Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Мене много ме дразни Нейчев. :angry: Слава Богу че е в Испания :woot , та да си починем молко преди да почне голямото учение.

P.S. Аз съм в един клас със chefoto

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
I ti li ? :) Trbqvashe da doidesh da se zapoznaem i da obmenim opit za hanovete, makar 4e skoro shte se otkazvam :)

Не ми се четеше цялата тема когато писах поста и чак сега видях че ще се срещате. :huh: Гимназията не е огромна все може да се видим.

offtopic\ А като ще се отказваш от Хановете ела да играеш в Империята. С Чефото мислим да правим съюз! B)

Link to comment
Share on other sites

hi i az sam ot ruskata obajdaite mi sa i na men 8g sam-na dunata klasa spox ne hapa  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: ili samo pi6ete na maila:korena_malak@abv.bg

 

Пич кефиш ма честно! Разбих се от смях! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Народееее що флууууууд , що глупости! Но нищо то е за добро!

Та dunata аз имам 1 фанелка , на чийто гръп пиши Psihara^^ ... Кажи кога да дойда с нея и нямаш проблем... А и да съм обяснявал на момиче за някъв Чефо?! Бъркаш ме най - вероятно.. :)

Link to comment
Share on other sites

Народееее що флууууууд , що глупости! Но нищо то е за добро!

Та dunata аз имам 1 фанелка , на чийто гръп пиши Psihara^^ ... Кажи кога да дойда с нея и нямаш проблем... А и да съм обяснявал на момиче за някъв Чефо?! Бъркаш ме най - вероятно.. :)

 

 

Ваниооо защо винаги упрекваш някои ...я заради флууд ,я заради това че му се спи и не иска да излезе от стаята :lol: :laughing: тая година кога завършвате бе Ванио ....да знам кога ще ме черпиш ....а ...ся са сетих ...я кажи какво правеше ти вчера в градската с едно момиченце ..?? :confused :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ваниооо защо винаги упрекваш някои ...я заради флууд ,я заради това че му се спи и не иска да излезе от стаята  :lol:  :laughing: тая година кога завършвате бе Ванио ....да знам кога ще ме черпиш ....а ...ся са сетих ...я кажи какво правеше ти вчера в градската с едно момиченце ..?? :confused  :lol:

Мисля , че се гледахме.. Но не съм много сигурен! А ти какво правеше?! :) Само заради теб и дългия идиот ще си направя фанелка на коят с розови букви ще пише ВАНИОООООООООООООО

Link to comment
Share on other sites

Мисля , че се гледахме.. Но не съм много сигурен! А ти какво правеше?! :) Само заради теб и дългия идиот ще си направя фанелка на коят с розови букви ще пише ВАНИОООООООООООООО

 

 

Що с розови бе ВАНИООООО аа ???То от гледане се почва бе :laughing: :lol: :love

Link to comment
Share on other sites

Абе тия дето ся сте 8-ми клас ако ви трябват:

Математика(Архимед. цена като нова -7.25 давам я за 5.00лв.)

Музика(Просвета цена като нова -4.50 давам я за 2.50)

Български Език(Просвета цена като нов-6.90 давам го за 4.00 лв.)

 

Ако някой са интерисува да казва!

Link to comment
Share on other sites

Абе тия дето ся сте 8-ми клас ако ви трябват:

Математика(Архимед. цена като нова -7.25 давам я за 5.00лв.)

Музика(Просвета цена като нова -4.50 давам я за 2.50)

Български Език(Просвета цена като нов-6.90 давам го за 4.00 лв.)

 

Ако някой са интерисува да казва!

 

Аз искам Музиката ! Един приятел щеше да ми я дава (Виктор от вашия клас), ама нещо не я носи :huh: , така че донеси я в понеделник и ела в нашия кабинет ако искаш :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз искам Музиката ! Един приятел щеше да ми я дава (Виктор от вашия клас), ама нещо не я носи  :huh: , така че донеси я в понеделник и ела в нашия кабинет ако искаш  :ghost

 

Ай питай дали някой неиска другите плс!!Ок пе мина! в 15-ти кабинет си нали?Как са казваш?

