Jump to content
BulForum.com

AION - новото MMORPG от NCSOFT


AssassiN

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
Не можеш да сравняваш retail Lineage2 сървър с бъгав и недоизкосурен пиратски сървър на Aion.

 

Ти сериозно ли си помисли, че правя нещо подобно? Недей така моля ти се. Съвсем друго имам предвид ит няма нищо общо с топора на Инфинити.

 

Тази вечер мисля да си играя спокойно 1701 A.D. и да не се занимавам с АИОН до другата седмица поне.

Link to comment
Share on other sites

Казаха ми че танка е зле и направих асасин - 10 lvl е вече, но доста работи не бачкат. Изглежда като 60% Л2 и 40% WoW графика е най-добрата за ММО която съм виждал до сега като може само да се поспори за дървета и растителност които са по-добре направени за мен в GW, но иначе играта е доста добра.

 

Edit: Направих си асасин стана 16 левел но бързо ми писна с времето става геймплея като на WoW дагеристите което мен ме дразни и го зарязах въпреки че имах много добри неща за него. След това си направих гладиатор - 22 левел е вече и много ме радва за разлика от другия герой ходи с абсолютни боклуци и въпреки това е изруд. Ако някой му се играе в парти да казва. Лошото на пиратката е че не му бачкат warehouse и expand-а на инвентара.

 

Edit2:На 23-ти левел и 2-та героя удариха стена - куестове няма работещи мобовете взеха да стават много нагли и трудно се бият, може само в парти да се гриндва, екипировка не пада и не пада, крафта не работи въобще което е много криво, почти няма хилъри за парти с мелетата и се прави парти с маг който не бие повече от гладиатор :blink: и не държи въобще, обикновенно танквам аз мра като куче. Вече ми се иска да играя на свестен сървър, в крайна сметка може и да се излъжа да си купя играта и да си плащам всеки месец. За мен играта е 10/10 - тотална зарибявка убийствена атмосфера и зверски арт, разчупен геймплей - просто играта е прибрала най-доброто от 2-та свята(WoW и Lineage 2).

Link to comment
Share on other sites

Най-бързо ниво се вдига в Morheim в една пещера има едни малки паяци ,умират от 1 удар ,и дават над 10 000ехп :)

В играта се пиша Karateboy. с Assassin 48ниво играя :)

Пишете там ако искате да помагам ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре момчета трябва ми малко помощ. След като си свалих играта от замунда имах проблеми с пачването и така и не успях да си пусна играта. Може ли да помоля някой просто да архивира играта и да ми я прати по скайп. Скайпът ми е marian_zdr . Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Играех в тоя сървър дето е казан тук в темата ама много бъгава история и спрях. Освен това Л2 трябва да подкараме, че нещо сме се отпуснали с брата...

Link to comment
Share on other sites

Бъгав беше и предполагам още е бъгав сървъра. Освен това, за мен тая игра е прекалено много copy-paste от WoW. И т'ва... да ме издразни някакъв и да не мога да го утрепя - еми то се губи половината кеф от играта... Трепеш се, да убиеш някакво говедо за куест, дето spawn-ва три на час и изведнъж дойде някакъв lol lvl caster и вземе последния удар и после да не мога да го разпилея по пейзажа - wyjebem twoj gry...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Еми на едина бета гледам оправят всичко.Ама все още е closed и само я тестват в момента и оправят бъговете.Направили са си хората quest engine и други работи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кажете как да я подкарам тая игрица? Тъка 3 дена се мъча и все неще... немога да намеря от каде да сваля тоя пач за 1.5.1.9 за да цъкам... а като я тръгна да я упдате от NCSOFT всве ми дава някав error. :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...