Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Мухаха. Днес имахме още 2 часа свободни при София Иванова, и се разцепихме на мач до средата на 2-рия час, защото дойдоха някакви големи и само 3-4 останахме да играем, е естествено победихме де ;)

 

Ех, трябваше да дойда аз малко да поритам с вас!Втория час се чупих, щото щяха да ни събират домашните от ваканцията по руски...се 1 съм я писал ;)

Абе ти мен не си ли ме виждал?Един такъв с черна коса и от 2-те страни имам по 2 руси ленти! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Ех, трябваше да дойда аз малко да поритам с вас!Втория час се чупих, щото щяха да ни събират домашните от ваканцията по руски...се 1 съм я писал ;)

Абе ти мен не си ли ме виждал?Един такъв с черна коса и от 2-те страни имам по 2 руси ленти! :bgrin:

Хмм, мисля че да ... но не съм особено сигурен ... Днес не беше ли с тениска на Ботев, защото видях един пич с две ленти, който носеше ботевска тениска :zzz

Link to comment
Share on other sites

Хмм, мисля че да ... но не съм особено сигурен ... Днес не беше ли с тениска на Ботев, защото видях един пич с две ленти, който носеше ботевска тениска  :zzz

 

Мне не съм бил аз... :bgrin: Ако минеш на втория етаж до учителската стая съм може да ме видиш да се запознаем.

Link to comment
Share on other sites

Ех, трябваше да дойда аз малко да поритам с вас!Втория час се чупих, щото щяха да ни събират домашните от ваканцията по руски...се 1 съм я писал ;)

Абе ти мен не си ли ме виждал?Един такъв с черна коса и от 2-те страни имам по 2 руси ленти! :bgrin:

 

 

Абе Сашо ти ли си Writer4e бе ...що не се обаждаш аа ???Знам що си избягал нали ми разправя сърцераздирателната си история по коридорите .... :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе Сашо ти ли си Writer4e бе ...що не се обаждаш аа ???Знам що си избягал нали ми разправя сърцераздирателната си история по коридорите .... :lol:  :laughing:

 

Е хич да не съм ти писал кой съм... :D

Link to comment
Share on other sites

Е па аз да не чета всичко бе ...простено ми е ... :devil  :cry  :lol:  :love

 

Простено ти е я...нищо че си ученолюбиФ! :tongue maxell намери ли го уе? :bgrin:

 

EDIT:Баси неска кво стана...начи нали бях избягал и после вече часа трябва да почва.И тая наш'та Иринка си седи в стаята и си лафи.Гледам я излиза 5 минути след като почва следващия час и някви тея моя клас гледат ей така- :ph34r: -и една вика:"А!Сашо ти не беше ли миналия час?" и една друга:"А да вярно ти не беше ли?" :woot Даскалката и тя не разбрала...ебаси късмета.А уж неска класната ми вика, че учителките се оплаквали от мен! :woot

Link to comment
Share on other sites

Простено ти е я...нищо че си ученолюбиФ! :tongue maxell намери ли го уе? :bgrin:

 

EDIT:Баси неска кво стана...начи нали бях избягал и после вече часа трябва да почва.И тая наш'та Иринка си седи в стаята и си лафи.Гледам я излиза 5 минути след като почва следващия час и някви тея моя клас гледат ей така- :ph34r: -и една вика:"А!Сашо ти не беше ли миналия час?" и една друга:"А да вярно ти не беше ли?" :woot Даскалката и тя не разбрала...ебаси късмета.А уж неска класната ми вика, че учителките се оплаквали от мен! :woot

Явно си бил доста незабележим ;).Тамън едно отсъствие по-малко :)

 

Днес тея дето играха с нас , вашия клас ли бяха ?

Link to comment
Share on other sites

Явно си бил доста незабележим ;).Тамън едно отсъствие по-малко :)

 

Днес тея дето играха с нас , вашия клас ли бяха ?

 

Мба незабележим...нали ти казвам миналата година даскалките бяха с високо кръвно! :lol:

Днеска нямахме физическо-не сме били ние...иначе с удоволсвие ше ви разпорим кошарата... :tongue Иначе имаме вторник 6-ти час и петък 1-ви физическо.

 

EDIT:Абе интересно ми е някой хвана ли ми се на подписа...по-точно на тва със синьото?

Link to comment
Share on other sites

Мба незабележим...нали ти казвам миналата година даскалките бяха с високо кръвно! :lol:

Днеска нямахме физическо-не сме били ние...иначе с удоволсвие ше ви разпорим кошарата... :tongue Иначе имаме вторник 6-ти час и петък 1-ви физическо.

 

EDIT:Абе интересно ми е някой хвана ли ми се на подписа...по-точно на тва със синьото?

