Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Дали си с френски или английски или испански, в руската ли си все си в кюпа.

Аз съм от 10Д. Истината е че не е чак толкова лошо при нас ;)

Link to comment
Share on other sites

ami az sym ot ruskata za syjalenie i moga da kaja samo DAI BOZE 3 (za uchashtite ispanski vsichko e qsno...)

 

PAPA DIMITROV, no?аз съм 11б с испански.За Хулио не съм съгласен.Малко е расеян пича, ама иначе е много як.

 

11б Иван съм.Някой да ме познава?

Link to comment
Share on other sites

Вместо да спамите форума с глупости можете да се попитате за такива работи в канала на училището: #eg_ivanvazov в унибг(или чата, мирката и тн.) B)

Link to comment
Share on other sites

Oooooooo kak ste sau4enici ? :D Az su6to sum v ruskata 10 b klas sum. V 8-mi klas klasen mi be6e Dimitrov. Se6tate se za kvo stava vapros. :D Sega klasna mi e Vitanova (taq po biologiq). Ami kvo pove4e da vi kaja osven da vi pojelaq uspeh v daskalo i ako nqkoi me poznava neka kaje! :D :P :woot

Link to comment
Share on other sites

А Барова, Маджунов, Чомпалова (така ли се казваше тая скумрия, бе... малий, какви неща съм чувала за нея...) и другите знайни и незнайни войни

 

аз утре ше хода при Чомпалова-щот съм там на стаж-ша ви преподавам ей !!!!

да внимавате ,за да си нямаме разправии :punk

Link to comment
Share on other sites

Чомпалова :D :P още е там :P Даже вече имам една 3 при нея хихи :devil иначе за стажа при нея просто един съвет трябва да пишеш на дъската и да можеш да говориш много макар и пълни глупости важното е да говориш и като няма никой какво да каже ти да зададеш някакъв въпрос , с който да ни забиеш някъде из учебника (пример:намерете ми цитат от литературата "къде се изразяват най-силно ....) :P :D

Link to comment
Share on other sites

THE-AGENT  Публикувано на , 13:42 PM

  Чомпалова biggrin.gif tongue.gif още е там tongue.gif Даже вече имам една 3 при нея хихи devil.gif иначе за стажа при нея просто един съвет трябва да пишеш на дъската и да можеш да говориш много макар и пълни глупости важното е да говориш и като няма никой какво да каже ти да зададеш някакъв въпрос , с който да ни забиеш някъде из учебника (пример:намерете ми цитат от литературата "къде се изразяват най-силно ....) tongue.gif biggrin.gif

 

merci много за съветите,но все пак не смятам да права такива "забивки" на учениците!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Awe toq topic ne6to mnogo zamrq. Kajete ne6to we hora. :D Mi az kvo da vi kaja osven 4e utre 6te imam fizika otnovo pri Madjunov. Toi e to4en pi4a. Minalata godina (v 9-ti klas) imah 6 za godinata pri nego. Mnoo ma kefi. Nadqvam se utre da ne izpitva 6toto ne sum u4il. Imam kontrolna po matematika i taq Dukova se prai na interesna ne6to i samo diga nervite na celiq klas. Mnoo tupa raota. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Awe toq topic ne6to mnogo zamrq. Kajete ne6to we hora. :D  Mi az kvo da vi kaja osven 4e utre 6te imam fizika otnovo pri Madjunov. Toi e to4en pi4a. Minalata godina (v 9-ti klas) imah 6 za godinata pri nego. Mnoo ma kefi. Nadqvam se utre da ne izpitva 6toto ne sum u4il. Imam kontrolna po matematika i taq Dukova se prai na interesna ne6to i samo diga nervite na celiq klas. Mnoo tupa raota. :angry:

Че нали на нея за това и плащат!Абе хора аз да питам.Вие чухте за онова с фекалиите на чина, нали?Някаква представа кой го е направил???

Link to comment
Share on other sites

Че нали на нея за това и плащат!Абе хора аз да питам.Вие чухте за онова с фекалиите на чина, нали?Някаква представа кой го е направил???

vanioooooooo kak 6a ne znai6 we ... nqkuw idiot si go bil donesal v torbi4ka i go bil izsipal na nqkuw ot 4inovete det sedqha razpilqni na 3tiq etaj...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...