Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Момчета що не си направите тема : "Турнира на Марианчо" ? И без тва никой мод не гледа тука... Просто си коментирайте там!!!

@err0r^ Дам.. Това е единствената учителка , която винаги може да ми доакра усмифката обратно! :) Ама има гадния навик , като съм на дъската да ма пошляпва по дупето... :) ;)

 

Мен пък Цецо ме разцепва!!! Супер точен пич е... е тва не му пречи да си ми праска двойки :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Ааа Цецо рулира :D Вкарва много смях. Те и някой даскалки вкарват, ама без да искат с тъпотията си :lol:

Link to comment
Share on other sites

Момчета що не си направите тема : "Турнира на Марианчо" ? И без тва никой мод не гледа тука... Просто си коментирайте там!!!

@err0r^ Дам.. Това е единствената учителка , която винаги може да ми доакра усмифката обратно! :) Ама има гадния навик , като съм на дъската да ма пошляпва по дупето... :) ;)

 

 

Ванио...не те бях виждал да пишеш от доста време ...но ...спам-а изглежда ти се навива в очите и искаш да го спреш :punk :punk а да ти се похФаля в понеделник Казакова ще ме изпитва, защото ми се спъна в раницата :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Момчета що не си направите тема : "Турнира на Марианчо" ? И без тва никой мод не гледа тука... Просто си коментирайте там!!!

@err0r^ Дам.. Това е единствената учителка , която винаги може да ми доакра усмифката обратно! :) Ама има гадния навик , като съм на дъската да ма пошляпва по дупето... :) ;)

Ti pa shto ne si napravish tema za daskalite!!!nestiga 4e po cql den gi gledam mi samo mi lipsva da slusham samo za tqx!!!Turnira na mariqn kurti mivki!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

@Nostradamos,пробвал ли си да не пишеш тук всяка мисъл,която ти мине през главицата?

Да знаеш,че има и един много полезен бутон "edit",обаче сам трябва да си го откриеш.И ако все още не си разбрал кирилизиращите програми са факт.

Link to comment
Share on other sites

@Nostradamos,пробвал ли си да не пишеш тук всяка мисъл,която ти мине през главицата?

Да знаеш,че има и един много полезен бутон "edit",обаче сам трябва да си го откриеш.И ако все още не си разбрал кирилизиращите програми са факт.

ai mn da ne mi davash ukul a???ti kato iskash si pishi na frenski ako iskash znaish kak ma....a?

Link to comment
Share on other sites

Ахх как мразя родителски срещи :) Добре, че наще ше ходят на село :lol: Иначе утре е първата класна по руски :angry1 Преподава ни няква луда Илонка и беше името. От тая даскалка по-тъпа е само Барова :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ахх как мразя родителски срещи :) Добре, че наще ше ходят на село :lol: Иначе утре е първата класна по руски :angry1 Преподава ни няква луда Илонка и беше името. От тая даскалка по-тъпа е само Барова :blink:

Хахххах, и на нас днес ни беше първата класна по руски, и на нас при Илонка :) Тая беше направила за всеки листче (предварително беше написала имената). Ебахти корупцията, тва значи, че ако си приятел на даскалката имаш гарантирано 6 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ti pa shto ne si napravish tema za daskalite!!!nestiga 4e po cql den gi gledam mi samo mi lipsva da slusham samo za tqx!!!Turnira na mariqn kurti mivki!!! :punk

Бях силно засегнат от твоето високоинтелегентно изказване и ще те помоля да ми се извиниш! А Аз не съм говорел за даскалите.. Някъде да съм писал конкретно за тях?! А и като не ти отърва , нали знаеш? Пътя и на плажа...

Link to comment
Share on other sites

Ахх как мразя родителски срещи :) Добре, че наще ше ходят на село :lol: Иначе утре е първата класна по руски :angry1 Преподава ни няква луда Илонка и беше името. От тая даскалка по-тъпа е само Барова :blink:

 

 

Няма да обиждате Барова голям пич е :devil :D :P Цитирам защо мисля така .....диалог м/у един пич от моя клас и Барова

 

У:Г-жо това вярно ли е дето написах???

Б:А ве аз па от де да знам ....провери си сам ...не ми пука ....а ма то това било уравнение ...ма аз в кой клас съм ...не съм ли в 12?? :confused :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :love :love

Link to comment
Share on other sites

Случайно учителите в Руската гимназия да участват в гладната стачка?

Шегаджия!

 

Напоследък много се дразня!В повечето училища постоянно се провеждат различни и забавни дейности!А ние като роботи от училище на училище ... няма един спортен празник дори! :angry1 Направо съм бесен!

Link to comment
Share on other sites

Случайно учителите в Руската гимназия да участват в гладната стачка?

 

Да ве да... Ще вземат да им отслабнат дебелите гъзове...

Link to comment
Share on other sites

Maaaлиййййййййй тая родителска...... Ся ша видим колко хора ша оцелеят след днес :D

Link to comment
Share on other sites

WoW_Lo6iq, чакай да ти се похваля! В СУ, където уча понастоящем, не сме задължени да ходим на лекции (верно, нямаме спортни празници, но точно днес имаме патронен празник и не се учи :tongue ). Обаче за развлечение нашите мили преподаватели са решили да ни зарадват с някакви си 9 курсови работи по:

- Национална сигурност

- Политически идеологии в България

- Политически идеи на 19 век

- Социална политика

- Съвременни проблеми в сравнителната политология

- Политически мениджмънт

- Анализ на съдържанието

- Публична администрация

- Философия на политиката

До средата на януари трябва да са готови.

Какво ще кажеш? Олекна ли ти на душата? :D

бтв - шегаджийка съм :)

 

Шегаджийка де :blush:

 

Е да .. мерси ... ся ми поолекна малко .. ама все пак са дразна! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...