Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Майната му на навия по География .... това исках да споделя с вас... :D

Все още не съм имал честта да се запозная с неговата личност, поради безочеливия си мързел :D

Link to comment
Share on other sites

Охохо огромна наредба.Няам думи.Не съм длъжен да гледам кой кога си писал постовете.

а ние длъжни ли сме да ти четем умотворенията ве шапшал :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Айде на 20-ти Декември сички на бал :zzz ;) :P :D

 

 

Edit:Chakalov ти па къф си уе-Руска Хейтър ли :lol: :lol: .

 

Veso-веднъж и аз да съм съгласен с теб.Пълна простотия...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
IT'S ALL UNITED IN HOUSE ! 9 ж КЛАС ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

 

Абе вие, получовеци такива, расли-недорасли кат почнете да слушате тая къща и да си правите емо прически и вече честно не знам сред кви хора се намирам...

Link to comment
Share on other sites

Awe супер си беше бала we!Всички искат да са прави нещо и кат са направи някой пак мрънкат.Кавали.И Руската си е супер айляк.Не съжелявамм,че уча там.Къде е по-яко?!В ТОХ-а ?!...В ТЕТ-а?В Благоев?!.. ае моля ви ся.Весо .. ти че си хейтър си си хейтър теб та знам...ама нали излезе да пееш к'во мрънкаш :D

 

Появи се идея за изграждане на училищно радио.

Слагане на говорители по етажите,правене на малка стайчка .. апаратна.И в междучасията ще има музика...различни разговори с учиници,учители..поздрави и др. различни зарибявки.Какво мислите?

 

Весели празници на всички! :)

Link to comment
Share on other sites

е кво няма да мрънкам излезнах да пея и ми зеха микрофона :lol: иначе тва радио няма смисъл щото се на някой няя му оттърва... щото всеки ще иска да се пуска нещо, някои няма да искат чалга, други метъл, трети хаус и така... мое се направи ако аз съм ди джей :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Жив тестис е тая идея, честно... тва е училище не е дискотека. Аз ако бях директор, дори тия уредби нямаше да ги има из стаите... правя си аз класна и някой идеен заец ми пуска Амет там някъде из стаите - да ви имам и идеите, да ви имам и възпитанието и всичко... затва трябва да е диктатура тука, щото няма ред!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Тц...тц....тц.... големи комплексари имало в т'ва училище.... :)

 

По-скоро дечковци...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...