Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Вече 3-та година съм при Чомпалова и тя не ме кара да си уча уроците защото си правим дискусии и спорим по проблемите в произведението.Тя дава тема за дискусия и цял час тя говори, а ние спим и никой не разбира защо въобще дава такива теми.Друг пример ние вече сме взели "Ад","Декамерон","Песенник","Дон Кихот" и вече почнахме "Хамлет" кажете ми това нормално ли е за около 4 седмици по 3 часа литература на седмица.Аз докато се осъзная на кое произведение сме и тя взима ново.А в часовете всеки мълчи не смее да гъкне защото ще му се появи някоя 2-ка от никъде си и тя постоянно говори и то така сякаш ни разказва приказка вместо да ни включи и нас в разговора или да зададе някой въпрос който да търсим отговор заедно да е интересно тя ни приспива цял час.Сигурно има много практика или стаж или както там тя си го нарича обаче не може да преподава така че да те грабне и да кажеш "Ей това днес беше интересно що не взема да прочета нещо" при не единственото заради което учиш е да не е 3, а 4.Това с есетата при нея е супер относителна работа, защото тя след това ти казва грешките....какви грешки тя като ми каже допускаш грешки в стила или пък много повторения на "човек", а аз съм употребил "човек" един път.Темата на класната я преписвам от това което учителка ми е написала и тя ми пише 4 на тема която спокойно 5 може да се пише и най-глупавото беше писала рецензия "допускаш много правописни и пунктуационни грешки", а аз проверих цялата класна нямаше нито една от споменатите в рецензията грешки.Може още супер много да се пише за нея ма няма смисъл ...тя няма да се промени .... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Както вече казах, ние и го показахме ;) А Ванка, тва дето за толкова малко време сте зели толкова произведения е напълно нормално. Така е в 10-ти клас. Ти тепърва ша усетиш пауъра :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Еми пичове време е да се оплачете, аз не съм бил при нея ама след всичко което чух, ако бях нямаше да я търпя...

 

 

 

Оплаках ме се ...още 8 клас и какво дръжки ...директорката дори не поиска да говори с майка ми ...и какво излезе че то е по-лесно с кмета на Пловдив да се видиш от колкото с наща директорка ...и с какво толкова е заета ?????Много се дразня за Чомпалова обаче пък директорката толкова е ядосала майка че в лицето и е казала че няма да е приеме че майка ако я види някъде по улицата сигурно же я убие (базик)това е ....не можело да я махнат ....ще траем

 

 

Както вече казах, ние и го показахме ;) А Ванка, тва дето за толкова малко време сте зели толкова произведения е напълно нормално. Така е в 10-ти клас. Ти тепърва ша усетиш пауъра :laughing:

Ай Фил Дъ Пауър ;) ама все пак кой си ти :confused знам ли те????Пу много съм отвеян тея дни

Link to comment
Share on other sites

Оплаках ме се ...още 8 клас и какво дръжки ...директорката дори не поиска да говори с майка ми ...и какво излезе че то е по-лесно с кмета на Пловдив да се видиш от колкото с наща директорка ...и с какво толкова е заета ?????Много се дразня за Чомпалова обаче пък директорката толкова е ядосала майка че в лицето и е казала че няма да е приеме че майка ако я види някъде по улицата сигурно же я убие (базик)това е ....не можело да я махнат ....ще траем

 

 

 

Ай Фил Дъ Пауър ;) ама все пак кой си ти :confused знам ли те????Пу много съм отвеян тея дни

 

Аз не говоря да се оплачеш на директорките, щото тия в нащо даскало са супер лайнарки!!! Има си телефон в инспектората за оплаквания...

Link to comment
Share on other sites

Ами... Митака от 11 "Б" ;)

 

А Митак що не си се обадил до сега бе?базикам се да не ме ступаш някъде по коридорите ей

 

/off

 

Ю фийл дъ пауър, бът ай гот да пейн оф дъ пауър... :rolleyes:

 

 

Абе Сашо ти не разбра ли че няма кой да се challenge-ва с Чомпалова :confused

Link to comment
Share on other sites

А Митак що не си се обадил до сега бе?базикам се да не ме ступаш някъде по коридорите ей

Абе Сашо ти не разбра ли че няма кой да се challenge-ва с Чомпалова :confused

Питай Chistacha! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ний смИ КУДА :) 2 победи имаме до ся и 1 загуба от Церберите с 11:3.Тия пичове съм сигурен че ще земат турнира.Ненормални някви :wacko:

А ти кой си от Куда :) ?

Link to comment
Share on other sites

Ние бяхме оц стефан караджа, ама отпаднахме :) а ти уоу Уошия кво за обаждаш кат си резерва :lol

Link to comment
Share on other sites

Ние бяхме оц стефан караджа, ама отпаднахме :) а ти уоу Уошия кво за обаждаш кат си резерва :lol

Аве еййй ... само 1 път бях резерва !!! :punk Пък и не са обаждай не можете да играете! :laughing: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аве еййй ... само 1 път бях резерва !!! :punk Пък и не са обаждай не можете да играете! :laughing: :bgrin:

 

Един път беше, а другите пъти даже не та бяха зели в групата :D Пък можем да играем мноо по добре от вас :P Все пак ние играем срещу 12 клас, а вие срещу 9. Направи си разликата сам :D

Link to comment
Share on other sites

Един път беше, а другите пъти даже не та бяха зели в групата :D Пък можем да играем мноо по добре от вас :P Все пак ние играем срещу 12 клас, а вие срещу 9. Направи си разликата сам :D

Ауе смешен си ...... играх!

 

и ние играхме с/у 12 и паднахме по-малко от вас .... прай ти разликата и стига спами .. тва не е чат! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ай викам стига сте се карали кой бил по-добър и кой бил по-зле ....има си чат за тая работа намерете и си лафете за тея работи стига с тоя спам....пак приличам на Psihara^^ ама вие направо прекалихте с тоя футбол не че съм против него ...ама вие се Уляхте :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Момчета що не си направите тема : "Турнира на Марианчо" ? И без тва никой мод не гледа тука... Просто си коментирайте там!!!

@err0r^ Дам.. Това е единствената учителка , която винаги може да ми доакра усмифката обратно! :) Ама има гадния навик , като съм на дъската да ма пошляпва по дупето... :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ама има гадния навик , като съм на дъската да ма пошляпва по дупето... :) ;)

Еее, мен Никодимов ме е гъделичкал по корема :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...