Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Днес се запознах с Агент-а ;). Май учи немски, щото като се дрънкаха на госпожата, започнаха нещо да говорят на немски до колкото разбрах

 

Днес видях и bate_pesho, aма вече не смея да поздравя никого след една случка ...

Мисля, че скибах и Psihara^^, който си говореше с едно момиче и й обесняваше за някакъв си Стефчо ... :blink: през голямото, а може и да съм объркал де :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Днес се запознах с Агент-а ;). Май учи немски, щото като се дрънкаха на госпожата, започнаха нещо да говорят на немски до колкото разбрах

 

Днес видях и bate_pesho, aма вече не смея да поздравя никого след една случка ...

Мисля, че скибах и Psihara^^, който си говореше с едно момиче и й обесняваше за някакъв си Стефчо ...  :blink: през голямото, а може и да съм объркал де  :bgrin:

Агента учи английски ;) Аз бях с него ама не са запознах с тебе,защото сигурно нямаше да са сетиш кой съм :)

Link to comment
Share on other sites

Агента учи английски  ;)  Аз бях с него ама не са запознах с тебе,защото сигурно нямаше да са сетиш кой съм  :)

Да не си ония дето вика на госпожата "Госпожо, защо не обесните на наща госпожа, че сме малоумни, и най-вече аз ? " :bgrin: . Много ме изкефи тоя пич :blink:

Link to comment
Share on other sites

Да не си ония дето вика на госпожата "Госпожо, защо не обесните на наща госпожа, че сме малоумни, и най-вече аз ? "  :bgrin: . Много ме изкефи тоя пич  :blink:

Не съм бил това аз...както и да е утре ще наминем с агента тамън и аз да са запозная с теб ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съм бил това аз...както и да е утре ще наминем с агента тамън и аз да са запозная с теб ;)

Супер. Само кажи към колко, за да не стане както днес - вие идвате, мен ме няма и после като влизам , тея от нашия клас викат "Дънатааа !!! Багай, едни големи идваха с вериги, боксове и ша' та трепат, щот' си убил брата на единия" :bgrin: . Супер откачалки са тия ...

Link to comment
Share on other sites

Супер. Само кажи към колко, за да не стане както днес - вие идвате, мен ме няма и после като влизам , тея от нашия клас викат "Дънатааа !!! Багай, едни големи идваха с вериги, боксове и ша' та трепат, щот' си убил брата на единия"  :bgrin: . Супер откачалки са тия ...

Ми...сигурно в края на голямото междучасие

Link to comment
Share on other sites

Ми...сигурно в края на голямото междучасие

Ок. Дано да се върна ;). Дано да не стане като днес ... :huh:

Някой има ли впечетления от Христова по математика ? Да знам трябва ли да си пиша домашната, или не ? :D

Link to comment
Share on other sites

За четири години никога не ни е проверявала домашните,така че може и да не ги пишеш ;) Иначе е много добър учител(най-добрия по математика в нашето училище).

Link to comment
Share on other sites

За четири години никога не ни е проверявала домашните,така че може и да не ги пишеш  ;) Иначе е много добър учител(най-добрия по математика в нашето училище).

Йеес. И на нас така ни каза, но не й вярвах, защото никога не трябва да вярваш на учител, който ти казва "Деца, няма да ви проверявам домашните, но ги искам утре от всичките" ... Много учудващо, нали ? :ghost

 

А между другото , от кога започват да изпитват по-сериозно, да знам да се стягам :music

Link to comment
Share on other sites

Да не си ония дето вика на госпожата "Госпожо, защо не обесните на наща госпожа, че сме малоумни, и най-вече аз ? "  :bgrin: . Много ме изкефи тоя пич  :blink:

 

 

Не не беше той ..това е един пич от моя клас .... :laughing: :lol: ти не си чувал наща украинка по английски как говори с руско немски акцент :lol: :angry1 ако не си свикнал нищо не можеш да и разбереш ...ако искаш утре може да те запознаем с Ваниооооо (Psihara^^) :love

Link to comment
Share on other sites

Не не беше той ..това е един пич от моя клас .... :laughing:  :lol: ти не си чувал наща украинка по английски как говори с руско немски акцент  :lol:  :angry1 ако не си свикнал нищо не можеш да и разбереш ...ако искаш утре може да те запознаем с Ваниооооо (Psihara^^) :love

Пфф. Наща госпожа по Английски в старото училище беше рускиня, която живее 4 години в България и ми предаваше по Английски :sick . Супер откачалка беше :unsure: . Произнасяше английските думи с руски акцент, а като не се сети думата на български я казва на руски ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

ти не си чувал наща украинка по английски как говори

 

Ваща или наща :P

 

Пфф. Наща госпожа по Английски в старото училище беше рускиня, която живее 4 години в България и ми предаваше по Английски  :sick . Супер откачалка беше  :unsure: . Произнасяше английските думи с руски акцент, а като не се сети думата на български я казва на руски ...  :blink:

