Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

А има ли нормален списък с каналите че онова флашче в сайта ме хипнотизира :lol:

как се прикачат файлове?

 

някой ще отговори моля, как се прикачват и публикуват текстови файлове

никъде не можах да намеря, трябва ми спешно инфо

ако не ще кача тук текста който е голям но няма да е удачно да се полза от форумците на N3

и рискувам да ме изкл. от адм., но аз само заради това се регистрирах :))

 

1 bTV Основен пакет 63 RETV Основен пакет

2 Nova TV Основен пакет 64 ВВТ Основен пакет

3 Kanal 1 Основен пакет 65 Heros IVОсновен пакет

4 PRO BG Основен пакет 66 VTV Основен пакет

5 TV7 Основен пакет 67 Ikonomika Основен пакет

6 TV EvropаОсновен пакет 68 VTK Основен пакет

7 NBT Основен пакет 69 Euronews Основен пакет

8 Diema + Основен пакет 70 BBS world Основен пакет

9 Diema 2 Основен пакет 71 DW TV Основен пакет

10 Discovery Channel Основен пакет 72 Bloomberg Основен пакет

11 Discovery Scien Основен пакет 73 Ring TV Основен пакет

12 discovery World Основен пакет 74 Eurosport Основен пакет

13 Discovery TravelОсновен пакет 75 DSF Спорт

14 National GeographtОсновен пакет 76 RAI Sport Спорт

15 National Geo WildОсновен пакет 77 Eurosport 2 Спорг

16 Animal Planet Основен пакет 78 ESPN Спорт

17 Da Vinci LearningОсновен пакет 79 Motors TV Спорт

18 Hunt & Fish Основен пакет 80 World Fashion Основен пакет

19 Travel Основен пакет 81 Fashion TV Основен пакет

20 BTV Cinema Основен пакет 8? ORT Основен пакет

21 BTV. Comedy Основен пакет 83 OSK Основен пакет

22 Fox Life Основен пакет 84 RTV Europe Основен пакет

23 AXN Основен пакет 85 TV 5 Основен пакет

24 Romantika Основен пакет 86 ERT Sat Основен пакет

25 Hallmark Основен пакет 87 RTP Основен пакет

26 Fox Crime Кино 88 HBO HBO

27 AXN Crime Кино 89 HBO Comedy HBO

28 AXN ScFi Кино 90 Cinemax Cinemax

29 TV1000 Кино 91 Cinemax 2 Cinemax

30 RIVi Nashe Kino Кино 92 Pnvat Space Еротика

31 Diema Famili Основен пакет 93 Xdream Еротика

32 MTV Основен пакет 94 Free X TV Еротика

33 City Основен пакет 95 Free X TV 2 Еротика

34 The Voice Основен пакет 96 ProZieben Основен пакет

35 Trace Основен пакет 97 Sat1 Основен пакет

36 Mad TV Основен пакет 98 RTL Основен пакет

37 Party TV Основен пакет 99 RTL 2 Основен пакет

38 MM Основен пакет 100 Super RTL Основен пакет

39 VH 1 Основен пакет 101 VOX Основен пакет

40 Mezzo Основен пакет 102 n-tv. Основен пакет

41 Latina TV Основен пакет 103 ZDF Основен пакет

42 Planeta TV Основен пакет 104 3 SAT Основен пакет

43 Fen TV Основен пакет 105 KIKA Основен пакет

44 SCFolk Основен пакет 106 RAI 1 Основен пакет

45 Planeta Folk Основен пакет 107 RAI 2 Основен пакет

46 Baikamka Основен пакет 108 RAI 3 Основен пакет

47 Folktor Основен пакет 109 TRT 1 Основен пакет

48 Tiankov Основен пакет 110 TRT INT Основен пакет

49 Disney Channel Основен пакет

50 Super 7 Основен пакет

51 Bkida Основен пакет

52 Jetix piay Детски

53 Baby TV Детски

54 Cartoon Детски

55 Boomerang Детски

56 Skat Основен пакет

57 BNT SAT Основен пакет

58 Eviokom NCTV Основен пакет

59 Kanal 3 Основен пакет

60 Msat Основен пакет

61 BG TV Основен пакет

62 Fiesta Основен пакет

 

е това е от мен

съжалявам за неудобството но не можах да намеря начин да се прикачват файлове

можете за копиране на своите комп. и да си го редактиране ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

в epay.bg ще ти излиза общата сума за всички активни услуги.

