Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

За каквото и да са го таксували, първо са длъжни да го уведомят, второ "таксуването" трябва да се прилага за всички абонати, без значение дали плащат онлайн или на каса.

И доколкото си спомням, защото не ми се рови назад в темата, това не е първи такъв опит на N3, да си цакат абонатите. Имаше някакви шмекерии с Диема Спорт, като искаха 18 месечни договри, пък на някои не искали, пък имали HBO, пък било безплатно, пък се плащало... Тая фирма има ли точна ценова листа,която да важи за ВСИЧКИ абонати или зависи от дадената каса, кефа на касиерката и каква норма има да цака клиентите.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ама няма логика. HBO не струва 1 лв. По-скоро да са го таксували за HB0 GO.

Ако  е  за  HBO GO ще  си  имат  проблеми.  Още  пазя  имейла  на  човека  от  HBO,  та  бързо  ще  му  пусна едно  писъмце  пак.  

Link to comment
Share on other sites

Мен така ме изгубиха за абонат. Преди години ме издразниха, че нямаха официален списък с канали които предлагат на сайта, беше топ секретна информация (всички се досещаме защо), освен че сменяха канали както си искат.

 

Не знам как е в новия им сайт ама ако това подобие на списък е официалната им информация на която всяка баба с диоптър +5 ще се зарадва няма да ме изненада?!

 

channels.png

 

 

Обяснете ми това нормално ли е от да седи човек и да се кьори или да фърля боб от тая черга горе кой канал е на това лого и дали го предлагат????

Edited by vebaev
Link to comment
Share on other sites

Мен така ме изгубиха за абонат. Преди години ме издразниха, че нямаха официален списък с канали които предлагат на сайта, беше топ секретна информация (всички се досещаме защо), освен че сменяха канали както си искат.

 

Не знам как е в новия им сайт ама ако това подобие на списък е официалната им информация на която всяка баба с диоптър +5 ще се зарадва няма да ме изненада?!

 

channels.png

 

 

Обяснете ми това нормално ли е от да седи човек и да се кьори или да фърля боб от тая черга горе кой канал е на това лого и дали го предлагат????

Забелязах,  че  в  офиса  имат  списък  с  всички  канали. Където  са  включени  и  сръбските,  беин-те  и  другите,  но  явно  не  им  изнася да  ги напишат  на  сайта.

Link to comment
Share on other sites

Е, хайде сега, знаем защо няма как да ги изтипосат на официалната си страница. Аз не се оплаквам, защото знам, че за да гледаме всичко това, което предлагат, не трябва да се тръби много наляво-надясно. Не сме само ние, повечето кабеларки не обявяват пълният си списък с каналите. Иначе ги има във всеки офис, както и в някои форуми за ТВ, стига човек да се интересува. Между другото, промените при руските спортни, за които бях писал в преден пост, вече са факт. 124-ти и 125-ти канал (бокса и баскетбола) вече ги няма. Надявам се на тяхно място да пуснат Боец и Матч ТВ.

Link to comment
Share on other sites

Тук си прав, добрите оператори имат официален списък, а както каза "повечето кабеларки не обявяват пълният си списък", за това н3 и ще си остане на ниво кабеларка....

 

Развесели ме, ще тръгна да ровя из форуми или да им издирвам строго секретната информация офиси да ми кажат какво аджеба ще ми предлагат за парите които ми искат  :laughing: не живея в 90-те, ама явно някой са още там - в ерата на Евроком и корекомите.

Edited by vebaev
Link to comment
Share on other sites

Някой правил ли е сравнение на по-големичък телевизор за качеството на SD каналите м/у Ентри и Кулбокс


Е, хайде сега, знаем защо няма как да ги изтипосат на официалната си страница. Аз не се оплаквам, защото знам, че за да гледаме всичко това, което предлагат, не трябва да се тръби много наляво-надясно. Не сме само ние, повечето кабеларки не обявяват пълният си списък с каналите. Иначе ги има във всеки офис, както и в някои форуми за ТВ, стига човек да се интересува. Между другото, промените при руските спортни, за които бях писал в преден пост, вече са факт. 124-ти и 125-ти канал (бокса и баскетбола) вече ги няма. Надявам се на тяхно място да пуснат Боец и Матч ТВ.

