Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

hi vi people...:))mi az sam ot ruskata...8 klas...s ispanski...iva se kazvam!aide kazvaite ako ima o6te ot eg-to ni..:P

Link to comment
Share on other sites

аз бях едно от онези опитни зайчета, с които започна експеримента "преподаване на испански/италиански език", когато още нямаше учебници, нямаше учители... голям майтап !

 

:D

Link to comment
Share on other sites

аз бях едно от онези опитни зайчета, с които започна експеримента "преподаване на испански/италиански език", когато още нямаше учебници, нямаше учители... голям майтап !

Sega e malko po-razli4no - imame si u4iteli, koito sa si ot Ispaniq, samo 4e ne e qsno koi kogo u4i - te nas na ispanski ili nie tqh na bulgarski...

Link to comment
Share on other sites

saglasna sam s chicatillo.mi primerno sq imame po 3 4asa pri julio na sedmica...awe vski pat stava super golqmo 6ou...osobeno kat po4ne da risuva po daskata..:P a btw ti chicatillo koi klas si?

Link to comment
Share on other sites

10g s angliiski - imala sum 6tastlieto da mi razkazvat za 6outo, koeto stava pri Julio...:) Zatova sum zapoznata. Po-natatuk 6te po4ne da vi prepodava kak da psuvate na ispanski:). Ili puk da se 4udi kak da vi obqsni nqkoq duma, za6toto ne znae kak e na bulgarski.. Negov e biserut "para6utist4eta na glavata" - definiciq za " пърхут "...

Link to comment
Share on other sites

mi toi julio si e pi4...to psuvnite ne e nugno toi da ni gi obqsnqva...toi Dimitrov 6te go napravi vmesto nego..:P awe pri julio si e 6ou...gadnoto e pti 4ompalova ako ti e predavala...znae6 kvo e....

Link to comment
Share on other sites

Oh, Dimitrov mi predava i toi mi e dostaty4en.. Na men mi idva da se samoubiq sled negoviq 1 4as sedmi4no, vie ne znam kak go turpite...

4ompalova... kakvo da ti kazha - vsi4ki sa propi6tqli ot neq. Mai e pe4elila nagradata "nai-gaden daskal" predi nqkolko godini... E, i da ne e pe4elila, to pone moga da ti garantiram, 4e vsqka godina q nominirat. :)

Link to comment
Share on other sites

awe Dimitrov ne e tolkova otka4en..vqrno 4e vika...ama e to4en.sled parvata diktovka se 4uvstva6 kat premazan...izkara6 li 1st ocenka pri nego 4 naprimer...i kara6 samo na 4etvorki do kraq..:)ina 4ompito moge i da e pe4elila...to ne se znae...ama 100 % sa q nominirali.a pak sq kat doide Kova4ev po matematika i stana baq stra6no...na teb koi ti e po matematika i bel?

Link to comment
Share on other sites

Po BEL mi e Evgeniq Dimitrova - skusva ni zadnicite, no zatova puk e gotina - ako imam dvoika, to iskam da e dvoika pri neq. Pozhelavam ti da vi se padne tq. A po mat. mi e Nikodimov.. nepovtorim obraz, no i toi kato Dimitrova ob6to-vzeto nqma da vi zhali... Ama pak, 1000 puti po-dobre otkolkoto 4ompalova i Kova4ev!!

Link to comment
Share on other sites

аз не съм от руската, а от съседното училище! само че имам допир със вашите даскали и по-точно със даскала по руски Бранимир Филипов-преподава ми руски! голям пич е въпреки че малко "нежен" си пада! знаете ли го?

Link to comment
Share on other sites

аз не съм от руската, а от съседното училище! само че имам допир със вашите даскали и по-точно със даскала по руски Бранимир Филипов-преподава ми руски! голям пич е въпреки че малко "нежен" си пада!  знаете ли го?

To 6tqlo i da ne go znaem! Vseki den li se sre6tat takiva suzdaniq... Ne znam, ne mi e prepodaval, no opredeleno ne bih i zhelala da mi e daskal.

Link to comment
Share on other sites

що бе с мен се отнася добре!! най-вероятно щото съм му частен ученик!!!

Link to comment
Share on other sites

http://egiv-gallery.hit.bg ;o

 

Последната година освен да се прави разходки с колата до училище,нищо друго не се прави.

Испанския ми остана само за обща култура, руския го знам колкото да кажа че съм учил руски ;) Общо взето гадна гимназия в която се влиза с конкурсен изпит -> мнол зубъри B) , общо взето не е ралта ;)

chicatillo, шоу при Хулио? Хахаха ;) Това е най-западналия даскал дето можаха да изкарат от тая завряна испания, то даже на границата с португалия живеел. Общо взето най-пеканите даскали са Медина и класния ми Нейчев.

Link to comment
Share on other sites

a btw ThE_UfO vie koga svar6vate...6toto Mariqn4eto/directorkata/be6e kazala ne6to to sora na 15 mai ili 17....

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaa chicatillo ti si v moito daskalo...[na6to] ako ne mi mahne6 warna 6te doida da si pogovorim :))))) i btw imam 6tastieto evgeniq da mi e klasna :)

Zna4i si ot na bratov4edka mi klasa - s nemski ;). Lo6o nqma - Evgeniq rulez.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...