Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Аз като бях 8 клас при Димитров, му бяхме разбрали шифъра на куфарчето и през междучасието си поправяхме контролните, докато някой пазеше на вратата. Така че двойки нямаше. Поне доколкото си спомням, че има вече доста години оттогава :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Пфф. Днес правихме първата си диктовка по Английски. Тази Кюлевчиева е много зле с "Р"-то :( . Страшно трудно се разбира какво точно казва ... Доброто беше, че малко посъкрати диктовката :)

 

Айдеее - 5.75, заради една тъпа буква :)

Link to comment
Share on other sites

Пфф. Днес правихме първата си диктовка по Английски. Тази Кюлевчиева е много зле с "Р"-то :( . Страшно трудно се разбира какво точно казва ... Доброто беше, че малко посъкрати диктовката :)

 

Айдеее - 5.75, заради една тъпа буква :)

Браво :( Аз пък май ще имам 3-та 2-ка , когато ни ги върне в пон. (някви тъпи съчинения) :angry: :( :cry :(

Link to comment
Share on other sites

Браво :( Аз пък май ще имам 3-та 2-ка , когато ни ги върне в пон. (някви тъпи съчинения) :angry: :( :cry :(

 

Еее. Жалко :(. Аз по Английски имам 5-5-5-6-6-6-6 :). За сега съм добре ... дано да не се проваля

Link to comment
Share on other sites

Am ako ima6 jelanie moga ti dam kontrolni i diktovki ot 8-mi klas o6te gi pazq(4etvyrtak 6te idvam kym daskaloto da vida kva e havata)

Ари ве брат кво стана не искам да ставам нахален ама много ми трябват :( Няма значение квото и да е поне да вида горе долу кви рабои ша ни дава ако ли не и същите аре копеле наистина ти са моля САМО КАЖИ КОГА И КЪДЕ ДА ДОЙДА ДА ГИ ВЗЕМА АКО ТРЯБВА ДОРИ ЩЕ ДОЙДА ДО ВАС ДА МИ ГИ ДАДЕШ ;) Само кажи къде живееш ша зема колелото и ша си домъкна гъза , КЪДЕТО И ДА Е ЗА ТЕЗИ КОНТРОЛНИ :woot ;) :punk Аре пиши ми пм гсм , къде живеееш или направо ми кажи ако сикаш в даскало да се видим ... всяко голямо съм на червените бутки (за пушачите където са ) на пейчицата ша ма намериш аре пиши ПЛС

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Маринска за пореден път на прасна в лицата с дебилна тема:"Перчемът изруга и се връцна" ... абе жено стегни са да го е*а ... темата е на четиресе и некоя си там страница в умния учебник.Стига на е шашвала вече ееее ...

Link to comment
Share on other sites

Маринска за пореден път на прасна в лицата с дебилна тема:"Перчемът изруга и се връцна" ... абе жено стегни са да го е*а ... темата е на четиресе и некоя си там страница в умния учебник.Стига на е шашвала вече ееее ...

 

 

Радвай се че не си при Чомпалова :devil тогава щеше да имаш повод за да се оплакваш сега повярвай ми нямаш...... :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Радвай се че не си при Чомпалова :devil тогава щеше да имаш повод за да се оплакваш сега повярвай ми нямаш...... :punk :punk :punk
Чомпалова е една с червена коса, нали ? Ако е тя - тя ми беше 2 месеца частна учителка миналата година ... :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Радвай се че не си при Чомпалова :devil тогава щеше да имаш повод за да се оплакваш сега повярвай ми нямаш...... :punk :punk :punk

Чувал съм я Чамполова, ама и Нейчев не е за подценяване. :wacko: Честно казано е голям олигофрен :sick

Link to comment
Share on other sites

Чувал съм я Чамполова, ама и Нейчев не е за подценяване. :wacko: Честно казано е голям олигофрен :sick

Ае Венци,ти пък за една двойка ли си :D

Link to comment
Share on other sites

Чомпалова е една с червена коса, нали ? Ако е тя - тя ми беше 2 месеца частна учителка миналата година ... :bgrin:

 

Мен ми предава вече 3-та година така че няма място за сравнения :angry1 много си я обичаме ние :love :love днес дори само 6 пъти се развика в часа и за тишина и някакви други глупости :lol: :lol: :lol:

 

