Jump to content
BulForum.com

AION - новото MMORPG от NCSOFT


AssassiN

Recommended Posts

От няколко дни разглеждам в нета новата AION. Мисля, че ще е много добра игра. Изглежда някакъв хибрид между Lineage2 и WOW. Доста PVP ориентирана изглежда. Надявам се да оправдае големите ми очаквания, защото мисля да си я плащам.

 

80431106233.jpg

 

Официален сайт

Професии

Screenshots

Movies - напълно в прекрасния стил на L2

 

"Something else that’s changing is the state of the game. That’s right, folks. Aion is rapidly approaching Open Beta status in Korea, which I think reminds us all that our release here in Europe and North America grows closer by the day as well. An interesting feature that was launched in conjunction with the Open Beta announcement was the ability for players to select servers and create their characters in advance. There are a lot of really nice characters there and I think it’s an excellent example of the even more increased freedom in character creation between the phases (pay extra attention to the beards – my personal favourite). I know that I’ll probably be bombarded with questions about whether we will launch the same here in the EU and US at some point. For that question I don’t have an answer right now, but I’m not the one to rule anything out. smile"

 

В нета има доста клипчета от корейските сървъри. Изглежда е взела най-доброто от WOW и L2.

 

ЧАКАМ С НЕТЪРПЕНИЕ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Прекрасно графично изпълнение, типично за NC. Трябва да ми кажеш какво са взели от WoW, защото като гледам така на прима виста това е чист клонинг на L2. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами като ги гледам на клипчетата как се движат, за мен това е WASD управление. Не виждам как иначе го правят. А графиката е просто тотална. Скоро поиграх WOW и кой каквото ще да ми говори, ебаси детските анимации... Lineage визията просто е в пъти по-добра, а AION обещава да е по-мазна и от L2.

Link to comment
Share on other sites

Дано да е по-оптимизирана от L2.

 

Отдавна не играя L2. На 1024х768 едва едва крета, лагва като за световно

 

Инсталирах си WOW, на 1280х800, на full screen, със включени 5 на медиум и 4 на High настройки, хвърчи, лаг никакъв.

 

Иначе и аз следя от много време, може би половин година вече, когато още сайтът беше бял :lol:.

Като гледам, след 5 години може и да я играя.

 

Погледнете ТУК: http://www.aionglobal.com/ , само скролнете към средата и вижте там, където обясняват за сянките (предпоследния пост)

 

----------------

Now playing: Colette - What Will She Do For Love

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

99% съм сигурен, че ще е monthly fee...

Съжалявам, че ще те разоаровам но е 100% сигурно, че се плаща месечна такса.

Следя развитието на играта от около година и половина. Като геймплей играта прилича повече на WoW, от колкото на L2. WASD управление. Експириънс се качва предимно от куестове, без безмислине циклене и еднообразна игра(т.е. грайндване както в L2). Визуално героите са неправени да се харесват, както на източния, така и на западния пазар(т.е. могат да изглеждат като тези в L2, FF и т.н., но в същото време можете да си направите герой с типично западно излъчване :) ). Играта излезе официално на 25 ноември в Корея. Има вече множество клипчета, както и инфо из нета. Очаква се да е на разположение и на западния пазар около април 2009.

Link to comment
Share on other sites

Ами като ги гледам на клипчетата как се движат, за мен това е WASD управление. Не виждам как иначе го правят. А графиката е просто тотална. Скоро поиграх WOW и кой каквото ще да ми говори, ебаси детските анимации... Lineage визията просто е в пъти по-добра, а AION обещава да е по-мазна и от L2.

 

Именно затова и аз не го понасям. Отвратителната шарения е просто изумително тъпа...

 

Иначе гледайки трейлърите не разбирам кое не ти е ясно - всичко е като в L2. Даже героите и екипите им, че и някои оръжия са на 80-90 процента еднакви. Отделно забелязах, че някои движения при нанасяне на удар са точно като в L2.

 

Отдавна не играя L2. На 1024х768 едва едва крета, лагва като за световно

 

Инсталирах си WOW, на 1280х800, на full screen, със включени 5 на медиум и 4 на High настройки, хвърчи, лаг никакъв.

 

Такава глупост сефте чувам. От години играя L2 и никога не съм имал никакви проблеми. Последната година съм го пуснал на абсолютен макс с реалистик ефекти на водата и сенките и пак нямам никакви грижи. Случвало се е да попрескочи по време на обсади, когато има над 100 героя на бойното поле.

 

Общо взето причината е само една - слаба техника. Купи си компютър момче, играта не ти е виновна

Link to comment
Share on other sites

Иначе гледайки трейлърите не разбирам кое не ти е ясно - всичко е като в L2. Даже героите и екипите им, че и някои оръжия са на 80-90 процента еднакви. Отделно забелязах, че някои движения при нанасяне на удар са точно като в L2.

