Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Ти си някъв тера интелигентен, щом Митева е проста, нали боклук? Обясни как точно Митева е проста. Умирам от любопитство...

 

Хъммм и мен това ми е интересно. Да не казвам голяма дума ама Митева е най-свястната учителка ,която ми е преподавала...

Link to comment
Share on other sites

Хъммм и мен това ми е интересно. Да не казвам голяма дума ама Митева е най-свястната учителка ,която ми е преподавала...

/agree :angry1 Айде, може би не най-свястната, но в топ 5, а като се вземе предвид факта, че това ми е седмото училище, а сега съм 11ти клас, това е бая ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На нас класната ни каза,че от Понеделник/вторник и ние се включваме в стачката и да ще има учители,които няма да стачкуват.Един от тях ще е Чолаков :P .Мисля,че и Стоилова спомена,че няма да стачкува,но не съм сигурен :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Я кажете малко Лисичкова кфо представлява като даскалка-първите ми впечатления са,че е супер изпаткала.Всмисъл,че влиза първи час при нас и кат почна да го говори тоя английски като стихотворение-дъра дъра дъра :D .Кара ни да рисуваме някфи животински клетки,разстителни клетки ала бала :P :D .

 

 

И тая по Психология и логика е бати айляка неска ни приказва 5 минути и после на остави на лафче :) :D

 

 

Edit:На Ивана(чалгарката) дъщеря и била 8Г тая година.Предстаям си как пристига тая да са разправя с Кюлевчиева примерно що е писала двойка на дъщеря и :lol:

Лисичкова е супер готина даскалка и супер готин човек! За жалост на мен ми преподава само един срок и малко защото излезе в майчинство... При нея хем ти е интересно и готино в часа, хем и нищо да не си учил, като поразтягаш малко локуми на английски и се усмихваш чаровно докато те изпитва, ще имаш 6 :) ! Тя си има някаква слабост към момчетата и е по-снизходителна към тях... По психология всички даскали са айляци, аз понеже участвах в дебати половината и повече от часовете съм си ги прекарал по кафета, освободен от часа... :D

Link to comment
Share on other sites

Да и аз вече разбрах,че Лисичкова е много готина даскалка :) :punk .А ние ще прекратяваме ли стачката?Някой да има информация?

Link to comment
Share on other sites

Ти си някъв тера интелигентен, щом Митева е проста, нали боклук? Обясни как точно Митева е проста. Умирам от любопитство...

Митева са мисли за много велика и се едно като е даскалка по философия, едва ли не е хванала господ за ташаците... Мисли си, че философията е супер важен предмет и тя е супер велика и никой две не може да й каже, отделно си пъха носа навсякъде

Link to comment
Share on other sites

Митева се държи добре с учениците ако и те се държат добре с нея. По едно време в нашия клас някои хора почнаха да се правят на интересни ама и тя почна да ги реже. Все пак е час и трябва да се прави нещо, логично е че няма да ви остави да си пипате ушите! :)

Link to comment
Share on other sites

Виж, че го е писал преди да стане ясно, че продължава, мисли малко с тая тъпа глава

Link to comment
Share on other sites

ХХахАХхАХхА наредба майна :lol: Няма даскало бре :)

Охохо огромна наредба.Няам думи.Не съм длъжен да гледам кой кога си писал постовете.

Link to comment
Share on other sites

Ти не си длъжен и да пишеш, така че, ако обичаш възползвай се от това твое право и ни отърви от присъствието си

Link to comment
Share on other sites

Охохо огромна наредба.Няам думи.Не съм длъжен да гледам кой кога си писал постовете.

 

Не си длъжен... ама ако поне малко ти пука за тва как ще изглеждаш в очите на другите, би трябвало да ти пука и малко от малко да си по-внимателен. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...