 

Е сори ;). Ние имаме вторник 2-ри и петък четвърти :)

А вие имате ли извънредни часове през седмица ? Защото ние ще имаме и май ще са в четвъртък, защото имаме САМО седем часа, освен петък, защото това било "Закон Божи Руската да имат 6 часа" (Госпожата)

Link to comment
Share on other sites

a we neska cakahme ma4 do poluda 2 svobodni pri onaq po BG i L tq neq q nema ve4e kolko dena bahti i kefa .ta za ma4a na6iq vratar be6e critical noob nqkav takav viki sa kazva6e tragva kam topkata i sa spava v kraka si i odrq topkata s glava v zemqta :laughing: :laughing: :laughing: posle tragva da podava i si vkara avtogol :laughing: :laughing: :laughing: ama kato vi kazvam elate da sa zapoznaem elate de ot na dunata klasa sam 15 kabinet

Link to comment
Share on other sites

a we neska cakahme ma4 do poluda 2 svobodni pri onaq po BG i L tq neq q nema ve4e kolko dena bahti i kefa .ta za ma4a na6iq vratar be6e critical noob nqkav takav viki sa kazva6e tragva kam topkata i sa spava v kraka si i odrq topkata s glava v zemqta  :laughing:  :laughing:  :laughing:  posle tragva da podava i si vkara avtogol  :laughing:  :laughing:  :laughing:  ama kato vi kazvam elate da sa zapoznaem elate de ot na dunata klasa sam 15 kabinet

Виктор ли ве !? Ааа не, разцепи ме тоя пич. Обаче не можа да си вкара автогол ;), уцели гредата :bgrin: , размазва пича :). ама ние бяхме 4-мата най-добри в класа от един отбор, а другите инвалиди бяха няк'ви лиготии, и стана ... :woot

Link to comment
Share on other sites

Виктор ли ве !? Ааа не, разцепи ме тоя пич. Обаче не можа да си вкара автогол ;), уцели гредата  :bgrin: , размазва пича :). ама ние бяхме 4-мата най-добри в класа от един отбор, а другите инвалиди бяха няк'ви лиготии, и стана ...  :woot

kak 4-mata we bqhme 3-ma az pe6o i ti

Link to comment
Share on other sites

ama az sam ebati boruma.razcepih gi teq ot udari.ma to ne kvi da e.cep sas si4ka sila.vratarq sa otkaza za da si spasi racete.nakraq na ma4a si4ki bqgaha ot men kat bqh s topkata  :laughing: ko da gi praim mom4etata sq zagrijeni bqha sigurno za nqkoi drugi 4asti ot tqloto si  :excl:  :excl:  :excl: tva naistina e opasno

1. Използвай ЕДИТ ;)

2. Не е верно ! Никсъна стоя постоянно на вратата и пазеше до край, а Коцето (който ми отнесе топките междувременно :angry: ) само един път се отказа да те гони, след това си те гонише ;). А и подавай повече, с Пешо като тръгнеш и ти взимат топката или я пращаш на 7 метра зад Общижитията , като можеш да подадеш :angry:

 

da da kat moga da biq za ko da ti podam mnogo umno :angry:

Как ще можеш да биеш, след като пред теб има 3-ма и ти си се заврял в корнера ве !?! :devil Или още от нашето наказателно биеш и викаш "Как да подам бе ? :blink: ", уж си тренирал, па един пас не можеш да направиш :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

1. Използвай ЕДИТ ;)

2. Не е верно ! Никсъна стоя постоянно на вратата и пазеше до край, а Коцето (който ми отнесе топките междувременно  :angry: ) само един път се отказа да те гони, след това си те гонише ;). А и подавай повече, с Пешо като тръгнеш и ти взимат топката или я пращаш на 7 метра зад Общижитията , като можеш да подадеш  :angry:

da da kat moga da biq za ko da ti podam mnogo umno :angry:pak i ima6e 6ans da butna ob6tijitiqta :laughing: za ko da go propuskam :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

A не че протестирам нещо ..ма тука сте го обърнали на ИРЦ стегнете са малко ...остава някой да пише че си е бъркал в носа ..ко кът сте играли мач ...вие изписахте 15 пост-а за това ... :angry1 май и аз заприличах на Psiahar^^ :lol: :laughing: :love :devil

Link to comment
Share on other sites

A не че протестирам нещо ..ма тука сте го обърнали на ИРЦ стегнете са малко ...остава някой да пише че си е бъркал в носа ..ко кът сте играли мач ...вие изписахте 15 пост-а за това ... :angry1 май и аз заприличах на Psiahar^^  :lol:  :laughing:  :love  :devil

mi da kajem sq kat nqmame ko da praim :laughing: pone istoriqta be6e varha :laughing: e dobre de srry moje da ne sme sa usetili nqma da sa povtori :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...