Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
И аз съм от руската - 10 Г клас.

Ти си г-н Лигльо Педофилов :love :wub:

 

Psihara^^: нямам честта да ми предава баба Магда и слава богу. Ако ми беше тя, едва ли щях да завърша...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

И аз съм завършил руската-класен ми беше Ковачев :D Ко прави тоя чиляк?Имаше едно време един запорожец,син на цвят-кара ли го още? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Определено Ковачев е много точен човек-от старата генерация е и не се държи нагло с учениците си(поне аз така го помня-не вярвам да се е променил) Много ни сплотяваше и горе-долу през седмица ни водеше на туристически походи из планините-мен специално той ме запали по туризма...Само хубави спомени имам от него.Не мога обаче да кажа същото за химичката Барова :angry1 :evil

Link to comment
Share on other sites

Awe samo 9d!!!!! :punk :punk :punk

Da zivee Krokito (Elisaveta Todorova)!!!

Pri neq stava nai-gotiniq laf :lol:

NO ina4e e baq tupa.

Link to comment
Share on other sites

абе гледам тези дни се върти една реклама по BTV за някаква нова игра "Вот на доверие" и забелязах че една от участничките е учителката ми по история от руската - http://www.btv.bg/uploads/gallery/show11238.jpeg

 

все още ли е учителка там или не ?

Link to comment
Share on other sites

При Барова номерът едно време беше да се запишеш на някоя от нейните екскурзии в чужбина и 6-та е в кърпа вързана :lol: Прави ли ги още тея номера?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Huh.. Nqkoi drug da e 4ul sluhovete, 4e Dimitrov 6te go mahat ot drugata godina sled u4eni4eska podpiska sre6tu nego?

Abe to hi4 ne sa sluhove. Naistina 6tqha da go mahat, no nie puk subrahme podpiska da go ostavqt. 6toto si e pi4 sq, super gadno 6te e da izhvur4i, poneje tolkova godini e ba4kal tam i moje s nervite da ne e osobeno v cvetu6to sustoqnie, no kato daskal e super qk. Na mnogo ne6ta ni e nau4il i... kofti maina, mnogo kofti ako go mahnat. Ta zatva pisahme do ministerstvoto li i az ne znam i se podpisahme i sega 6te si stoi o6te i nqkoq druga godinka, dokato ne se pensionira ;) :music

Link to comment
Share on other sites

Ina4e i az sum ot ruskata de. Ot klasa na fenkata_L i sledovatelno na durveniq filosof ramalii. T.e. 8b-ispanski. Gledam, 4e za Julio ste pisali ne6ta... Moge da vi kaja, 4e tva e nai-golemiq pederas (kato izkliu4im ramalii), kogoto poznavam. Pisal e a celiq klas nqkvi super skapani ocenki, pri polojenie, 4e cqla godina e povtarql na razni hora kolko dobre se spravqt. 6-ci imat 4 4oveka-edin deto zaekva i zatva ima 6, ina4e 1 izre4enie ne moje da svurje, dve sladurani, deto non stop mu se maznqt, i edna visoka blizo 150 sm i teja6ta 30 kg s mazna kosica i ogroooooooooooooomni julti4ki zubki. Ta vuprosnata krasaviica e pulno zubar4e-ne kazvam umna, a zubarka, 6toto e takava. Sedi si po cql den vku6ti i izqjda u4ibnicite s koricite. Samo ne moga da razbera kak za neq ne su6testvuva ni6to drugo osven zubreneto. No kakto i da e. Ta Julio (sled kato ve4e si razbrahme ocenkite) vleze v staqta ni uhilen do u6i, no za smetka na tova puk si trugna s navedena glava. 6toto si izrazihme mnenieto i kato e tolkova prost... ole, ako znaeh, 4e nqma da mi e daskal o6te 4 godini, 6tqh da go lin4uvam ;) abe tupak, kvo da si govorim. Izlqzul ot nqkvo selce ispano-portugalsko, gadjeto mu e 1 slonica deto ne znam kak ne go premazva, kato se 4ukat i tq e otgore (moje da izpolzvat po-strategi4eski pozi. naprimer toi e otgore i ska4a kato na batut ;) ) i na vsi4koto otgore toq izlqzul ot gorata selio se pravi na golemiq play boy i na mnogo ve4e otrakaniq daskal. Be q da se skrie nqkude... Malko dulgo mi stana otgovor4eto, zatva nai-dobre da spiram :) :music

Link to comment
Share on other sites

Gotin drugiq put, dokarva me do nervni krizi vsqka sedmica. Slava bogu, 4e nqma da mi predava dogodina!

hahaha :) Ami 6to li te dokarva do nervni krizi... sigurno, 6toto i toi e v takava ;) Abe naistina prekalqva, no ima i edna dobra strana, za koqto... abe ne znam... moje bi iskam da mi prepodava i drugata godina, no prosto znae mnogo ispanski i 6te nau4a mnogo ne6ta ot nego, za razlika ot klasnata mi (edna mladi4ka-liliput4e s kosa na 4erti4ka malko pod u6ite) :)

Link to comment
Share on other sites

Haha, ama toi gadzhe ima li si Julio? Zashtoto moga da spodelq edin kompromat: v petuk go vidqh da se natiska (i mai da si puska ezici) s edna u4itelka ot na6eto skupo daskalo :). Ima i o6te 10-15 svideteli, koito kisneha s men v kafeto :).

 

EDIT: Petrova li ti e klasna?

Link to comment
Share on other sites

Moge da vi kaja, 4e tva e nai-golemiq pederas (kato izkliu4im ramalii), kogoto poznavam.

Gothic^Lady tfa e edno ot pravilata na foruma...gledai da ne ti slogat warn 20% /tfa e priqtelski savet/

 

 

 

1. Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...