Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

но друг е въпросът в механото ... там вече целенето с моркови ... дори с цели зелки ... е нещо като традиция :lol: :lol: :lol: :lol: :punk :punk

Мани , мани , тая година като бях заек на разсипаха :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Хубай времена бяха едно време...

 

Айде, айде колега ни са оплаквай :P Ся сме на по-добро място :D

Link to comment
Share on other sites

Айде, айде колега ни са оплаквай :P Ся сме на по-добро място :D

 

Вярно студенство ... по-голяма гъзария ... ма пък друго си е в гимназийката да станеш сутрин и да отидеш на даскало ... ей така с усмивка ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (дори аз не си повярвах)

Link to comment
Share on other sites

аз хода с усмивка само последните дни на юни :ghost

 

Тогава ми е най-изкривена физиономията ... защото няма кво да се прави и всяка вечер някъде вкарваш по няколко и ... сутринта е тежка ... :unsure: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

замести рад... който също беше прост, ма чак толкова...

 

 

466.. хитър, забавен и прозорлив човек, как разбра, че Рад е прост?

Второ, от тоя разговор с новия господин по физическо, виждам само, че не е искал да се занимава с теб?

Трето, аз се занимавам с теб, значи съм умен?

И остави Сънчо, за 2 години предполагам си разбрал, че има психически отлконения и едва ли е виновна за това. Виновно е ръководството, че я държи.

Link to comment
Share on other sites

Аз може в тоя...

 

5.70 в твоя клас в моя мисля, че е повечко - над 5.80. :bgrin:

в моят не е 5.70, по-малко е със сигурност, някой по-горе беше казал че техният е такъв :/

Link to comment
Share on other sites

не има от ИКОНОМА :sayjin :bgrin: руулз
браво.
466.. хитър, забавен и прозорлив човек, как разбра, че Рад е прост?
лични наблюдения.
Второ, от тоя разговор с новия господин по физическо, виждам само, че не е искал да се занимава с теб?
... което, съвсем случайно, е работата, с която се предполага да си изкарва парите, поне докато има час с класа ми.
Трето, аз се занимавам с теб, значи съм умен?
изключително.
И остави Сънчо, за 2 години предполагам си разбрал, че има психически отлконения и едва ли е виновна за това. Виновно е ръководството, че я държи.
моля искрено да ми простиш. ако направиш подписка за уволнението и обещавам да те подкрепя.

 

п.с. какво точно искаш да кажеш с 446 в случая?

Link to comment
Share on other sites

не има от ИКОНОМА :sayjin :bgrin: руулз

Тфа беше най-тъпия пост писан в тоя форум откакто аз съм регнат в него :laughing:

 

Айдее вече съм на 15 :)

Link to comment
Share on other sites

Айдее вече съм на 15 :)

Офф

Поне да си беше написал инфото в профила за да знаем, че имаш рожден ден :)

ЧРД :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Тфа беше най-тъпия пост писан в тоя форум откакто аз съм регнат в него :laughing:

 

Айдее вече съм на 15 :)

ЧРД уа мотоциклетист :P Полека с алкохола утре :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
466.. хитър, забавен и прозорлив човек, как разбра, че Рад е прост?

Второ, от тоя разговор с новия господин по физическо, виждам само, че не е искал да се занимава с теб?

Трето, аз се занимавам с теб, значи съм умен?

И остави Сънчо, за 2 години предполагам си разбрал, че има психически отлконения и едва ли е виновна за това. Виновно е ръководството, че я държи.

 

За Рад подкрепям твърдението че е прост, разбрах щото го познавам ходеше с една приятелка и е излизал с моята компания... За замесника му съм чувал от други учители че е "...не много интелигентно момче, но пък сигурно спортовете му вървят..." :D ,а и съм контактувал веднъж с него и за малко не се сбихме:аз бях освободен и по принцип въобще не присъствах в часовете, но чат пат даскалката казваше да минаваме щото имало някакви проверки, та веднъж когато уж имаше проверки и аз съм се облегнал на касата на вратата между коридорчето на съблекалните и салона минава тоя новия ама нарочно като освободител право напред без дори да се помръдне и се бута право в мен, аз му викам "Шшш по леко ве" отговор "Къв си ти ве?" :blink: , аз въобще тогава не знаех че е даскал и му викам "Ти пък къв си че щи давам обяснения ве?" отговор "Много ли си отворен?" :wacko: , викам му "Да много що?" и той измрънка нещо Ша видим и още нещо дето не го чух и тръгна на някъде... След тая случка вече бях напълно убеден че е тъп като гъзъ ми! Така разбрах за него gigio1912 !

 

 

 

 

 

Иначе за хората от випуска кажете къде са ви приели ве! Похвалете се малко :D :P

Link to comment
Share on other sites

Ади е никой ли не иска учебници , направете се за малко на зубарчета нали все пак сме от руската....намерих и учебници за 8 клас по Френски :D

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ нас на 15 ли ни викат в даскало или на 17 :bgrin: :rolleyes:

 

И класната незнам коя ще ми е :) .Може да я сменят може и да не я сменят,а не съм ходил до училище да видя :) ... бе

Link to comment
Share on other sites

Привет!

Приятно ми е да Ви припомня, че наближава първия учебен ден, за някои за 8-ми, а за други за 12-ти път. Относно това събитие се налага явяване на учениците на ЕГ "Иван Вазов" по следния начин:

За скорошните осмокласници: 14.09.2007 г. в 9 часа - за медицински преглед.

За всички (плюс гореизброените): Явяване с униформа на 15.09.2007 г. в 8 часа и 27 минути - за официално откриване на учебната 2007/2008 година.

Ваклинката май пак е бил пиян като е писал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...