Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Gothic^Lady tfa e edno ot pravilata na foruma...gledai da ne ti slogat warn 20% /tfa e priqtelski savet/

 

 

 

1.  Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

i tui kato ramalii ne se otnasq s men kakto iskam, t.e. me obijda, ne smqtam, 4e zaslujava po-dobro otno6enie. osven tova az ne obijdam, a konstatiram. a na teb ne ti li pisna da mu se mazni6 i da go za6titava6?sq ostava da kaje6 i 4e te kefi kato 4ovek... 6toto az dokolkoto znam ne e taka. togava 4etkite, koito mu pravi6, se obezsmislqt. :music

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Haha, ama toi gadzhe ima li si Julio? Zashtoto moga da spodelq edin kompromat: v petuk go vidqh da se natiska (i mai da si puska ezici) s edna u4itelka ot na6eto skupo daskalo :). Ima i o6te 10-15 svideteli, koito kisneha s men v kafeto :).

 

EDIT: Petrova li ti e klasna?

Petkova, ama kakto i da e :) Sigurno za neq se se6ta6. I tq e po ispanski.

A za Julio WOOOOOOOOOOOOW. I koq e bila tazi 6tastlivka be? ;) Mi ima6e edna Lucia, deto i tq ispanka. Pitai fenkata_L kak izglejda. Bqh o4arovana kato q vidqh ;) Ama moje i da sa skusali. Koi gi znae. Toi kuvto e "muj za mnogo momi4eta" ;)

Link to comment
Share on other sites

/offtopic ne go za6titavam...prosto ti davam preporyka za foruma!za6toto vsik4i pi6em v tozi forum...mislq 4e razre6avaneto na problemi megdu potrebitelite trqbva da stava 4rez PM-i,a ne 4rez temi!pak kazvam tova be6e priqtelski savet,za da ne warn-vat i da ne slogat Ban sled vreme. :)

Link to comment
Share on other sites

/offtopic ne go za6titavam...prosto ti davam preporyka za foruma!za6toto vsik4i pi6em v tozi forum...mislq 4e razre6avaneto na problemi megdu potrebitelite trqbva da stava 4rez PM-i,a ne 4rez temi!pak kazvam tova be6e priqtelski savet,za da ne warn-vat i da ne slogat Ban sled vreme. :)

6te6e da e priqtelski suvet, ako mi go be6e pisala v PM, no e maznene pred ramalii, 6toto mi go kazva6 publi4no i celta e toi da go pro4ete :) kvo da se lujem, kato i dvete znaem, 4e tva e istinata :) a za Ban-a... mi kato iskat, da slegat. Mnogo mi puka. 6te go prejiveq :P Za ediniq forum li sum :music

Link to comment
Share on other sites

Biv6iqt na Kir4eva - nali zhenata e bremenna i ve4e ni e klasna biolozhkata s homo orientaciq.

HOMO? lesbiika li e? v smisul kato obida li go kazva6 ili seriozno e obratna? Ole mnogo qko. kak se kazva taq :) :music

Link to comment
Share on other sites

govorim za 1 s kasa kosa ... det deanam super hal haber e :)

a vie fenki lady-ta i tn... az trqa da mina da va vida... v koq staq ste v ob6tejitiqta

8b. Pi6e go na vratata na staqta :) Samo ne mi e mnogo qsno kak 6te ni poznae6, puk i nie teb, no... vse taq :) Ina4e ti koi klas si?

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се е случвало нещо още по-абсурдно - при 5.50,6,6,6 ме изпитват по английски за оформяне на оценката!! :D Е,може би трябва да допълня, че малко преди да ме изпита , даскалката направи една грешка, докато говореше, всички я усетиха, но никой нищо не каза...освен мен :) И оная като кипна : "Ти повече от мен ли нзаеш? Я да те видим колко знаеш!" Ама и затворих устата де. Това бай дъ уей става в английската...

Link to comment
Share on other sites

аз не съм от руската, а от съседното училище! само че имам допир със вашите даскали и по-точно със даскала по руски Бранимир Филипов-преподава ми руски! голям пич е въпреки че малко "нежен" си пада!  знаете ли го?

xa koi ne znae Branimir Filipovich koi ne e slushal za nego . neznam zakvo go mislite za pedal az ne mislq taka , mislq che e tochen daskal i prepodava dobre ruski

Link to comment
Share on other sites

абе гледам тези дни се върти една реклама по BTV за някаква нова игра "Вот на доверие" и забелязах че една от участничките е учителката ми по история от руската - http://www.btv.bg/uploads/gallery/show11238.jpeg

 

все още ли е учителка там или не ?

vse oshte e uchitelka daje ni e klasna ..... malko ni vika no se svikva burosi ni kazva ( demek magareta na ispanski ) ma e mnogo qka uchitelka samo deto ni pocherpi samo s edni bonboncheta ( ne bqha hubavi daje) sled dvete poredni pechalbi..... a ti kak se seti za neq ;) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...