Jump to content
BulForum.com

AION - новото MMORPG от NCSOFT


AssassiN

Recommended Posts

С месечна такса е + купуване на оригиналните дискове, за да можеш да активираш играта в акаунта си. Месечната такса е стандартната 25лв на месец. Както при Wow.

 

 

Тц още една игра като wow която няма да мога да играя в оригинален сървър

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

ИИ догодина ще падне двоуменето.Wow или Аеоn.Ааа иначе wow играя почти и само заради пве.На пвп не съм чак толкова голям фен,но ако на Aeon пвп-то е като на WOW ще се взима :) НЯкой до сега правил ли е пвп ? да каже има ли различни промени от L2 и Wow

Link to comment
Share on other sites

Малко снимки от самата игра. Но пиратския бета сървър, в който играя е много орязан откъм възможности. Изглежда работещ Aion сървър още не е изтекъл, или админите на Infinite не са се справили много успешно. Щото тука не работят сума ти неща, като Crafting, половината куестове, доста скилове...

 

15985898497313361981254255236ZQWXhHio42T2i3fgRBxp_m.JPG 151584413716141621321254411423CDP2oo1ajouTCl6Z66Z9_m.JPG 5418630689489765301254411425awjUI26w8XK4mSvfKN1S_m.JPG

 

Още съм 20-ти lvl. Ще помоля играещите в официалните сървъри да споделят малко Screenshot-и.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Клиента го има в Замунда. Снощи обаче на мен лаунчера ми ъпдейтна 4.5 гиги хахах.

 

Хубавото е че стигнах до стартов екран и логин страница на Вирус 7 х64. Сложих неговия си directX 9с. След малко ще го стартирам в инфинити да видим....

Link to comment
Share on other sites

Видене, аз играх Бетата на 64 битова 7-ца, стига си плюл по OS-а ;)

Играта ме навежда на мисълта, че всичко е хубаво ама до 20-ти левъл, после пак се почва циклене до безобразие, не че ние в WoW не циклим, ама като корейските игри няма равни.

Link to comment
Share on other sites

Току що при втория старт видях и първия краш на Вирус 7 х64 , тоест син екран. Така че, Любо, много поздрави.

 

Пешо тук да се намеси, че лаунчъра на инфинити като го стартирам и всичко ми излиза на корейски - :wtf:

 

С оригиналния лаунчър си е на английски - проверих току що.

Link to comment
Share on other sites

В папката L10N се сваляха няколко файла за english pack. Но не помня кой точно ти трябваше. Напиши ми, моля те, всичките файлове, които имаш в тази папка (/$Aion/L10N), за да кача някъде липсващия.

Link to comment
Share on other sites

Приемам поздравите, но аз дигнах до 23 или 24 левъл Priest без да ми крашва нищо. На Весо му дадох моето копие на 7-ца и той от нищо не се оплаква, нещо при тебе ще да е. Дано се оправиш де.

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

С месечна такса е + купуване на оригиналните дискове, за да можеш да активираш играта в акаунта си. Месечната такса е стандартната 25лв на месец. Както при Wow.

 

Таксата на WoW е 52лв за 3 месеца. Малко по-тънко ляга.

 

Видене, аз играх Бетата на 64 битова 7-ца, стига си плюл по OS-а ;)

Играта ме навежда на мисълта, че всичко е хубаво ама до 20-ти левъл, после пак се почва циклене до безобразие, не че ние в WoW не циклим, ама като корейските игри няма равни.

 

Колко е максималният левел? Циклене като на Lineage?

Link to comment
Share on other sites

Да, с цикленето съм съгласен. По принцип с Quest-овете по-лесно се дигат левелите, но в конкретния сървър много голяма част от куестовете просто не работят. Имам един Assasin на 30-ти левъл и до преди един ъпдейт трепех 32-33 lvl мобове и изведнъж - ъпдейтнаха damage да е като в retail. И един 19-ти левъл mob ме оставя на 2/3 HР (щото бронята ми е за 22+ lvl, поради ниския dmg, който получавах от мобовете преди това). И съответно забрави за качествени предмети, особено и като се има предвид, че item drop от по-горните левели гадини не е доизкусурен и работят още по него и ти пуска 200-300 kina(gold) на утрепана гадинка от твоя левъл... като едно оръжие за 33+ струва 100k... Броните и те са в този порядък, така че не виждам голяма надежда при тези обстоятелства да го облека като хората. Та сега дигам една сорсърка...

