Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

P.S. Furiozo, ще върнете ли канала Интер + или няма надежда, откога моля за него...

 

надежда има.

откакто му промениха излъчването, за да го пуснем трябва специално за него да заделим ресурси, а точно за този канал с неговата потенциална гледаемост за момента това не е оправдано.

някой ден все пак е възможно отново да го излъчваме.

Link to comment
Share on other sites

може би съм пропуснал нещо, за какви документи говорим ?

 

нали към 277 блок нямате право да пускате кабели, това имах в предвид, да задвижите нещата пък ще копаем заедно :lol:

Link to comment
Share on other sites

нова спорт има, другите ги няма.

 

израза "реално айпи" е неправилен.

 

ако питаш дали е "локално" или е "рутирано в интернет" - отговора е : всички доставчици в пловдив дават рутирани в интернет айпита, включително N3.

 

ако питаш дали е постоянно или се сменя често - постоянно е, получава се чрез DHCP всеки път едно и също.

Link to comment
Share on other sites

нова спорт има, другите ги няма.

 

израза "реално айпи" е неправилен.

 

ако питаш дали е "локално" или е "рутирано в интернет" - отговора е : всички доставчици в пловдив дават рутирани в интернет айпита, включително N3.

 

ако питаш дали е постоянно или се сменя често - постоянно е, получава се чрез DHCP всеки път едно и също.

 

Предполагам е имал предвид "статично" :)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам е имал предвид "статично" :)

По-скоро такова, което да може да се достъпне отвън, точно не-локално :) . Отдавна това се има предвид под "реален IP", което личи и от факта, че вече всеки разбира за какво става дума като се каже този термин. Локални раздават мобилните оператори (поне мтел) при мобилния си нет, което е доста дразнещо. Вярно, не могат да се нарекат "пловдивски" защото са мобилни, но пък някои хора го ползват в Пловдив или друг голям град ;) .

Отделен въпрос е, че ако пък случайно ти блокират важни портове, кел файда от "реалния" адрес.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се обадих да заявя нет за мен и съседа ми от Н3, и двамата имаме и цифрова... някой може ли да съдейства по-бързо да дойде :)

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се обадих да заявя нет за мен и съседа ми от Н3, и двамата имаме и цифрова... някой може ли да съдейства по-бързо да дойде :)

мога само да предполагам, че ако беше споменал и адреса на заявката може и да те пуснат по-бързо. Ама така пуснах заявка - дайте по бързо - кой от всичките си.. :):)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Гърличе 3 и Гърличе 5

 

Гърличе 3 и Гърличе 5

 

Идвахме, но никой не отвори.Следващите свободни часове са за след седмица.

 

П.С. Що флудите темата с излишни постове.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро такова, което да може да се достъпне отвън, точно не-локално :) . Отдавна това се има предвид под "реален IP", което личи и от факта, че вече всеки разбира за какво става дума като се каже този термин. Локални раздават мобилните оператори (поне мтел) при мобилния си нет, което е доста дразнещо. Вярно, не могат да се нарекат "пловдивски" защото са мобилни, но пък някои хора го ползват в Пловдив или друг голям град ;) .

Отделен въпрос е, че ако пък случайно ти блокират важни портове, кел файда от "реалния" адрес.

малко уточнение-Мтел раздават външни адреси ,а Глобул дават вътрешни(10.x.x.x или 192.x.x.x) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, имам N3 Lan + TV. Живея на квартира и ми се налага да напусна града. Договорът не ми е изтекъл. Възможно ли е да се прекрати договорът по взаимно съгласие?

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...