Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Да.На мен ми хареса.Тфа човече дет го прайха кат Майкъл Джексън кърти.Също и първия пич,който въртеше онея огнени кълба,имаше и доста добри песни.Та така-добро беше и определено по-добро от тфа да хоим на даскало :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Да.На мен ми хареса.Тфа човече дет го прайха кат Майкъл Джексън кърти.Също и първия пич,който въртеше онея огнени кълба,имаше и доста добри песни.Та така-добро беше и определено по-добро от тфа да хоим на даскало :D
То в МГ-то било същото (това с неон-а)... иначе наистина не беше лошо. Тя и директорката имала днес рожден ден ... на колко става ? 83?
Link to comment
Share on other sites

Да.На мен ми хареса.Тфа човече дет го прайха кат Майкъл Джексън кърти.Също и първия пич,който въртеше онея огнени кълба,имаше и доста добри песни.Та така-добро беше и определено по-добро от тфа да хоим на даскало :D

 

Тва е 2 или 3 години подред вече с тва човече... ти докато станеш 12 клас сигурно ще го има всяка година на тоя ден. А тая песен дето беше на тоя кретен с огъня не забелязахте ли, че беше същата като на един танц по-късно? Е та едната от тия дето танцуваха беше от моя клас и тоя пич с огина отива отзад и им казва нещо от сорта на - момичета нямам музика, взимам вашата...

Link to comment
Share on other sites

Тва е 2 или 3 години подред вече с тва човече... ти докато станеш 12 клас сигурно ще го има всяка година на тоя ден. А тая песен дето беше на тоя кретен с огъня не забелязахте ли, че беше същата като на един танц по-късно? Е та едната от тия дето танцуваха беше от моя клас и тоя пич с огина отива отзад и им казва нещо от сорта на - момичета нямам музика, взимам вашата...

Сигурно ама беше яко.То и на МГ-то го имало същото човече-някфа конспирация има тука :ghost :D :laughing: .Иначе DJ-я беше пълна скръб.Даже музиката си неможа да пусне както тряа.

 

П.П.Деня на самоуправлението беше разбиващ.4 шестици по английски и една по геометрия намазах аз :punk :D

Link to comment
Share on other sites

ти пък ако си мислиш, че тия 6ци важат за някъде дълбоко се лъжеш, те стават само да кажеш "Хей мамо виж имам 6" и толкова

Link to comment
Share on other sites

До колкото чета коментарите за "Деня на таланата" - бил е идентичен с миналогодишния - значи нищо не съм изпуснал.. Нали? :)

А миналогодишния беше идентичен с този от по миналата година, това да ви говори нещо? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе я кажете ко са писали на директорката в помагало.ком ?!? нещо много била обидена и някви такива работи О_o

Link to comment
Share on other sites

о0 сериозно ли? я дайте наистина да видим на кво толкова са цупи

Link to comment
Share on other sites

За утре само гадовете от 10 клас ша карат първите два часа и ги пускат.За всички други нормални часове(тфа казаха на учителската среща кат бях :) )

 

И кфо и е толкова на директорката.Не яде хора,даскалото ни е доволно,иаме дограма насякъде,иаме парно иаме хуаво даскало.Е ся кат бях в Италия нали беше с нас.Толку дена никаф проблем нямаше даже мисля,че е точна :P

Link to comment
Share on other sites

мне не е това, друго нещо е... Било свързано с кувертите за марицата... Нещо в стил че само пари ни искала и нищо не сме получавали в замяна... Което си е супер тъпо и невярно...

И VeSo, определено не е така, както е писал оня тип ;)

 

За утре само гадовете от 10 клас ша карат първите два часа и ги пускат.За всички други нормални часове(тфа казаха на учителската среща кат бях :) )

 

asd тва поради какъв повод ?!? Питам щото от 2 седмици не съм стъпвал в даскало :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

не е само 10 клас, а по 5 човека от 10 клас ще ходят на манифестация, другите си учат. А директорката е супер в гъза и тва, че иска и нищо не дава си е вярно, за коледното тържество, дето казваха, че еди колко си бил наема за панайра и питах една позната и се оказа, че наема е двойно по-нисък...

Link to comment
Share on other sites

Veso не ма карай да се смея... Толкова струва само наема на залата ;) А масите, техниката и хората които ще ти правят музиката и сичко останало-те да не бачкат за престиж само?!? И директорката прави супер много неща за училище, без да иска почти никви пари от нас... Ако толкоз не ти се вярва - иди питай във френската как ги бръснат по 50 лв на година и там наистина нищо не получават...

Link to comment
Share on other sites

хахах днеска сички дето бяха на тва шествие са пълен айляк.... :) Аз очаквах ,че ще ни държат до 13 часа па то и до 10:15 не стояхме ..... :)

Link to comment
Share on other sites

Veso не ма карай да се смея... Толкова струва само наема на залата ;) А масите, техниката и хората които ще ти правят музиката и сичко останало-те да не бачкат за престиж само?!? И директорката прави супер много неща за училище, без да иска почти никви пари от нас... Ако толкоз не ти се вярва - иди питай във френската как ги бръснат по 50 лв на година и там наистина нищо не получават...

хаха да бе... нали съм говорил точно колко е... нали след това четоха и за какво са изразходени... от кви пари след тва даскалите си дигнаха банкет? А и беше много грубо, че казаха, че наема за залата е само за 2 часа или 3 не помня точно, а то беше, че за училищата за целия ден е една сума и можеш да стоиш 1 час можеш и два, тва го знам от сигурен източник

Link to comment
Share on other sites

Лелее.. тая по биология изклала класа... 80%-та от класа 2-ки и 3-ки ... аз ... 4-ка :). От тоя зад мен преписах ... от тоя пред мен преписах, 2-мата имат 3-ки, аз ... полетях направо :)

Link to comment
Share on other sites

Лелее.. тая по биология изклала класа... 80%-та от класа 2-ки и 3-ки ... аз ... 4-ка :). От тоя зад мен преписах ... от тоя пред мен преписах, 2-мата имат 3-ки, аз ... полетях направо :)

 

Ако сте при Лисичкова свиквай ... на всеки тест, който дава винаги има някакви такива оценки ...

Link to comment
Share on other sites

Тоя четвъртък или петък случаааайно да почиваме?Или понеделник и вторник?Някоя от тея две комбинации трябва да е почивна :D

 

 

Edit:Дааа.И на нас ни казаха.Бахти кефа.Шса наспя най-накрая :punk: :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя четвъртък или петък случаааайно да почиваме?Или понеделник и вторник?Някоя от тея две комбинации трябва да е почивна :D

 

В четвъртък има национален спортен празник. Разбрах, че заместникът на министъра на образованието на деня на самоуправлението е решил да има такъв ден.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...