 

когато си на екрана за автоматично търсене трябва да натиснеш синия бутон за да ти излезе менюто за попълване на параметрите, там попълваш ... -> exit -> червено копче.

 

между другото новата препоръчителна честота е 183 МХз , може да се ползват и почти всички останали.

 

променихме го да са -1 и -2, няма -3.

 

 

намерих ги! супер полезна екстра БРАВО за което!

 

ПП

а тези дето са с HD накрая на името могат да се гледат безплатно ли ако имам такъв приемник?

Edited by vebaev
Link to comment
Share on other sites

HD каналите можеш да ги гледаш безплатно ако имаш DVB-C тунер на ТV-то и ако телевизорът ти подържа MPEG-4. Другият вариант е ако имаш специален приемник, който да поддържа HD, но ако ползваш този, който от N3 са ти дали-няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

HD каналите можеш да ги гледаш безплатно ако имаш DVB-C тунер на ТV-то и ако телевизорът ти подържа MPEG-4. Другият вариант е ако имаш специален приемник, който да поддържа HD, но ако ползваш този, който от N3 са ти дали-няма да стане.

 

да с НЕТА съм и излиза само звук :)

говорих с фуриозо, че това може да е интересно :) http://www.vesalia.de/e_cablestarcombohdci.htm

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме дали по програмата espn (тя е от пакета спорт) дават мачове от NBA , защото ми казаха,че имало няколко разновидности на този канал. В сайта пишеше ,че има примоция: " ако си включиш интернет и кабелна за 1 година - получаваш безплатен приемник". Тази промоция важи ли , ако си включиш само цифрова кабелна ? Нашия телевизор не е от най - новите и май може да се свърже само с Composite видео кабел , обаче гледам ,че този от сайта има 3 жака , а нашето ТВ има само 2- аудио и видео.(Предполагам ,че последното не е проблем ,но така и така съм почнал да питам :) )

Link to comment
Share on other sites

ESPN-а е Класик версията, т.е. не правят преки излъчвания. Впрочем, не съм чувал някой да дава тази програма.

 

Както и BBC1 & BBC2,CBS, NBC и прочие. Специално ме интересуваше CBS заради The Late Late Show with Craig Ferguson ама :) и в нета даже не качват ден-за-ден, но да не превръщам темата в оплакване.

Link to comment
Share on other sites

правата за излъчване на мaчове от NBA явно ги продават на база държава и явно за България никой канал не ги е купил.

Канала който N3 излъчва - ESPN Classic - Europe няма нищо свързано с NBA. http://www.espnclassic.com/ , горе в ляво се избира разновидност, трябва да е Europe.

Друг канал, който N3 скоро ще излъчва - ESPN America има само някакво обзорно предаване - NBA Fastbreak. Излъчва колежански американски баскетболни мачове. http://www.espnamerica.com/

Та общо взето мачове от NBA в България няма как да се гледат легално.

 

С едногодишен договор получаваш за ползване приемника безплатно за срока на договора. Това не е промоция и все още е валидно.

 

Ако има само 1 конектор за аудио телевизора - ще слушаш моно.

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

от н3 сайта:

...доставка на информационни услуги, в това число: Интернет , Телевизия , Телефон

 

ама не намерих нищо за телефон? има ли нещо както при други оператори за телефон или аз не намирам никакво инфо?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

искам да попитам дали само при мен е така, или и други са забелязали следното:

 

1. Звукът на някои български канали на цифровия пакет спира за части от секундата(все едно е натиснат mute бутона) и после се оправя веднага. Това се случва на 2-3 минути. Забелязвам го основно на Нова телевизия.