 

Пиратката определено за времето, което играх там дръпна доста като качество и като features. Но има прекалено много неща за доизкусуряване. То и за т'ва сървъра е още в Alpha state...

Link to comment
Share on other sites

Таксата на WoW е 52лв за 3 месеца. Малко по-тънко ляга.

 

Офф: Не беше ли за 2 месеца тази сума (52 лева) или от Близзард са пуснали някоя промоция (което не го вярвам) ??

Link to comment
Share on other sites

w00x не зная колко е макс левъла, аз си направих героинята на ъкаунта на един мой приятел, който беше бета тестър на тази игра. Тогава я пробвах, не ме грабна и се отказах. Определено не мога да свикна с начинът им на игра на тези корейци, но пък за всеки влак си има пътници - на някой хора това им харесва и играта ще им се понрави. Просто пиша на Виден, че на моята 7-ца я играех доста добре тази корейщина

 

Колкото до WoW - няма бонуси, те Близз тази дума не я обичат ;):

 

12.99 EUR One-Month Subscription

35.97 EUR Three-Month Subscription

65.94 EUR Six-Month Subscription

Link to comment
Share on other sites

Малко впечатления и от мен. Вчера стигнах 14, като спрях защото сървъра "замръзна" - не знам по чия вина и след това дори и след рестарт не ми даде да се логна, твърдейки че вече съм логнат... Както и да е - време беше в 4 сутринта да си легна.

 

Играта типично в стила на NC софт е графично много добре изпипана. Атмосферата е чудесна във визуално и музикално отношение, като изключим бойната мелодия, която елиминирах веднага.

 

За моя изненада поне дотук пиратският Инфинити се държи много добре. Минал съм страшно много куестове като в момента съм взел още поне 20. Дотук само 3-4 куеста не са активни и пише че се доработват.

 

Какви проблеми срещнах - на пъво място wasd контрола е отврат поне за мен лично. Единствено скока е весел и опциите при летене. Второ - сървърът е претъпкан с хора - което не е изненада разбира се. Става много весело особено в началото, когато за един куест има един единствен споунващ се моб в езерото и го дебнат да се появи 10-12 човека... Загубих си поне 2 часа с няколко подобни куеста. За бройката мобове дебнат по 20-30 човека, а се споунват 5-6 моба общо - лудница. Голям цирк са и някои направо непонятни куестове, особено когато човек вижда дестки юзъри през ред да питат "Как да намеря желязо?" или "Къде е еди-кой-си сандък?". Действително има неща, които ако не ти подскажат може бая време да си тряскаш главата. Не знам в оригинала как е, но подозирам че не е много различно. Доста странно е и развитието на скиловете, които се получават и ъпгрейдват автоматично с всеки левъл. Може би все още не съм стигнал достатъчно напред, но засега този вид развитие не ме привлича.

 

Сред красотите освен аудио-видео феерията много добро впечатление правят безбройните жестове и емоции, които могат да проявяват героите. Постарали са се в тази посока авторите, за което заслужават похвала. Системата с глайд и летене също е изключително приятна и внася много свежест, предполагам с напредването ще е още по-весело. Има недостатък, че като стреляш от въздуха и моба те достигне някак си "увисва" в краката ти все едно сте долу на земята. Може и да е бъг в пиратския сървър това - не зная.

 

Днес ще подкарам куестовете във Вертерон, че събрах цяла страница :laughing:

 

Понеже по-назад Пешо бе споменал за скрийнове, а и знаете как обичам да си правя такива ето малко от АИОН, пиратски сървър Инфинити:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3, СНИМКА 4, СНИМКА 5, СНИМКА 6, СНИМКА 7 (flight transport)

 

Снощи се появи и GM, който като всички други е порядъчен психопат. :laughing:

 

Първо мернах ТОВА, като след минтука стана следното: СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3 :punk

Link to comment
Share on other sites

Не знам в какво качество прави шотовете, а и не съм видял откъде се контролира. Това е на 1680х1050 с antialiasing х4 и настойки на почти максимум. Спокойно, нещата са си на място в играта. Разпъна ли хубаво снимките в пълен размер?

 

ЕДИТ: току що погледнах директни скрийнове при мен - определено качеството е влошено леко при шотове, правени от АИОН. С prt/scrn и после пейст през пейнта са по-добри - определено.

