Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Че има разбирасе :punk :lol: Аз малко съм заек ама до година няма да съм хаххаа :devil

 

 

накрая са фанахме на хорото и тва е  :smile:

 

Але Весо:).Вие играхте точно пет секунди :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Оххххооооооооо познайте кой ще е новия заек в руската ?!? :lol: Вчера разбрах , че от първо класиране съм приет в Руската с Испански паралелката ...... иииии маи там идам хорца :D

Link to comment
Share on other sites

Оххххооооооооо познайте кой ще е новия заек в руската ?!?  :lol:  Вчера разбрах , че от първо класиране съм приет в Руската с Испански паралелката ...... иииии маи там идам хорца  :D

Е аз съм с английски :). А това кое желание ти е ? В смисъл как си ги подредил и това кое ти е - 1-во, 2-ро. Защото аз на първо бях сложил Английската с АЕ, а на второ това :) и за сега от първо класиране съм тук, но ще се надявам за второто класиране :)

Link to comment
Share on other sites

Е аз съм с английски :). А това кое желание ти е ? В смисъл как си ги подредил  и това кое ти е - 1-во, 2-ро. Защото аз на първо бях сложил Английската с АЕ, а на второ това :) и за сега от първо класиране съм тук, но ще се надявам за второто класиране :)

Ами Руската ми е на 2-ро , а пък Анг-то ми е на 3-то .... на първо съм писал Иконома-Търговската :D ама нещо бала ми не стига за там .... , а пък и предпочитам Руската пред Английската , така че май съм в руската ...... :D

ЕДИТ:Айде некой от руската да ми каже химичката им как е в смисъл г-жата им по химия как е добра ли е ?!? Пиши ли добри оценки , защото съм много зле по химия ?!?

А и по физкултура нали не карате играете карти ?!?

А и наблизо около руската нали има барчета , че направоооо ..... , защото руската е на дивия ... 50м по-долу и почва къра :lol: а и 50 м в другата посока и почва Шикера :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ:Айде некой от руската да ми каже химичката им как е в смисъл г-жата им по химия как е добра ли е ?!? Пиши ли добри оценки , защото съм много зле по химия ?!?

Първата година нали не се учат разказвателни предмети ? Т.е. какво се учи през първата година - езикът , с който си влезнал , математика, бел, и ония (музика , физическо, изобразително) ? И след това втори език + разказвателни на АЕ или с какъвто език си приет ? Или се бъркам

Link to comment
Share on other sites

Първата година нали не се учат разказвателни предмети ? Т.е. какво се учи през първата година - езикът , с който си влезнал , математика, бел, и ония (музика , физическо, изобразително) ? И след това втори език + разказвателни на АЕ или с какъвто език си приет ? Или се бъркам

Да бе и аз се интересувам много и айде някои , който е от Руската да ми изясни нещата ......

да речем примерно с ИСПАНСКИ паралелката кво са учи :

8-ми клас кво са учи (подготва с какъвто си език предполагам)

9-ти клас кво са учи и на какъв език

и колко езика минимум трябва да си запишеш и кой език ти е втори примерно за паралката с испански

:confused

ЩЕ СЪМ ВИ УЖАСНО БЛАГОДАРЕН !!!

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ:Айде некой от руската да ми каже химичката им как е в смисъл г-жата им по химия как е добра ли е ?!? Пиши ли добри оценки , защото съм много зле по химия ?!?

А и по физкултура нали не карате играете карти ?!?

А и наблизо около руската нали има барчета , че направоооо ..... , защото руската е на дивия ... 50м по-долу и почва къра  :lol:  а и 50 м в другата посока и почва Шикера  :laughing:

 

По химия са няколко даскалите.Знам 2-ма.На мен ми преподава Лиляна Димитрова (сериозно :)) Ми ако те изпита в началото изкараш 6 после чак накрая на срока те изпитва пак ,ако си кротък де.Аз само 6-ци имах ,ама задето говорих ме изпитва там и вкарах две двойки. :bgrin: Обаче е супер готина даскалка...пуска разни лафчета там...бе страшна е.

Другата е заместник-директора Радева.Тя тая много вика ,ма е точна и тя ,доколкото са ми разказвали.

