Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Момци каквото и да си говорим 10 и 11 клас са най-айляшките години от ученическия живот ;) Преди 9-10 клас учениците са прекалено малки да разберат какво е важно и да усетят истинския живот, а в 12 клас има много учене за изпити и училище... Ех хубави времена :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Всички сме минали през контролната :D Най-интересното беше, че въпросите бяха 20 бройки и колкото и да знаеш и можеш не можеш да ги напишеш както трябва за 1 час :P

Link to comment
Share on other sites

Всички сме минали през контролната :D Най-интересното беше, че въпросите бяха 20 бройки и колкото и да знаеш и можеш не можеш да ги напишеш както трябва за 1 час :P

Случайно да помниш какво имаше, защото на нас ни каза: "От 1стр. до 80стр. на учебника..." :wacko:

Psihara^^ => Нз дали и ти беше при Маджунов ама в класа най-много да има 2-3 тетрадки :) , но виж учебниците са сигурно 4-5 :)

Link to comment
Share on other sites

Бе и аз съм доволен ... все пак 20лв са си 20лв ...deepkill доколкото прочетох си 9 клас ти тамън ще почваш да са чудиш какво да кандидатстваш ... за сега още си гледай купоните, че после ще трябва да се учи ...и няма да има толкова свободно време :lol: :lol: :laughing:

 

 

Ами такова ся прегледах дали нямам някъде грешка и открих,че нямам такава така,че сигурно нещо ти си прочел грешно . Както и да е само исках да кажа , че съм 10 клас .

Link to comment
Share on other sites

Случайно да помниш какво имаше, защото на нас ни каза: "От 1стр. до 80стр. на учебника..." :wacko:

 

Че естествено от 1 до 80-та без изключения... Как да стане сичко тва за 1 час :blink: Трябва да отбележим че тези 20 въпроса включваха сичките 80 страници :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Еее вече никой не се сеща да пише в темичката за любимото ни даскало...

Хаха не мога да повярвам, че вчера часовете ни бяха намалени :)

Link to comment
Share on other sites

Поздлав за циректорката :beerchug ! Намалените часове дойдоха перфе :rolleyes:

Мдаа.Аз чак не повярвах как наще часове са намалени а на английската не :blink: :D .Накрая обаче директорката казала,че съжелява защо е намалила часовете :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Поздлав за циректорката :beerchug ! Намалените часове дойдоха перфе :rolleyes:

Сериозно голям кеф беше ! Тва колко рядко има намалени часове в даскало не е истина .... :D

Link to comment
Share on other sites

Т'ва, че съжалява, че ги е намалила предполагам значи, че няма да повтори тази грешка догодина :rolleyes: а пък викам направо догодина на осми март да цапнем едни двойни часове да наваксаме и за тазгодишната "аванта" :devil

Link to comment
Share on other sites

Т'ва, че съжалява, че ги е намалила предполагам значи, че няма да повтори тази грешка догодина :rolleyes: а пък викам направо догодина на осми март да цапнем едни двойни часове да наваксаме и за тазгодишната "аванта" :devil
Или 3-ни ... да наваксаме и от миналата година .. :)
Link to comment
Share on other sites

Мдаа.Аз чак не повярвах как наще часове са намалени а на английската не :blink: :D .Накрая обаче директорката казала,че съжелява защо е намалила часовете :laughing:

На мен пък ми е адски любопитно, на кой е казала, че съжелява... Аз следя нещата там 7 години и 7 години на 8ми март има намалени часове. Ама тя сигурно е дошла и ти е казала на ушенце, щот си малък спамер и тряа да трупаш постове!

Link to comment
Share on other sites

Верно ли деня на таланта ще е на рождения ден на директорката ( 8 май)?

Link to comment
Share on other sites

Да бе на рождения ден на "управницата" ни ша е.... Дано и тая година да е убаво като миналата беше... а по миналата беше... гола вода :woot

Link to comment
Share on other sites

Абе нз ама тоя ден на таланта малко ми мирише . Става въпрос има някои много брутални изпълнения ама като почнат да се повтарят половината хора дето са били миналата година и ти става едно такова тъпо.

Например ако се сещате вече две години участват едни ,които мисля че с чаршафи и топка правеха мноо голямо шоу с фигурките ,които правят ама вече две години участват в тоя ден на таланта. Просто трябва с нещо ново да се излезне ,ама дето баща ми вика "Когато едно училище е ръководено от жена му липсва дух" и тва според мен си е самата истина.

 

Дано да няма обидени от поста ми.Само изразявам лично становище.

Link to comment
Share on other sites

Мда на 8-ми май ще е ... аз друго съм слушал. Честито, в събота на даскало :). Ще чистим ... и чистим ...

Някои ще чистят пък други ще са на екскурзия :)

Link to comment
Share on other sites

Трети ще се появят за 5 минути :bgrin: Баси тапаците не знаят ли, че има мач, да го бяха направили някоя друга седмица пълни селяндури, винаги правят каквото не трябва

Link to comment
Share on other sites

Баси тапаците не знаят ли, че има мач

 

 

Е ко кат има мач ? Все едно не е ясен резултата - 2:1 за Локо :P Ша си нося хендсфрито на тела на екскурзията да слушам резултата :D

А колкото до екскурзията - малко се прецаках - щях да чистя съботата за 2 часа, но за сметка на това нямаше да си губя целия ден в няква си екскурзийка :rolleyes: Колкото до физиката и тва че ще трябва да правим доклади - ми аз така и така ще правя презентацията на нашия клас :D

 

Е ко да правим ся, ша обикаляме из Родопите :).

Link to comment
Share on other sites

Трети ще се появят за 5 минути :bgrin: Баси тапаците не знаят ли, че има мач, да го бяха направили някоя друга седмица пълни селяндури, винаги правят каквото не трябва

 

 

Гледам и не вярвам на гъза си!!! :lol: Ко се оплакваш като не стига че ша дойдеш за 10 мин и ша се изпариш като пръдня!!! Пък и ни викат в 10 а мача е в 15:30 :laughing: А и не забравяш че другия петък няаа се учи нали ;) ... Така че... Ако има кинти може да се почерпим след "чистенето"... преди мача ;) А и може да се сбием ако иаксш :lol: :punk :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...