Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Леле!Какво видях сега по новините на Европа.Значи в нашето даскало щяли да правят ремонт.И казват след това така:

"Ремонта трябва да приключи в 40-дневен срок, защото учебната година в това училище започва на 1-ви септември"

Някой да знае нещо по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
това училище започва на 1-ви септември"

ТРЯБВА да има правописна грешка да са се объркали нещо ...... неска бях във вече МОЕТО даскало демек Руската :P и ми казаха , че ние първо трябва да се явим ... ние-8-мо класниците-заиците ... на 14 ти за да ни кажат кой клас ще сме съответно аз А или Б и вече на 15 започваме .... така че ...... незнам къде са го писали тва ама са се объркали ....

Тъъъъъъъъъ по същество .......

ДНЕС СЕ ЗАПИСАХ В РУСКАТА :rolleyes: :punk :D С испански съм ....... и получих емблемката-брошката-значката-..... на ЕГ ''Иван Вазов'' и в началото на учебната година ще се видим (поне с тези , които са от Руската , а аз като гледам хич не са малко) ТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ да ми е честито ...... :D

Link to comment
Share on other sites

ТРЯБВА да има правописна грешка да са се объркали нещо ...... неска бях във вече МОЕТО даскало демек Руската  :P  и ми казаха , че ние първо трябва да се явим ... ние-8-мо класниците-заиците ... на 14 ти за да ни кажат кой клас ще сме съответно аз А или Б и вече на 15 започваме .... така че ...... незнам къде са го писали тва ама са се объркали ....

Тъъъъъъъъъ по същество .......

ДНЕС СЕ ЗАПИСАХ В РУСКАТА  :rolleyes:  :punk  :D  С испански съм ....... и получих емблемката-брошката-значката-..... на ЕГ ''Иван Вазов'' и в началото на учебната година ще се видим (поне с тези , които са от Руската , а аз като гледам хич не са малко) ТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ да ми е честито ......  :D

 

Та това не го бяха писали, а казали. :D Друга е работата,че ремонта е 40 дни, а след 40 дни е 1-ви септември.

Нас ни викнаха на 12-ти тогава.Баси кога минаха 2 години бе? :blink:

А значката безплатно ли ви я дадоха?Щото на нас ни искаха 3 лв. :bgrin: Аз между другото тебе май те видях на бирения миналата седмица.Седеше точно срещу мен. Бяхте си взели бира от другаде и си наливахте чашките като свършат :)

Link to comment
Share on other sites

Аз също се записах още преди 2-рото класиране и тогава ми казаха , че на 14-ти трябва да сме на училище, за да се запозная с класа.

 

Обаче тези значки са супер гадни. :sick Хем малки, хем от зад са изглили или поне моята е талкава :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз също се записах още преди 2-рото класиране и тогава ми казаха , че на 14-ти трябва да сме на училище, за да се запозная с класа.

 

Обаче тези значки са супер гадни.  :sick Хем малки, хем от зад са изглили или поне моята е талкава :angry:

Чадооо... Щом от сега си почнал да се оплакваш значи нямаш място там! Аз съм добре.. сега последна годинка.. ми вие? НЕ ВИ БЛАЗЯ!

Link to comment
Share on other sites

На нашия клас дето са 3-ти език испански им предава Джовани Медина.Тоя и той ги гърчи ма поне не им реже оценките.Много зарибява ученичките...Другия даскал е Хулио някъв.Само иди по кенефите на 3-те етажа и ще видиш мнението на другите за него.

 

 

Абе я кажи кой кой е, щото аз още не мога да разбера. Тоя Медина е оня с брадата, нали? (верно ли е, че е бил затворник)

Link to comment
Share on other sites

А значката безплатно ли ви я дадоха?Щото на нас ни искаха 3 лв. :bgrin: Аз между другото тебе май те видях на бирения миналата седмица.Седеше точно срещу мен.  Бяхте си взели бира от другаде и си наливахте чашките като свършат :)

Ми значката ..... ми май да ... аз бях с бащата и плашташе нещо там .... :D явно е било за значката :D :lol: :punk А тва за бирения ДА аз бях ...... :) с още двама ...... ама ти пък как ма позна ве ?!? по кво ?!? а тва за наливането много Я !!!! :) закво да им давам по 90 ст. за 400 мл бира като за 2 лева ша зема 2 литра ?!? :lol:

Аз също се записах още преди 2-рото класиране и тогава ми казаха , че на 14-ти трябва да сме на училище, за да се запозная с класа.

