Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Като гледам коментарите се доказва гледната ми точка, че една антивирусна ще нанесе повече вреди отколкото да помогне за нещо. Само ще отбележа, че не ползвам антивирусна откакто смених Win98 с XP т.е. говорим за едно 7-8 години и не съм имал проблеми с вируси:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

preparat, ако проблема е от рутъра можеш да пробваш да намалиш максималния брой разрешени едновременни конекции в торент клиента. Някои рутъри се сбозват много конекции.

Link to comment
Share on other sites

Къде да го намеря тоя списък с "browsers"?!

Да се отбележи, че по компа нищо не е пипано! ОТ години съм на Аваст с Гаров, в офиса на Аваст с Cooolbox, само у нас го има това засиране с торента.

А и не е само това. Като си браузвам понякога ми заспива нета за няколко секунди, дава ми проблем с връзката, после като дам Try again и зарежда всичко.

Link to comment
Share on other sites

Аз почвам да мисля че проблема е в рутера и неговите настройки .Какво ли не барах там дее.а и рутера.Без включен торент клиент няма проблеми .Пусна ли Utorrent-a и айдее сърфираме на приливи и отливи, мега дразнещо.....Идеи за марка рутери, които нямат грижи с проблеми от сорта?

Link to comment
Share on other sites

Аз така бях със стария рутер. Или пусках торенти, или ползвах нет- за брауз, игри и т.н Двете не бяха съвместими. Откакто си смених рутера с нов 300mbit N рутер(аз вкъщи съм на wifi) - се разпорвам. Както казах имам над 100 торента, ъплоудвам с 3-4 мегабайта, свалям, браузвам си и проблеми няма. Жена ми в това време и тя през лаптопа ползва нет пак без проблем. Но със стария рутер, като отпуснех торените без лимит и всичко друго умираше.

Link to comment
Share on other sites

preparat, ако проблема е от рутъра можеш да пробваш да намалиш максималния брой разрешени едновременни конекции в торент клиента. Някои рутъри се сбозват много конекции.

 

След малко тунинг май нещата се стабилизираха.Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, нека някой ми обясни как може да свалям Battlefield III най-популярния торент в арена три дни?! От 600 сийдъра хващам 3-4, свалям с 25-50 кб. Как става тази магия!? Най-красивото е, че през това време, не мога да браузвам... Просто приказка.

А, да... И защо на музикалните канали ми дава, че нямам достъп!?

 

P.S. За да го постна това, трябваше да спра торрент клиента. Благодаря ви, N3!

Идва ми духовита шега за името, но засега ще си замълча....

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Ми обади се на съпорта, може пък да има проблем. Не ядат хора.

ако имаш рутер може да пробваш как е ако ръгнеш кабела директно в компютъра.

Отделно аз преди време имах проблеми с уторрент, след като му пипах настройки и пусках неговия тест за скорост и докато не го деинсталирах и изчистих разните му конф. файлове и последвала преинсталация не се оправи. Виж и сдруг торент клиент как ще се държи. Аз пробвах с азуреус-а или както там го смениха след време.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Аз пробвах с азуреус-а или както там го смениха след време.

 

Този и аз го пробвах (сега е Vuze) - прекалено претрупан и объркан ми се стори. Едни графики, едни чудеса. Аз очаквам като го пусна да видя табличка какво се сваля и колко остава а не някаква уеб страница, да ми рисува диаграми на някакви мрежи дето не ги знам изобщо какви са и защо би трябвало да ме интересуват... и къде по дяволите изобщо са ми торентите дето свалям.. но всеки си има вкус.

Link to comment
Share on other sites

Много торенти, скорост и нормален брауз?

 

Един торент с около 4 мб и почти нормален брауз. Абе не е като преди, ама пак се ядва.

Рутера обаче не може да седи изключен. На него ми е вързан телевизора. Няма как да оставя телевизора без интернет.

Link to comment
Share on other sites

EPG-то още не ми е с коректно време?! Нещо обновяване ли трябва да дам на конакс-а или ръчно ли или не е пуснато коректно време централно?

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво , малко подръжка на програмите няма да се отрази зле, кофти е да гледам че Viasat Explorer в цифровата има субтитри ,

а на аналоговата няма!

 

да не говорим че е парадокс канал за който искате допълнително пари за това че е в пакет "наука" , го пускате безплатно в аналоговата !

 

 

Травел тв е със сгрешено ЕПГ , има няколко научнопопулярни Травел канала, ЕПГ то на този който излъчвате е на на друг травел тв!

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

Добро утро,

 

Интересувам се, дали каналите на цифровата телевизия се разместват постоянно или стоят на една честота, т.е. ако се сложи CAM Modul и си наредя каналите по мой избор, ще бъдат ли размествани във времето ?

Link to comment
Share on other sites

Добро утро,

 

Интересувам се, дали каналите на цифровата телевизия се разместват постоянно или стоят на една честота, т.е. ако се сложи CAM Modul и си наредя каналите по мой избор, ще бъдат ли размествани във времето ?

 

 

Има обновявания.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам HBO предлага ли се HD с 5.1 звук?

Ако не - ще се предлага ли в бъдеще и в кой пакет - в смисъл абоната на нормалното HBO ще трябва ли да си взима друг пакет?

Edited by Profusion
Link to comment
Share on other sites

Furiozo , моля те да провериш за някакви нередности при мене , защото от край време не мога да отварям добре сайта bt.wrzru.com

Имам приятел който живее до нас и той няма никакви проблеми с отварянето му. Даже в последно време го карам да ми сваля той филми и да ги изпраща.....Моля те да провериш за нередности при мене , защото мисля , че не е нормално.

Link to comment
Share on other sites

Furiozo , моля те да провериш за някакви нередности при мене , защото от край време не мога да отварям добре сайта bt.wrzru.com

Имам приятел който живее до нас и той няма никакви проблеми с отварянето му. Даже в последно време го карам да ми сваля той филми и да ги изпраща.....Моля те да провериш за нередности при мене , защото мисля , че не е нормално.

 

Че този тракер да е единствен такъв?!?

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...