Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Божее, те от един канал не могат да изкарат свястно нещо, сега и втори пуснали. Опитват да спрат съкращението на персонала ли? И ще искат да им плащаме още повече за тая телевизия. Как точно ще се издържа, щото ако е пак от нашите данъци, да бяха питали хората искат ли да плащат на тоя мастодонт.

Link to comment
Share on other sites

Малко неочаквано ще се сдобия с абонамент за телевизия и нет от N3. По този повод искам да попитам има ли универсални дистанционни които да работят с NETA-та. У дома имам 2 но нито едно от тях няма кодове. Едното е обучаемо но работи нестабилно и не ми се ще да го ползвам.

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен с mIRCata относно БНТ. Тая телевизия е някаква пълна пародия и го пиша като човек, следящ предимно изявите на нашите национални гарнитури (волейбол, баскетбол, футбол). Не може тея мишки да нямат пари да купят правата за даден мач, а да правят второ БНТ, за какво им е, какво ще дават?!

Link to comment
Share on other sites

Искам да дам едно предложение и се надявам повече хора да ме подкрепите. Искам от N3 да пуснат Vh 1 Classic. Може да го пуснeтe примерно на мястото на Vh 1 за да не се плаща за лиценза й. Vh 1 с годините се превърна в пълна боза (да не говорим пък за MTV). Дават почти само съвременна музика, която хората си я слушат и по нашите музикални телевизии. Освен това след всяка 3-4 песен пускат разни тапотии (с които запълват времето когато примерно по румънския Vh 1 дават реклами), докато по Vh 1 classic не е така. Мисля на фона на 3 фолклорни канала, 2 за класическа музика и още няколко чалга канала е добре да има и един за нас - почитателите на ретро музиката.

Link to comment
Share on other sites

абе това че няма хитови реалитита като по btv и нова незначи че не е свястна

Абсолютно никакви реалита, шоута, търсения на тъпаци и таланти не гледам. По БНТ ги няма по други причини, но това не я прави хубава и гледаема телевизия.

Link to comment
Share on other sites

Мнения за Интернета?

Ще си пускам в 202 блок в Тракия.

Пакет Стандарт + цифрова.

 

 

аз съм ти съсед в 223 :D ползвам интернета на н3 е може направо дас севключваш , НИКОГА досега не е правил проблеми , бърз е , и няма спирания даже в лошо време, давай ;)

Link to comment
Share on other sites

Мнения за Интернета?

Ще си пускам в 202 блок в Тракия.

Пакет Стандарт + цифрова.

Зависи, ако очакваш някакви скорости от рода на 10МБ като другите доставчици ще трябва да те разочаровам. За сметка на това пък ще получиш обявените в сайта скорости, изключителна стабилност на услугата както и много добър съпорт (на който вече около 2 години не ми се е налагало да звъня :) ). Чакам с нетърпение да ми изтече договорът, за да преподпиша и да си взема безплатния месецlaughing.gifpirate.gif

Link to comment
Share on other sites

За сметка на това пък ще получиш обявените в сайта скорости

Според @furiozo важат само ако си нов потребител. Ако си стар, важат старте, по-бавни скорости, нищо че плащаш колкото новите абонати.

Link to comment
Share on other sites

Според @furiozo важат само ако си нов потребител. Ако си стар, важат старте, по-бавни скорости, нищо че плащаш колкото новите абонати.

 

На мен download- ми е 40мбит, а upload си е стария ~12mbit :(

 

Assasin, зависи какво и къде играеш, аз цъкам League of Legends (42-45ms към EU сървърите, 200-220ms към US), също така играя и SC2, но там не знам колко е пинга. В общи линии интернета е доста добър за gaming, няма загуби на пагети, пинговете са нискиbeer.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Ами играя HON и Lineage II.

 

Няма да имаш проблеми, HoN е подобна на LoL, а Lineage си свалих онзи ден да я пробвам, имаше 14 дни free play, но така и не мога да се накарам да играя нещо подобно, може би месечната такса, която искат за този тип игри ме спира :)

Link to comment
Share on other sites

По въпроса със старите и новите скорости, на старите хващах около 40 на 20, сега хващам 60 на 20. Само даунът ми е по новите. :)

Не знанм дали това има някакво значение и дали е свързано с нещо, но преди на спиид теста ковеше 40/20 и после 60/20, а сега много взеха да шарят резултатите.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Аз вадя следното заключение - почват мегалан да окабеляват с мтел Тракия, а може би и други места в града. И N3 публикуват нови по-високи скорости, за да са привлекателни и конкурентни на бъдещите(не съм им гледал плановете, но сигурно са в диапазона) и хората да не тръгнат да ги сменят. Обаче ресурса не позволява на всички настоящи абонати отма да се пуснат новите скорости и явно са достъпни само за новите клиенти. За старите има някаква промяна - основно, ако не и изцяло само в даунлода. Ъплоуда може да се каже, че е останал на старите нива, преди да се обявят новите скорости. И се получава ситуацията, в която за едни и същи пари се получават различни скорости. И те така. Не съм пробвал колко мога да стигна на доунлоад през едно фтп да речем, но ъплоуда 100% си е стария, т.е на нивата, които сега се водят за 20лв. Доунлоада е по-скоро по средата между 20 - 30 лв, но както казах, не съм пробвал с нещо различно от торенти и затова не казвам, че не се постигат като скорост обявените ~8мб

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

даунлоуда е вдигнат за всички.

за когото са важни изходящите скорости има възможност да поднови обвързващ договор за да ги получи веднага.

Link to comment
Share on other sites

Не че е толкова важно, но за инфо да попитам какво става с хората, които са с безсрочен договор? Във времето ще получат ли новите UP скорости или ще ги получат само ако сключат договор?

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...