Link to comment
Share on other sites

Ай питай дали някой неиска другите плс!!Ок пе мина! в 15-ти кабинет си нали?Как са казваш?

Еми той Виктор всяко междучасие идва да пита за учебници, но никой не ги иска, така че ... :bgrin: В 15-ти съм, като влизаш питай за "Дъната" :bgrin: , другите от форума така правиха :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

а ве хора ..кой нормален би си купил музика ....да не би вече тая по музика да е почнала да ги иска тези учебници ? :confused нямате нужда от него никаква ..... :lol: :laughing: :lol: ма както искате ...

Link to comment
Share on other sites

а ве хора ..кой нормален би си купил музика ....да не би вече тая по музика да е почнала да ги иска тези учебници ? :confused нямате нужда от него никаква ..... :lol:  :laughing:  :lol: ма както искате ...

Еми нас ни заплаши "Ако не си вземете учебник, всеки час ще ви изпитвам на пеене". И аз не съм особено добър певец (пълен инвалид) реших да си взема :blink:

Link to comment
Share on other sites

Еми нас ни заплаши "Ако не си вземете учебник, всеки час ще ви изпитвам на пеене". И аз не съм особено добър певец (пълен инвалид) реших да си взема  :blink:

 

С учебник, без учебник се ше та накара да попееш 1 път :ghost Аз като бях беше супер смях, щото хем немога да пея, хем са лигава! :lol:

Link to comment
Share on other sites

С учебник, без учебник се ше та накара да попееш 1 път :ghost Аз като бях беше супер смях, щото хем немога да пея, хем са лигава! :lol:

Гадно :wacko: , вие по-колко часа музика имахте на ден ? И по колко физическо и изобразително ? :tongue Ааа да, Трудово ще имаме ли :) ? B)

Link to comment
Share on other sites

Гадно  :wacko: , вие по-колко часа музика имахте на ден ? И по колко физическо и изобразително ?  :tongue Ааа да, Трудово ще имаме ли :)B)

 

Трудово няма...в 8-ми клас 1 пъ отидохме на Безопастност на движението и тва беше. :) Музика и рисуване по 1 път седмично в 8-ми и 9-ти клас.От 10-ти нататък няма...няма и къде да си уча уроците вече :D Физическо...различно е май.

Link to comment
Share on other sites

Трудово няма...в 8-ми клас 1 пъ отидохме на Безопастност на движението и тва беше. :) Музика и рисуване по 1 път седмично в 8-ми и 9-ти клас.От 10-ти нататък няма...няма и къде да си уча уроците вече  :D Физическо...различно е май.

На нас пък ни казаха, че след 7+ класове няма Безопастността :blink: , ама това беше в Райната де :bgrin: за Иван-чо не знам :music

 

P.S. В нашия клас имаме 2-ма Ивановци. единия си е направил една табелка и искаме да му я вземем за да напишем с маркер "ДИван", ама не можем да я вземем :(. Някакви идеи за свиване ? :)

Link to comment
Share on other sites

Еми нас ни заплаши "Ако не си вземете учебник, всеки час ще ви изпитвам на пеене". И аз не съм особено добър певец (пълен инвалид) реших да си взема  :blink:

Тя тая само знае да заплашва... На мен и един приятел ни разправяще, че щяла на изпит да ни остави, щото сме нямали учебници, само сме пречели и като ни изпита на пеене й изпяхме "Камъните падат"...

Link to comment
Share on other sites

Тя тая само знае да заплашва... На мен и един приятел ни разправяще, че щяла на изпит да ни остави, щото сме нямали учебници, само сме пречели и като ни изпита на пеене й изпяхме "Камъните падат"...

Хаха, яко :) ! И 6 ли ти писа, или те остави на изпит ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мухаха. Днес имахме още 2 часа свободни при София Иванова, и се разцепихме на мач до средата на 2-рия час, защото дойдоха някакви големи и само 3-4 останахме да играем, е естествено победихме де ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...