Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

тоя ваклинката съвсем са е побъркал, за да се регнеш в новия форум на даскалото трябва да идеш да искаш от него някво ИД и след тва и егн-то да си пишеш :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

А тоя по физическо малкия, Никито - няма по зле от тоя даскал... Накрая на 12-ти клас реши да се прави на голям и важен и писа на един мой съученик единствената 5-ца в дипломата, при положение че първия срок имаше 6, дойде тоя мизерник и му писа 4 за 2-рия срок и 5 за годината О_o Ебаси типа, по едно време щяхме да го бием...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

шшш да не се обиждаме на десетокласници...

иначе по повод никито... ще цитирам

 

аз: - госпудине, топка за баскет?

той: - ти кой клас си?

- 10е

- кой ти преподава

- ... :blink: вие...

- ми зимай си, кво ма питаш

- еми щото ей-там пише че ученици не могат да влизат..

- бе не ме занимавай, зимай топка и играй

 

тва да не знаеш при кой клас имаш час в момента... и сънчо не може го докара

 

П.С. ок, може би сънчо може..

Link to comment
Share on other sites

Малееее.Тоя кибер зле :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: .Ами кой е заместил ;)

 

 

П.П.Аааа сетих са.Да верно,че тоя беше пич.Сички момичета мн зарибяваха по него :D

Link to comment
Share on other sites

Малееее.Тоя кибер зле :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: .Ами кой е заместил ;)
Оня дето все ходеше с анцузи на някви отбори. Пичага беше, ама май ходил с няква от 12-ти клас и ..
Link to comment
Share on other sites

Малееее.Тоя кибер зле :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: .Ами кой е заместил ;)

П.П.Аааа сетих са.Да верно,че тоя беше пич.Сички момичета мн зарибяваха по него :D

ХХАХАХАХ аз що разбрах,че отишал в казарма,да се оправят.

Link to comment
Share on other sites

Пичага беше, ама май ходил с няква от 12-ти клас и ..

 

Споко Рад никога не е ходил с момиче от даскалото ;) Една от нашия клас са зарибяваше много по него и само са снимаше с него, може и с нея да се бъркаш ;) Рад отиде в Англия да бачка че тука му се видя недоходоносно :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе някой може ли да ми каже колко е най-ниския среден успех до сега в нащо даскало на някоя паралелка,защото Петрова ни каза,че нашия от 4.83 е най-ниския на английска паралелка в историята на гимназията до ся,което сиииилно ма съмнява :D

Link to comment
Share on other sites

Абе някой може ли да ми каже колко е най-ниския среден успех до сега в нащо даскало на някоя паралелка,защото Петрова ни каза,че нашия от 4.83 е най-ниския на английска паралелка в историята на гимназията до ся,което сиииилно ма съмнява :D
Хмм, може. Ние имахме към ~5.70, а ние сме олигофрени ... така че е възможно
Link to comment
Share on other sites

Хмм, може. Ние имахме към ~5.70, а ние сме олигофрени ... така че е възможно

:blink: ууу аз съм попаднал в бахти тъпия клас майна :laughing: .Ама ши видим накрая де-тя Петрова каза,че на сички ш пише тройки :D

Link to comment
Share on other sites

Хмм, може. Ние имахме към ~5.70, а ние сме олигофрени ... така че е възможно

 

Нашия в 8-ми клас беше около 5.90, а сега в 11 ще е около 5.50... :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Тая година май май няма зайци съфорумници :D .Карай ша ги тормозим на сляпо :laughing:

 

Да не зема аз да те тормоза... кво кат не си заек, пак мога те налея с моркови. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ъ.....

5.70 среден успех...

Чувствам се тъп...

 

П.С. Набирам членове за новия клан [5.46] - всички, които са завършили с такъв успех, могат да се запишат.

Link to comment
Share on other sites

Тая година май май няма зайци съфорумници :D .Карай ша ги тормозим на сляпо :laughing:
Еех ... ти порасна и глей кво стаа..
Link to comment
Share on other sites

П.С. Набирам членове за новия клан [4.46] - всички, които са завършили с такъв успех, могат да се запишат.

 

Аз може в тоя...

 

5.70 в твоя клас в моя мисля, че е повечко - над 5.80. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бе де да знам ... ма мен не ми прай густо в нащо даскало да целя с моркови ... първо всички те гледат като изкопаемо ... не разбират ли че мен не ми пука за тях ... второ всеки 2 е пълна п♛тка и като го уцелиш и писка като свиня пред заколение ... но друг е въпросът в механото ... там вече целенето с моркови ... дори с цели зелки ... е нещо като традиция :lol: :lol: :lol: :lol: :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Хубай времена бяха едно време... Нямахме дограма, липсваха половината джамове, щорите бяха едни зелени, пълни с прах, щот никой никога не ги е тръсил, едната врата от входните не се отключваше, имахме постоянна липса на тебишири, в общижитията нямаше парно, в голята зграда имаше течове, за 1 цяла учебна година нямахме нито 1 ден с намалени часове, преподаваше Магда Георгиева... И това е само началото. Като се сетя още колко хиляди неща бяха по - добре от сега и се просълзявам. Да не говорим за старите тоалетни, за по - по - старите чинове...

Link to comment
Share on other sites

Тая година май май няма зайци съфорумници :D .Карай ша ги тормозим на сляпо :laughing:

имаш морков от мен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...