 

Пуснаха някакви руски канали, ама качеството е отврат.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакви други промени, освен заменените бокс и баскетбол?

Защото на една от двете излизаше спорт1 в умопомрачително лощо качество.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакви други промени, освен заменените бокс и баскетбол?

Защото на една от двете излизаше спорт1 в умопомрачително лощо качество.

Няма доколкото виждам. Сдобихме се с още един повтарящ се канал.

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос имам и моля да ми отговори някой,който знае точния отговор. Предположения чух много. Сега съм на N3 с интернет 50 mbps,но заради рутера вкъщи повече от 22-23 не ми вдига. Затова сега минах на по-ниския план с 25 Mbps . Дали ще ги имам поне тях реални или ще паднат на 12 :unhappy:  

Може и на лично съобщение да ми отговорите. Благодаря

Edited by Denchev
Link to comment
Share on other sites

Един въпрос имам и моля да ми отговори някой,който знае точния отговор. Предположения чух много. Сега съм на N3 с интернет 50 mbps,но заради рутера вкъщи повече от 22-23 не ми вдига. Затова сега минах на по-ниския план с 25 Mbps . Дали ще ги имам поне тях реални или ще паднат на 12 :unhappy:  

Може и на лично съобщение да ми отговорите. Благодаря

 

A защо просто не дадеш едни 30-на лева за по-читав рутер и да си решиш проблема?

Link to comment
Share on other sites

Днес имах неприятен инцидент с ентри. Случаят е следният. Плащам през epay. На 1 или 2 число от текущия месец ми излиза фактура за плащане за следващия месец. Всичко точно . На 21-ви януари решаваме да се откажем от допълнителния приемник. Отивам в офиса в мола (само той работи в неделя), попълвам си предавателен протокол. Служителката ме уверява, че таксата за допълнителния приемник за февруари, която съм платил в началото на януари ще ми бъде върната в следващата фактура. Днес ми излезна фактурата за март и там нямаше нищо върнато. След разговори с оператор ми беше казано, че наистина тази такса трябва да ми бъде върната (в крайна сметка съм платил за нещо,което няма да ползвам). Но условието е да отида само и единствено до офиса в  мола . Там щели с разходен ордер да ми върнат на ръка парите. Малко несериозно и нерентабилно ми се стори, за три лева да ходя от центъра до мол-а . При положение, че чисто софтуерно не могат да ми припспаднат парите от фактурата , не виждам какъв е проблемът да отида до някой друг офис, който ми е доста по-близо. Не съм за три лева, въобще няма да ходя повече да се занимавам. Просто остава една лека горчивина. От техен дългогодишен абонат ползващ услугите им на два адреса и винаги плащащ редовно фактурите. Да не говорим, на колко близки и познати съм ги препоръчвал ;)

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

Не е голяма драма - ОК, станал е проблем, обърнал си им внимание, те са го признали, че грешката е изцяло при тях и ти с нищо не си виновен. Става въпрос за дребна сума пари, не е нещо спешно да ги взимаш, те парите си стоят там, предполагам в следващите няколко месеца все ще имаш път в района на мола и ще може да отскочиш за 2 минути да си ги вземеш.

Link to comment
Share on other sites

То не е голяма драма на фона на 1-2 потребители. Но този 1лв., ако е зачукан на 5000 потребителя, примерно? На мен ми е интересно на какво основание е начислен и дали ще го има другия месец, примерно...

Link to comment
Share on other sites

То не е голяма драма на фона на 1-2 потребители. Но този 1лв., ако е зачукан на 5000 потребителя, примерно? На мен ми е интересно на какво основание е начислен и дали ще го има другия месец, примерно...

1лв  е  за  тези  с  Nitro+, 2лв  е  за  тези  с  Nitro  а  за  останалите 4лв.  Така  беше  преди  за  NBO GO.  Не  съм  сигурен  дали  този лев е  за  HBO GO,  но  ще  разбера в  края  на  месеца.  

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на Нитро, от когато съществува. Никога не са ми начислявани 1, 2, 4, 5, или колкото там лева допълнително, за HBO или HBO GO.

Овен това преподписах за още година и половина и първият месец е безплатен (само за първия приемник обаче).

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...