 

АХаах...ти мани тва.Тая украинката живее от 15 години и 2 думи правилно не може да каже.Майка ми е украинка и ако ти заговори по смъртно не можеш да познаеш, че е оттам! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ваща или наща :P

АХаах...ти мани тва.Тая украинката живее от 15 години и 2 думи правилно не може да каже.Майка ми е украинка и ако ти заговори по смъртно не можеш да познаеш, че е оттам! ;)

Да. Има хора, които си говорят чист български, и говорят по-добре от много българи. Но да ти се падне госпожа и да ти предава по чужд език, ще е :sick . Или няк'ва французойка да ти предава по български :wir

Link to comment
Share on other sites

Да. Има хора, които си говорят чист български, и говорят по-добре от много българи. Но да ти се падне госпожа и да ти предава по чужд език, ще е  :sick . Или няк'ва французойка да ти предава по български  :wir

 

Ми на един приятел от френската му предаваше една от Франция, дето дума не разбира на български, и в последствие не й издържаха нервите и си отиде.Тва е друго де...мисълта ми беше, че нищо не научи! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

@chefoto , защо не дойде днес ? Или не съм бил в стаята :bgrin:

 

Днес Кюлевчиева обеснява нещо на момичетата по английски и им вика "Хванахте ли?" (в смисъл дали са схванали) , няма отговор и тя им казва "Хванахте вие, пишки хванахте" :bgrin: (сори за израза)

Link to comment
Share on other sites

Днес видях и bate_pesho, aма вече не смея да поздравя никого след една случка ...

Мисля, че скибах и Psihara^^, който си говореше с едно момиче и й обесняваше за някакъв си Стефчо ...  :blink: през голямото, а може и да съм объркал де  :bgrin:

:D Кога бре ? Обаждаи са ве ! :) да та видим ..... поначало постоянно хода с едно черно яке , така че .... сигурно съм аз ! :) и всяко голямо моиш ме намериш при бутките дето са пуши и неска имапше проверка БТВ ! :devil Тъъъ както и да е ..... тоя испански ша ми земи здравето обаче

Link to comment
Share on other sites

:D Кога бре ? Обаждаи са ве !  :)  да та видим ..... поначало постоянно хода с едно черно яке , така че .... сигурно съм аз ! :) и всяко голямо моиш ме намериш при бутките дето са пуши и неска имапше проверка БТВ !  :devil  Тъъъ както и да е ..... тоя испански ша ми земи здравето обаче

Значи си ти ;). Едно черно яке, с един изрод отзад, нали ? Дето е супер известно и има много хора с такива, нали ? :)

Link to comment
Share on other sites

"dunata". Ти много си се интуесязирал да се запознаеш с всички от руската. :D Мини през третия етаж да те видим на к`во мязаш. :D Тъкмо ще имаш възможност да се запознаеш с мен, ^chistacha и с малко касмет щи видиш и Psihara^^, ако още не си го видял ;) . Аз съм 42 кабинет. Ако ще минаваш питай за един голям малоумник :wir на име Димитър. Който и да е вътре ще се сети кого търсиш.

Link to comment
Share on other sites

"dunata". Ти много си се интуесязирал да се запознаеш с всички от руската. :D  Мини през третия етаж да те видим на к`во мязаш.  :D Тъкмо ще имаш възможност да се запознаеш с мен, ^chistacha и с малко касмет щи видиш и Psihara^^, ако още не си го видял ;) . Аз съм 42 кабинет. Ако ще минаваш питай за един голям малоумник :wir  на име Димитър. Който и да е вътре ще се сети кого търсиш.

А да да. Мен още през първия етаж ме е срам да минавам, ти искаш и на 3-тия да дойда. След 1-2 месеца, щото сме много притеснени още ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи си ти ;). Едно черно яке, с един изрод отзад, нали ? Дето е супер известно и има много хора с такива, нали ? :)

Хахахаха същия изрод съм :D :lol: :punk Като гледам кв бахър е утре със сигурност ще съм с него :punk Ако ме вииш ако искаш яла та скиам на кво копеле мязаш :punk

Link to comment
Share on other sites

А да да. Мен още през първия етаж ме е срам да минавам, ти искаш и на 3-тия да дойда. След 1-2 месеца, щото сме много притеснени още ;)

 

Абе бива ли да те е толкова срам бе?! :lol: Кой ше ти каже нещо?

bate_pesho тебе те разбрах кой си! :P Ако ти видя може да се запознаем!

Link to comment
Share on other sites

Още не сме имали свободни нашия клас ... ма и те шса налеят.Кво мислите за Иринчето по руски ве?Мноо ма нерви тая мома, че секо междучасие само кисне в стаята и не мое една простотия да извикаш майна ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...