 

Обаче тези значки са супер гадни.  :sick Хем малки, хем от зад са изглили или поне моята е талкава :angry:

Супер яки са ве ...... кво като са с игличка .... те такива треа са ...... между другото в коя паралелка си ?

Link to comment
Share on other sites

Абе я кажи кой кой е, щото аз още не мога да разбера. Тоя Медина е оня с брадата,  нали? (верно ли е, че е бил затворник)

 

Ония с брадата е Хулио... :) и незнам дали е бил затворник.

 

Ми значката ..... ми май да ... аз бях с бащата и плашташе нещо там ....  :D  явно е било за значката  :D  :lol:  :punk  А тва за бирения ДА аз бях ......  :)  с още двама ...... ама ти пък как ма позна ве ?!? по кво ?!? а тва за наливането много Я !!!! :) закво да им давам по 90 ст. за 400 мл бира като за 2 лева ша зема 2 литра ?!?  :lol: 

 

Супер яки са ве ...... кво като са с игличка .... те такива треа са ...... между другото в коя паралелка си ?

 

Абе да не си мислите, че много ще ги носите тея значки.Аз мойта един път не я сложих :) А тебе те познах по снимката в профила.Т.е. познах тоя другия пък тогава тебе.

 

сега сериозно Writer4e я кажи как се казваш ти си колкото мен ...и си в другия клас с английски ако може и пиц да дадеш rolleyes.gif

 

Ще пиша тука, че докато ми пуснат поста модераторите и цяла вечност ще мине.Дано да го видиш.

Пиц нямам, ма се казвам Сашо. :P

Link to comment
Share on other sites

Чадооо... Щом от сега си почнал да се оплакваш значи нямаш място там! Аз съм добре.. сега последна годинка.. ми вие? НЕ ВИ БЛАЗЯ!

 

 

Адаш стига си се оплаквал бе :D като си последна годинка и айде да гаври по-малките :lol: :laughing: похвално продулжавай :P :devil сега сериозно Writer4e я кажи как се казваш ти си колкото мен ...и си в другия клас с английски ако може и пиц да дадеш :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
всъшност май има 2 заместник директорки ;)

Замесник директорките са три 1. Христозова - най в гъза ; 2. Радева - в гъза ама не толкова надълбоко ; 3. Забраих и името, преподава по информатика май една дебела с червена коса...

Къде го измислихте за Хулио че е бил затворник ве????

А тия значки са пълна набутвация, мойта я загубих още след като я зех, като казах на класния той мрънкаше да си зема нова ама вече три години искарах без... :D :)

Link to comment
Share on other sites

@NEO_DDT сещаш се за Буюклиева, ма тя май не е зам. директорка.

 

А за значките много са скапани. Чупят се много лесно, както и много лесно се губят, така че не се впрягайте много.

Link to comment
Share on other sites

@NEO_DDT сещаш се за Буюклиева, ма тя май не е зам. директорка.

 

А за значките много са скапани. Чупят се много лесно, както и много лесно се губят, така че не се впрягайте много.