Link to comment
Share on other sites

Видене, автоматичните скилове са "feature" на пиратския сървър. На доста high rate сървъри на Lineage е същото - дигнеш левъл - хоп - моментално си научил всички активни и пасивни. Не знам, като пуснат пълната версия как ще е, но не е стандартния начин за Aion.

 

А за материалите - в момента материалите, коване, шиене, алхимия и т.н. умения въобще не работят. От това идват и проблемите с повечето Quest-ове. Иначе, доколкото съм чел по света се намират материали, билки, кожи и всякакви съставки, които трябва да фермиш/търгуваш като ненормален, за да си ушиеш/изковеш нещо зверско. Като разбира се, трябва да си се наял с Divine Points, за да можеш да създадеш нещо брутално.

Link to comment
Share on other sites

Снощи голямо разочарование. Почти всички куестове в района на Вертерон не работят. Прекарах около час в обиколки на Санктум - голяма красота, голямо нещо. Наистина почти нищо от истински интересните неща не работи. Ни шиене, ни крафтинг и прочее там екстри. Което е тотален ужас - не работи и склада!

 

Миналия ден събирах докъм 50 айтъма в глупавото инвентори, което събира 27. Вчера явно имаше промени, защото ме вбеси до полуда невъзможността да събирам стока. Тук пак подозирам са виновни от Инфинити. Гледам, че сме с default cube, може би по-нататък инвенторито се разширява. Всеки случай така е непоносимо и отвратително. Започвам да намразвам моя sorcerer, който е пълен мъмрек и едва смогва да ловува като хората. мисля да сменя героя, особено след като снощи ми показаха бъгави мобове, които не те атакуват обратно. Зловещ ХР се прави като се убият. Засега това е от мен. Някой ако има идея кой вид герой е по-сполучлив да казва. На инфинити не играйте spiritнезнамсикво варианта на мage - бъгав е!

Link to comment
Share on other sites

А, от един момент натататък ни един куест не работи... Аз имам 30-ти Assassin и където и да съм ходел - куестовете не функционират, горе-долу след 20-ти левъл...

Link to comment
Share on other sites

Някой ако има идея кой вид герой е по-сполучлив да казва...

Priest Cleric!!!

 

Когато в корейските сървъри можеше да се дига до 50-тш левъл един асасин беше достигнал това ниво и ганкваше всичко, що можеше да бъде ганквано. Четох му интервюто и в него той описваше всеки един клас. Не че аз си падам по Priest-ове, но на мен не ми беше трудно да вдигна прийста до 20-ти левъл. Можеш да пробваш и ти, а иначе Assassin е другото ми предпочитание. Успехи в цикленето.

Link to comment
Share on other sites

Любо, прийста е хийлър бе човеко, той сам как ще се движи... Иначе асасин звучи интересно.

 

Ако обаче както казва Пешо след 20 нищо не е в час мисля да го пратя АИОН да спи. Дотук анализа ми е че по нищо освен по графика не превъзхожда Л2.

Link to comment
Share on other sites

Аз знам Клерика какъв е и че е хийлър. Просто по-бавно ще се вдига. Аз като го сравнявам с прийста от WoW - в Aion май се левълваше по-бързо, но пък и на мен ми харесва да играя прийст и да съм хийлър и да съм в същото време мазохист - за да левълвам дори и с холи спек като излезна ТВС на WoW.

 

Пробвай, нищо не губиш.

Link to comment
Share on other sites

Не можеш да сравняваш retail Lineage2 сървър с бъгав и недоизкосурен пиратски сървър на Aion. Разбира се, че само графиката ще видиш като предимство. Аз я играя максимум по час на ден, колкото да изгубя един час. Предполагам, като почнеш да си развиваш скиловете като хората, да можеш да определяш какви chain-ове да развиваш (разклоненията предполагам дават право на избор), да можеш да ковеш/шиеш/готвиш и т.н. craft-ове, летенето да работи като хората и разбира се - да можеш да ходиш в Abyss и да се млатиш с герои от другата страна, аbyss points, titles, stigma работещи - е тогава предполагам, че ще е различна бира. Иначе от прочетеното във AionWiki - всеки вид герой ще може да играе solo, не както бъферите и хилърите в Lineage да разчиташ или на pet или на dualbox, ако искаш да играеш сам...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...