 

2. Картината на Film + HD спира за милисекунди и после пак тръгва. Звукът си е ОК. Това се случва много често-да кажем на 5- секундни интервали.

 

Не знам дали проблемът не е в мойто TV- LG LF2510

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

искам да попитам дали само при мен е така, или и други са забелязали следното:

 

1. Звукът на някои български канали на цифровия пакет спира за части от секундата(все едно е натиснат mute бутона) и после се оправя веднага. Това се случва на 2-3 минути. Забелязвам го основно на Нова телевизия.

 

2. Картината на Film + HD спира за милисекунди и после пак тръгва. Звукът си е ОК. Това се случва много често-да кажем на 5- секундни интервали.

 

Не знам дали проблемът не е в мойто TV- LG LF2510

 

Мисля, че проблемът е в телевизора. Някъде беше обсъждано в тази тема, че с едната от версиите на фирмуеъра има подобен проблем, но не съм 100% сигурен. Проблемът се решава с флашване на телевизора, което пак там е обяснено. Може покрай флаша да си отключиш и 2 глезотийки, ако вече не си го направил де ;)

Link to comment
Share on other sites

Днеска се включих :) Първите ми впечатление са много добри и ми харесва повече от скапаните евроком :) Но баща ми има едно запитване. Тези канали които предлагат БГ субтитри , а като се включат субтитрите и не тръгват значи ,че определеното предаване няма субтитри нали ?

 

edit: Мерси :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Днеска се включих :) Първите ми впечатление са много добри и ми харесва повече от скапаните евроком :) Но баща ми има едно запитване. Тези канали които предлагат БГ субтитри , а като се включат субтитрите и не тръгват значи ,че определеното предаване няма субтитри нали ?

 

Да.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Пак аз със "проблемния" рутер .

Равносметка. Сменени 4 рутера......ефект почти никакъв. Фуриозо извинявай ама не мога да се съглася със "проблемни" рутери вече. Мога да разясня каде открих проблема.

Преправяне на свръзката тип "усукано по нашенски" към стандартно кримпване. Радвам се , че поне е спазвано категория 5 на двойките.

Проблема е решен . Извинявайте за главоболието.

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни забелязах, че картината е леко на "звездички".

Ще си проверя кабелите, да видя дали някоя връзка не се е разхлабила, че чат пат жената ги разбутва с прахосмукачката и може да е от там. Макар, че последния път момчетата допълнително овързаха буксите.

Ако продължи да е такава картината - директно да звъня на телефоните за поддръжка, или да пиша тук?

 

Едит:

ОК.

Да - на цифровата са.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

звездичките са аналогов проблем, ако се появяват на цифровата навярно е разместен кабел, ако не успеете да го оправите - пиши ми и ще минат да проверят от какво е.

Link to comment
Share on other sites

Нещо по сървърите ли бъзикате, или по някое от трасетата има проблем?

Че от одеве на 4-5 отваряния трябва да рефрешвам страниците заради таймаоут? Говоря за български сървъри.

Link to comment
Share on other sites

Завчера тъкмо 1ч си играх да си правя фаворитни групи и нещо се ъпдейтна снощи, днес гледам нямам канали в групите....пфу изък за играчката

 

;-) Аз понеже от доста време не съм се доближавал до ТВ-то (демек не съм гледал от много време и забелязах че всичките настройки се върнаха по default;-) обаче аз съм си направих back up на каналите и ги връщам, когато има ъпдейт. Та следващият път те съветвам и ти да направиш същото, ако ти се занимава де.;-)

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Ами то и при мен онзи ден изведнъж приемника се рестартира и подреди каналите по подразбиране. Добре, че ги имах запазени в списък. Само претърсих да добавя каналите с -1 и -2 и след това ги записах всички в приемника за следващия такъв рестарт :)

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...