Не тя, една по-дебела :D :P

Link to comment
Share on other sites

То други такива дето преподават информатика не останаха. :D

Link to comment
Share on other sites

Не тя, една по-дебела :D  :P

 

 

3 са зам.директорките ....ма наистина и аз не знам как се казва онази дебелата...(не Христозова)има една друга...която и отстъпва малко по килограми ...но пак е приятно "закръглена" :devil :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

3 са заместник директорките и една директорка сички яко SUX За даскалите по испански 1.Бозева-ако си момче по-хубаво се отказвай :) сички момчета са изолирани :D демек пише им двойките без да ги изпитва :P тая година имаше родителска среща специално за изолираните :tongue не можеш да имаш по-малко от 10 двойки на срок :lol:

2.Димитров-тоя пич е смахнат :) и е кривоглед, ако си на първия чин излизаш целия мокър щотот много плюе :devil аз първия срок си имах спречквания с него :wacko: побъркан е тоя ни са занимавайте с него :unsure:

общо взето испанския е в дупетУ

По английски биват даскалите :) по френски и немски са супер шибани особено по френски по италиански са добре :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 са заместник директорките и една директорка сички яко SUX За даскалите по испански 1.Бозева-ако си момче по-хубаво се отказвай :) сички момчета са изолирани  :D демек пише им двойките без да ги изпитва  :P тая година имаше родителска среща специално за изолираните  :tongue не можеш да имаш по-малко от 10 двойки на срок  :lol:

2.Димитров-тоя пич е смахнат :) и е кривоглед, ако си на първия чин излизаш целия мокър щотот много плюе  :devil аз първия срок си имах спречквания с него  :wacko: побъркан е тоя ни са занимавайте с него  :unsure:

общо взето испанския е в дупетУ

По английски биват даскалите :) по френски и немски са супер шибани особено по френски по италиански са добре  :lol:

 

 

Аз уча испанския като 3-ти език ...и ми беше Бозева ..честно казано ...пишеше ми двойки ...обаче накрая ми писа 4 за годината като имах 2,2,4 като се има напредвид,че не знам от къде е 4-ката ..но съм доволен като цяло :lol: :laughing: :devil

Link to comment
Share on other sites

Еми начи съм наебан .... последно съм с ИСПАНСКИ гадна раота дано е тоя пич (доколкото разбрах пише по-малко 2-ки отколкото оная другата г-жа)

Link to comment
Share on other sites

Еми начи съм наебан .... последно съм с ИСПАНСКИ гадна раота дано е тоя пич (доколкото разбрах пише по-малко 2-ки отколкото оная другата г-жа)

Мба и той пише двойки ;) само че те изпитва и ти ги пише :bgrin: на изпитването нямаш много големи шансове :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

бе пичове, така като ви слушам, май всички сте зайци, или максимум 10 клас. Като порастнете малко ще си говорим. Аз сега тая година ще завършвам. С испански съм и са ми преподавали Димитров, Медина, Хулио и Гудалова. Само Гудалова не става (поне да беше научила испанския преди да почне да преподава). Не ми се завършва. С всички даскали се имаме супер много и надуват оценки, стига да знаеш как да се държиш и да си го поискаш. Айде успех на всички!!!

Link to comment
Share on other sites

Ами аз вече изкарах три години в тва даскало и съм достатъчно наясно с него...Колко имаш при Хулио че ти е надута оценката :blink: :confused Ти си пропуснал най-голямата веселба при Бозева... Аз пък съм с Английски и са ми преподавали Кюлевчиева, Илиева, Крокодила и една сладурана дето заместваше Илиева, от всички тях съм доволен, без Крокито, наистина надуват оценки, ама пък ако ми кажеш, че Вълчева надуваше оценките :crazy: При шест шестици и една двойка - 5 за срока :wacko:

Link to comment
Share on other sites

@Лестатчо ... Кво им се обясняваш? Остави ги.. И те ще станат последна година.. И ще разберат какво е що е. :)

 

Аз бях до даскало и Браньо ме изгони.. :( Щот го питах кога ще отворят за посетители... :)

Link to comment
Share on other sites

@Лестатчо ... Кво им се обясняваш? Остави ги.. И те ще станат последна година.. И ще разберат какво е що е. :)

 

Аз бях до даскало и Браньо ме изгони.. :( Щот го питах кога ще отворят за посетители... :)

Хахахаха ша го еба в тапака, класен ми е :wacko: , още две години па тряя да го трая...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...