Да знаеш ,че руската не е като началните училища-да им вземеш една кутия бонбони и да ти пишат 6.Супер много те гърчат даскалите...трябва да си кротичък и да си знаеш уроците и те и без да те изпитват ти пишат шест. ;) Ма аз не мога така и губа по 20 мин. от часовете да се карам с даскалите... :P

 

Първата година нали не се учат разказвателни предмети ? Т.е. какво се учи през първата година - езикът , с който си влезнал , математика, бел, и ония (музика , физическо, изобразително) ? И след това втори език + разказвателни на АЕ или с какъвто език си приет ? Или се бъркам

 

За първата година си прав...втората учиш руски и СИП език-ти си с английски ,значи си избираш от останалите.

 

EDIT:Работата е да влезнете с италиански.По-лесен език от тоя няма.2 години нищо не правиш ,супер айляк... B)

Link to comment
Share on other sites

английски ,значи си избираш от останалите.

 

EDIT:Работата е да влезнете с италиански.По-лесен език от тоя няма.2 години нищо не правиш ,супер айляк... B)

Добре , че имате добри химики :D по-точно имаме добри химички :D Там съм вече е сигурно 90% :D Айде бе няма ли едно задружно добре дошъл в най-якото даскало :D Айде само да ми отговориш на горните въпроси много ти се моля ... и аз се падам фактически паралелката Испански с испански пак втори :D , което кво ще рече ... , а пък то испанският е супер близък език на италянския , така че ...... :D а и вритерче треа познаваш един владо з 10-ти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре , че имате добри химики  :D  по-точно имаме добри химички  :D  Там съм вече е сигурно 90%  :D  Айде бе няма ли едно задружно добре дошъл в най-якото даскало  :D  Айде само да ми отговориш на горните въпроси много ти се моля ... и аз се падам фактически паралелката Испански с испански пак втори  :D  , което кво ще рече ... , а пък то испанският е супер близък език на италянския , така че ......  :D  а и вритерче треа познаваш един владо з 10-ти  :lol:

 

Барчета има...ти ше ги видиш там няма кво да ти обяснявам.

Физкултурата карти няма да играете отначало...после 2-рата година вече си праиш квот си искаш. :bgrin: Ся 3-тата ше видя как е.

Значи на италянския му е лесна програмата на изучаване.Това имах предвид.Испанците (ти) супер много ги мъчат.Особено ако ти се падне тая Бозева направо забрави да имаш над 4... :bgrin: На нашия клас дето са 3-ти език испански им предава Джовани Медина.Тоя и той ги гърчи ма поне не им реже оценките.Много зарибява ученичките...Другия даскал е Хулио някъв.Само иди по кенефите на 3-те етажа и ще видиш мнението на другите за него.

Друго? :)

 

Владо не познавам...знам бая хора от 10-ти ама Владо незнам.Той е бил 10-ти или е за 10-ти?

Link to comment
Share on other sites

Ами също те попитах колко езика се учат минимум .... аз съм в Испанската паралелка с испански (има и с анг. , но съм с испански) тъъъъъ дано ми е добричка г-жата , защото на тоя език една думичка незнам ..... и ...... 9-ти клас разказвателните предмети на къв език ги разказваш ?!? в случея аз на испански ли ще трябва или са си на Български ?!? нещо другоооо ..... ми имате ли яки момичета .... чувал съм , че в руската са най-готните :love

Link to comment
Share on other sites

Ами също те попитах колко езика се учат минимум .... аз съм в Испанската паралелка с испански (има и с анг. , но съм с испански) тъъъъъ дано ми е добричка г-жата , защото на тоя език една думичка незнам ..... и ...... 9-ти клас разказвателните предмети на къв език ги разказваш ?!? в случея аз на испански ли ще трябва или са си на Български ?!? нещо другоооо ..... ми имате ли яки момичета .... чувал съм , че в руската са най-готните  :love

 

3 езика се учат...няма минимум и максимум.9-ти клас разказвателните са различни според езика.Знам че немците учат история на немски и ние,с английски, учим биология на английски.Само че нямаше госпожа да ни предава и затова я учим на български. :D

А момичета вярно ,доста има хубавки.Доколкото съм наблюдавал на един клас има по 2-3-4 . :P

Link to comment
Share on other sites

WRITER4E много ти благодаря за полезната информация ... само още един въпрос ..... Мойта паралелка Испански с испански кви езици ще учим и цъответно кой клас имащ ли си на представа ?!? Предполагам Испански , руски и ..... :confused

Link to comment
Share on other sites

WRITER4E много ти благодаря за полезната информация ... само още един въпрос ..... Мойта паралелка Испански с испански кви езици ще учим и цъответно кой клас имащ ли си на представа ?!? Предполагам Испански , руски и .....  :confused

 

Какъвто си избереш...то е СИП - английски,немски,италиански или френски.

