! :angry1

Ама на вас е ви ли е КюлеФчиева вече?Низамова ли бе... :woot

 

EDIT:А то ти си бил написал... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако толкова държиш да ни видиш пиши по един ПМ и мисля че никой няма да ти откаже по една снимчица :lol:  :devil а Writer4e как и разбираш на Низамова ....ся ми е тя ...нищо не мога да и схвана нито на БГ нито на АНГЛ :lol:  :(  :angry:

В 9-ти клас ще е по-лесно да й се разбира, защото ще учим руски :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...