Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Ахаха. Баси ташака е тоя..Дано да не ми преподава. 8 и 27 минути. АХХХАХАХ

 

BTW да ви светна че училището ни е РОЗОВО!

Link to comment
Share on other sites

Много ясно, розово рулез :lol: сигурно вече униформите ще са розови, щото директорката е юбер зле... рагнинг фире надявай се да ти е вълчо, щото ваклинката иска да учите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много ясно, розово рулез :lol: сигурно вече униформите ще са розови, щото директорката е юбер зле... рагнинг фире надявай се да ти е вълчо, щото ваклинката иска да учите :lol:

Ъъ и униформи ли ще имаме :wacko:

 

Хъхъхъ,че смешно и забавно...

 

Psihara^^ -ела да го вида и аз тфа прасе бе.С теб не са харесваме много много...ама за прасето :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ъъ и униформи ли ще имаме :wacko:

 

За тебе специална... ще имаш и остра шапка и ще пише LOOSER.

Link to comment
Share on other sites

А аз да дойда ли? .... С прасето... :)

 

Земи едни истинско да го настървим срещу тоя индиеца... :devil

Link to comment
Share on other sites

Откриването пак беше ташак, пък оня глупак Савов мрънка, че сме хвърляли моркови... чак и шапката на вритърчо искаше да зима :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Откриването пак беше ташак, пък оня глупак Савов мрънка, че сме хвърляли моркови... чак и шапката на вритърчо искаше да зима :lol: :lol:
Тоя Савов по руски ли е ?Ако е той - бахти кретена... взе ми 3 моркова... защото цъфнах Тодорова... От 1 кг, ми бяха останали 3 моркова, и оня бауш ми ги взе и каза, че ако хвърля още един път хвърля щял да ми стъжни живота :s
Link to comment
Share on other sites

За дългия Савов ли говорите или вече има друг? Иначе той е по физическо. :)
А не не... някъв с очила и бил по руски .. верно че оня е по физическо ...
Link to comment
Share on other sites

ахахахаах бати балушите , как ще ви вземат морковите , аз не припарих до "мястото на откриването" лафката беше по-добре...Иначе догодина спечиално ще дойда с един чувал моркови , и никой няма да ми ги пипни щото ще яде лубут,вече няма да съм в тая гимназия и разни браньовци , савовоци кати го подкарам :D

Link to comment
Share on other sites

От Савов и Митева (най-простата даскалка) малките не можаха да си хвърлят порковите като хората :D накрая го видях дългия да се прибира с една торба с моркови :D иначче откриването тая година беше по зле от последните 5 които бях в тва даскало

Link to comment
Share on other sites

ахахахаах бати балушите , как ще ви вземат морковите , аз не припарих до "мястото на откриването" лафката беше по-добре...Иначе догодина спечиално ще дойда с един чувал моркови , и никой няма да ми ги пипни щото ще яде лубут,вече няма да съм в тая гимназия и разни браньовци , савовоци кати го подкарам :D

 

И да учиш там и да им приказваш пак нищо не могат ти направят... Савов като му кажеш, че ще му чупиш зъбите си глътва езика, обръща се и си тръгва...

Link to comment
Share on other sites

От Савов и Митева (най-простата даскалка) малките не можаха да си хвърлят порковите като хората :D накрая го видях дългия да се прибира с една торба с моркови :D иначче откриването тая година беше по зле от последните 5 които бях в тва даскало

Ти си някъв тера интелигентен, щом Митева е проста, нали боклук? Обясни как точно Митева е проста. Умирам от любопитство...

Link to comment
Share on other sites

Ти си някъв тера интелигентен, щом Митева е проста, нали боклук? Обясни как точно Митева е проста. Умирам от любопитство...

 

Митева не е проста като цяло, но е много по-проста от това, което тя си въобразява, че представлява ;)

Иначе нищо лошо не съм видял от нея....почти нищо де... :)

Link to comment
Share on other sites

Я кажете малко Лисичкова кфо представлява като даскалка-първите ми впечатления са,че е супер изпаткала.Всмисъл,че влиза първи час при нас и кат почна да го говори тоя английски като стихотворение-дъра дъра дъра :D .Кара ни да рисуваме някфи животински клетки,разстителни клетки ала бала :P :D .

 

 

И тая по Психология и логика е бати айляка неска ни приказва 5 минути и после на остави на лафче :) :D

 

 

Edit:На Ивана(чалгарката) дъщеря и била 8Г тая година.Предстаям си как пристига тая да са разправя с Кюлевчиева примерно що е писала двойка на дъщеря и :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...