Гаваз Чефо не се оплаквайте Нейчев си е направо песен пред Чомпалова :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nai qkiq daskal e kova4ev po matematika!!!nai to4niq!!i taq po etika-Kraleva e mn tochna!!drugite.... :angry1

 

Радвай се че не си при Чомпалова :devil тогава щеше да имаш повод за да се оплакваш сега повярвай ми нямаш...... :punk :punk :punk

ole mani mani??4ompalova mi prepodava 3 godini veche!!!ne me pitai minalta gofina edva minax 9 ti klas :devil :devil :angry1 Mn e zla mn osobenno kak mrazi momchetata ne e istina :angry1 :angry1 Pak men ma obicha oshte ot 8 smi klas otkakto razbra 4e si xodq po jelezniq most do nas peshe :angry1 :angry1 :devil 5 pati vika maika za gluposti ama maika q znae za kvo predstavlqva taka 4e voobshte ne i obrashta vnimanie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе кво се оплаквате от Чомпалова не мога да разбера. Тя поне като пише двойки знаете закво са. ДОкато тая патка Вера Живкова като почне да пише едни оценки....и си кара с тях вече 3 години. Разберете, че квото и да правя от 4 не моа да мръдна. Ходил съм и на урок да ми пишат темата и след тва 1:1 на листа....-4, пиша я сам - 4.... И тва е. После като ида да се разправям - "С дървени философи не ми се занимава...." Ай кажете с тва оправия има ли?

Link to comment
Share on other sites

Гаваз Чефо не се оплаквайте Нейчев си е направо песен пред Чомпалова :rolleyes:

 

То всеки друг учител по български в тая гимназия е песен пред Чомпалова ;). Добре че ни я махнаха. :tongue Помня 8-ми клас кат ни преподаваше. Тотално неориентирана :wacko:. Ето и няколко примера:

 

Първи пример: Единия час преподава урока. Пише там нещо на дъската. Всички мълчим и се чудим :confused за к'во сме тука, при положение че същото нещо което правим можем да го правим и вкъщи с много по-голям успех. Както и да е. Следващия час влиза даскалката и почва да преподава същия урок без да се замисля до къде сме и какво е говорила миналия път. Всички сме щастливи :bgrin: - виждали сме го тва нещо вече и знаем че няма да изпитва. Дам определено го бяхме виждали. Същите примери, същото монотонно говорене, същите паузи за да си поеме дъх. Все едно гледаш познат филм. :excl: Че даже и наклона на писане по дъската го бяхме виждали....... :ghost

 

Втори пример: Един съученик отива да я пита от къде се е взела новичката му 4 в дневника, при положение че не е изпитван и не е говорил (даже със съучениците не беше отварял приказка в неиния час) от много време. Чомпалова отваря тефтера си и гледа. Пита "кой номер си?". Отговаря и се "3-ти госпожо". Тя започва да гледа внимателно. Съученикът ми и казва "Госпожо гледате грешен клас. Аз съм осм...". Тя веднага го срязва "Бе ти сега искаш ли да разбереш откъде ти е оценката??". При което нашия човек млъква и гледа като треснат. Тя продължава да гледа умно в тефтера. По едно време се усеща че гледа грешен клас, обръща страницата на нашия и се кара на съученика ми "Бе ти що не ми каза че гледам друг клас?!?!?" :ph34r:

 

Трети пример: Водеше ни за около месец една студентка от ПУ-то. Стаж кара момичето. Правим писмена работа и тя трябва да ги провери. По някаква случайност когато ни ги връщаше Чомпалова не беше при нас. И студентката като ги върна ни каза "Вие знаете ли как проверява тя?!? Гледа ме аз пиша оценки и рецензии. По едно време ми казва "Ееее стига с тея 5-ци и 6-ци пиши малко 3 и 4"...." :confused

 

Така че всеки е китка пред Чомпалова :tongue

 

 

 

Имаше и още изцепки, но това бяха най цветущите и. При положение че тва е за една година преподаване, не знам какво щеше да е за 4 години вече :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Mn e zla mn osobenno kak mrazi momchetata ne e istina

 

Някой беше казал...режи си онова между гащите, дълбай и си живей се едно си в рая. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

София Иванова пък е доста добре :). Никога (1 месец караме часове, защото целия септември и началото от ноември имахме свободни :) ) не е викала и не е писала двойки ;). Обаче днес изпита мен, писа ми 6 :love , после пита момчето до мен дали е чел текста "Преди да се родя" и на него му писа 6 без да е казвал никога нищо. Миналите часове не е казвал нищо, нищо (както аз, но мен поне сега ме изпита) и му писа 6 ... баси :)