Такава глупост сефте чувам. От години играя L2 и никога не съм имал никакви проблеми. Последната година съм го пуснал на абсолютен макс с реалистик ефекти на водата и сенките и пак нямам никакви грижи. Случвало се е да попрескочи по време на обсади, когато има над 100 героя на бойното поле.

 

Общо взето причината е само една - слаба техника. Купи си компютър момче, играта не ти е виновна

 

Не ми е ясно, ако не е WASD управление как правят тези крачки встрани. Не си ми прочел добре поста.

За L2 и на мен не ми е лагвало, дори на старата машина. Лага ми идваше само от пиратските сървъри - тоест от нета, а не от хардуера.

 

stefan_t_st не ме разочароваш, защото monthly fee означава точно това - месечна такса. ;)

 

P.S. Всъщност, разочарова ме с това Април 2009. Аз се надявах най-много до Февруари да съм AssassiN :D

Link to comment
Share on other sites

stefan_t_st не ме разочароваш, защото monthly fee означава точно това - месечна такса. ;)

Мда, това даже е положително нещо.

Иначе горните постове ме подразниха доста, защото бяха доста неаргументирани.

За да не си хабите думите и да обърквате останалите, пропрочетете нещо за играта.

И нали съм си добър съмарянин, заповядайте: http://www.aionsource.com/

Link to comment
Share on other sites

На мен ми изглежда доста интересно,като се има впредвид,че съм почитател и на WoW и L2.Но пък доста ми прилича и на GW,главно моделите на зоните.Ще видим крайния ефект :)

Link to comment
Share on other sites

Няма начин да няма copy+edit, все пак си е на NCSOFT. Все пак, важно е какви са нововъведенията. Аз определено ще я пробвам. Все пак е от компанията, изкарала най-доброто и динамично MMORPG за мен.

Link to comment
Share on other sites

copy + edit + paste от уоу и л2 .. тва е айон или там както му викат бамбукоядците ..

Има много copy + edit + paste. Разбира се са добавили доста интересни неща. Разработчиците навсякаде казват, че са наблегнали на съдържанието, а не на цикленето. Според "бамбукоядците", които вече се наслаждават на официално излезналата игра, потвърждават това твърдение.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Дано да са наpравили васд управлението, че нещо не мие много удобно само с мишката на Lineage

Управлението е точно WASD. Има ауто таргет обаче. Т.е. няма го кайтването на УоУ. Поне в корейската версия на играта.

Link to comment
Share on other sites

УОУ=гадна графика=свястен геймплей. УОУ е единственото ммо, в което го има пвп-то в нормалния му вид. Където скила е най-отгоре на формулата за победа. Другите в това отношение са боза. Абсолютно всички.

Link to comment
Share on other sites

УОУ=гадна графика=свястен геймплей. УОУ е единственото ммо, в което го има пвп-то в нормалния му вид. Където скила е най-отгоре на формулата за победа. Другите в това отношение са боза. Абсолютно всички.

Guild Wars anyone?

А иначе по темата, това е интересно четево:

Интервю с асасин

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Време е за bump. Гледам от известно време, че има преордер, бета евенти и тнт. Някой да участва или да е преорднал? Впечатления? Играта изглежда яко, но като излезе Modern Warfare 2 съм решил да спирам ММО-тата. :)

Link to comment
Share on other sites

От снощи играя в closed beta-та, но като цяло геймплей-а е като в уоу. Както и повечето неща. Играта не е лоша, но е едно доста голямо копие според мен (както беше и Warhammer-a).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Понеже темата за Lineage2 се превърна в тема за Aion - викам да дигна тази. Свалих играта и съм на мнението на Assasin (в темата за L2) - взела доста и от L2 и от WoW. Като стар и опитен пират вече намерих и private сървър - може да тествате:

 

Private Server [infinity]

 

Самия сървър, държа да предупредя е beta test, тоест първо - доста функции не работят, но пък крила се взимат от 1ви lvl. Също така и всичко ще бъде изтрито, при пускането на официалния (или официалните, понеже се говори за low rate, retail like и друг, high rate сървъри). Infinity F.A.Q.

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз да се включа в темата :) Аз също почнах на 25ти, когато беше официалния старт(сега съм на Telemachus, EU). Играта от към геймплей наподобява много Wow и Lineage 2, даже някой контроли са абсолютно същите като Wow. Графиката е невероятна, Cryteк енджина найстина допринася за това. NCsoft обаче се провалиха от към едно нещо - явно не са очаквали чак такъв наплив от хора и сега просто е кошмар в пиковите часове.2-3k опашка да се логнеш с по 2 часа wait time...не че съм бил на официалния старт на Lineage 2 или Wow де, но мисля че можеха да се справят по-добре :)

Link to comment
Share on other sites

Само да питам - играта със месечна такса ли е за оригиналния сървър или само купуваш дисковете и играеш колкото искаш??

 

С месечна такса е + купуване на оригиналните дискове, за да можеш да активираш играта в акаунта си. Месечната такса е стандартната 25лв на месец. Както при Wow.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...