Ако питаш нещо друго ше го редактирам в тоя пост ,че много станаха. :)

Link to comment
Share on other sites

А как се казва заместник-директорката ? Радева ? Аз мислех , че е Христозова по Френски. Защото при дъщерята на тази жена съм ходил на уроци по Испански, когато исках да живея в Испания :)

Link to comment
Share on other sites

А как се казва заместник-директорката ? Радева ? Аз мислех , че е Христозова по Френски. Защото при дъщерята на тази жена съм ходил на уроци по Испански, когато исках да живея в Испания :)

всъшност май има 2 заместник директорки ;)

Link to comment
Share on other sites

всъшност май има 2 заместник директорки ;)

Еми май-май така излиза. След като едната е Радева, а другата я знам и съм с връзки при нея :P , излиза , че са две :D

Link to comment
Share on other sites

Еми май-май така излиза. След като едната е Радева, а другата я знам и съм с връзки при нея  :P , излиза , че са две  :D

 

Абе вие сте големи връзкарчета всички бе...2 са заместник-директорките.Радева е леля на един пич от нашия клас. :P

Последния ми спомен за Христозова беше ,като на 29 юни караме последен час ,ама ние викаме там се едно сме на село.Обаче сме седнали и там госпожата ни разправя някви глупости как на едно завършване няква я оповръщала цялата. :bgrin: Но това е друг въпрос.Та аз съм на последния чин най-отляво и съм си качил крака на радиатора.И тая влиза една разярена...и аз колкото се може по-бързо си свалям крака.И тая кат ме почна-5 минути ми вика:"Кой те е възпитавал тебе?" ,"У вас така ли седиш?" Цялото училище я разбра ,че се кара.Е пък кой не седи с вдигнати крака на масата вкъщи ,питам аз? :woot

Link to comment
Share on other sites

Христозова наистина е много зле.. :angry1 Ти пак с малко си се отървал на мен ми заби един шамар по задника :devil защото с един пич от моя клас нещо се базикахме и той се завъртя нещо и аз не можах да я живя и като се разволах едни глупости :devil :devil :laughing: :lol: типично в мой стил и си изядох едно шамарче по дупетУ :tongue :pirate :lol: :bgrin:

 

 

Бате_Пешо само едно се надявай като си с изпански да не ти се падне Бозева на мен тази година ми бешо по СИП тя :bgrin: Много е яко имах поне по 3-4 двойки на срок и завършвах с 4 :lol: :laughing: по испански са най-гадните даскали (и по френски също)

Link to comment
Share on other sites

Бате_Пешо само едно се надявай като си с изпански да не ти се падне Бозева на мен тази година ми бешо по СИП тя  :bgrin: Много е яко имах поне по 3-4 двойки на срок и завършвах с 4  :lol:  :laughing: по испански са най-гадните даскали (и по френски също)

Toва е добре. Аз съм с Английски :P и исках да се местя в паралелка с Испански :blink: , ама явно след разказите за учителите няма да стане :D .

Link to comment
Share on other sites

Айде последен , но важен въпрос , че нещо не разбах много добре .......

Ако първият ми език е Английски може ли да избера втори испански ?!? :confused в смисъл ако съм в Английска паралелка ?!? :D :) :D

Link to comment
Share on other sites

Айде последен , но важен въпрос , че нещо не разбах много добре .......

Ако първият ми език е Английски може ли да избера втори испански ?!?  :confused  в смисъл ако съм в Английска паралелка ?!?  :D  :)  :D

 

Можеш...можеш да избираш от 5 езика.Нали ти обясних по-горе.Я се зачети по-добре... :) По принцип 2-ри език се води руски при всички паралелки.Испанският, както и другите западни езици, се водят 3-ти западен език.Но недей си мисли,че ще го научиш 3-тия език, той е просто колкото да го има.В 9-ти клас го имаш 2 пъти на седмица(1 двучасовка), а в 10-ти 1 път на седмица.И край...и аз си мислех, че немския ще го науча ама едва 4-ка ми писа. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Айде последен , но важен въпрос , че нещо не разбах много добре .......

Ако първият ми език е Английски може ли да избера втори испански ?!?  :confused  в смисъл ако съм в Английска паралелка ?!?  :D  :)  :D

 

 

И аз си милех че може да се научи испански като 3 език ама не ...натряскаха ми 2-ките ма ми писаха 4 на края все пак избора си е твой :P :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...