Link to comment
Share on other sites

И все пак Гечева никой не може да я бие! Като ни се кара че не учим даже ме е срам!!! А Ковачев е класика... чупка в кръста, изненадан и леко стреснат поглед в стената отзад и половин километър пример на дъската зад него... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аве пичове, стига с тия даскали :) Някой участва ли в турнира на Мариян да ви питам аз?Голямо мазало става :D

Da nie u4astvame-Nashiq otbor e KUDA

 

Абе кво се оплаквате от Чомпалова не мога да разбера. Тя поне като пише двойки знаете закво са. ДОкато тая патка Вера Живкова като почне да пише едни оценки....и си кара с тях вече 3 години. Разберете, че квото и да правя от 4 не моа да мръдна. Ходил съм и на урок да ми пишат темата и след тва 1:1 на листа....-4, пиша я сам - 4.... И тва е. После като ида да се разправям - "С дървени философи не ми се занимава...." Ай кажете с тва оправия има ли?

Awe gledai si rabotata we kvo sme se bili oplakvali a????Tq e izrod we 4ovek u4a i pak imam 3 ili 4 za godinata!!Minaliq den ma diga da 4eta ese po4vam i na 2 roto izre4eni ma spira i mi vika tva go slusham za 3 pat dnes op 2 a tva ese ne e prepisvano samo malko sam si pomagal i nestiga 4e imam ese i mi pishe 2!!! :angry1 :devil A da ti kaja oshte 1 slu4ai pri neq!!1 momiche ot nashiq klas 4ete ese i izkarva 6!!na sledvashtiq 4as 1 pich prepisva eseto doslovno 4ete go i mu pishe 4 kak stava tva??a? :devil Ama za veche sam i sviknal i ma boli h*q :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Da nie u4astvame-Nashiq otbor e KUDA

 

 

Awe gledai si rabotata we kvo sme se bili oplakvali a????Tq e izrod we 4ovek u4a i pak imam 3 ili 4 za godinata!!Minaliq den ma diga da 4eta ese po4vam i na 2 roto izre4eni ma spira i mi vika tva go slusham za 3 pat dnes op 2 a tva ese ne e prepisvano samo malko sam si pomagal i nestiga 4e imam ese i mi pishe 2!!! :angry1 :devil A da ti kaja oshte 1 slu4ai pri neq!!1 momiche ot nashiq klas 4ete ese i izkarva 6!!na sledvashtiq 4as 1 pich prepisva eseto doslovno 4ete go i mu pishe 4 kak stava tva??a? :devil Ama za veche sam i sviknal i ma boli h*q :bgrin:

 

Тая втората случка става и при наща патка. Но тва си го има при повечето учители. Аз с Чомпалова съм карал само 8ми клас и нз напоследък какво е положението. Сега може да се е променило...нали оня пич от нейния клас дето почина....имаше разни катаклизми :(

Link to comment
Share on other sites

Яяяяяя кво става тука ? Ама вие сте били живи ! :D Та сега по темата. Чомпалова е мнооого зле горката. Преподаваше ми 1-2 години обаче яко ни измъчи и какво мислите стана??? Подпискааааа :D И от следващата година ни сложиха при Верчето ама тя и тя е една.... Както и да е. Ае че имам за утре да пиша "Мотивът за жертвата в "Елегия"" . Баси тапнята майнаааа и при Медина 2 съчинения, и имам и при Дианчето Георгиева урок да уча щото ша ме изкърти.... абе тая руска гимназия ша ме довърши :cry :P

Link to comment
Share on other sites

Още сънувам кошмари заради Чомпалова :cry

 

Едната година изкарах 3 през първата учебна седмица, после пет шестици поред :confused , включително на класната работа, а накрая на срока ми писа петица. Чудно ми е как го е изчислила?

 

Винаги съм била пълна отличничка, но тя още като ме нарочи първата година, до края ми пишеше само петици.

А последната година знаете ли как ни пишеше оценките - караше ни да учим стихотворения наизуст като първокласници.

Имам впечатления, че всички учителки по литература са като Чомпалова. Само в седми клас имах една отвеяна - в нейните часове се говореше за живота, вселената и всичко останало освен литературата. Затова се насадих в руската.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...