Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Just now, Mobi said:

Това е добре. 5-6 години след другата конкурентна телевизия....

Май пак толкова години им трябваха да минат от 4:3 на 16:9.

То май не е  много  за  радост,  понеже  не  всички  предавания  им  са  в  ХД.  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, splendor said:

То май не е  много  за  радост,  понеже  не  всички  предавания  им  са  в  ХД.  

Така или иначе не ги гледам....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobi said:

Пуснаха ли вече Нова HD?

Не, трябваше да тръгне днес на мястото на RING HD, който пък трябваше да отиде на мястото на един от каналите с рекламни заставки. Нямам представа защо не е пусната още, иначе на мобилното приложение N3play си върви от вчера, както и на MyNbox ИПТВ-то.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, ползвам телевизия и Интернет от N3. Имам и работещо N3play на телефона си. Ако инсталирам MyNbox на един Android box как трябва да го настроя, за да използва account-a ми за N3play?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mstavrev said:

Здравейте, ползвам телевизия и Интернет от N3. Имам и работещо N3play на телефона си. Ако инсталирам MyNbox на един Android box как трябва да го настроя, за да използва account-a ми за N3play?

Няма как да стане. Трябва да си плащаш 5 лв месечно за да ти е активно. Иначе може да ползваш само около 10 SD канала, които са свободни.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ivander said:

Няма как да стане. Трябва да си плащаш 5 лв месечно за да ти е активно. Иначе може да ползваш само около 10 SD канала, които са свободни.

Но първо трябва  да  плати  близо 30лв за нова  точка. Та пускането на MyNbox  първоначално струва почти 35лв 

Link to comment
Share on other sites

Странно, аз не платих нищо друго, освен 5-те лв на месец. Да не би да се плащат 30 лв ако ти дадат N-box? Защото аз си го инсталирах директно на ТВ-то.

Link to comment
Share on other sites

И при  мен  беше  така,  когато  бях  на  Н3,  платих  само 5лв. НО явно  това  не  им  е  стигало  и  сега цоцат  всеки който  иска MyNbox  с 29лв  (ако  не  се  лъжа или беше 30лв първоначална такса)  без значение  дали  го  гледаш  на  ТВ.  Амдроид  бокс  или друго и,   че  си  го  инсталираш  сам,  без  да  се  налага  да  разкарваш  екип  до  вас. 

Link to comment
Share on other sites

30 кинта за 2 мин работа, която можеш да свършиш и сам с едно обаждане до съпорта, за да им продиктуваш MAC-a за активацията :wtf:  Ако трябваше да плащам такава такса когато го активирах, щяха да ме откажат на секундата.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Точно,   едни  бързи  30 кинта  за  нещо,  което клиента сам го прави.  Мен ми  харесва как са  го  структурирали  булсата.  Разбили  са  си  всичките  налични  пакети  и когато  ти  е  кеф  си  плащаш  за  другият  месец,  който  пакет  искаш и за  колкото  месеца искаш  напред. Например ако предплатиш за 5 месеца - 6тият  ти  е  безплатен,  така  е  и  с  интернета. 

Link to comment
Share on other sites

Разбирам, благодаря за информацията.

 

Последен въпрос. Има ли ограничение след активацията да е закачено у-вото на техния Интернет, или може да се използва без ограничение от свързаността?

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че беше само за мрежата на Ентри, но за по сигурно звънни на инфо телефона и питай. Предполагам, че идеята ти е да си носиш андроид боксчето на други места и да гледаш там. Идеята е добра, но най-вероятно няма да е възможно.

Пуснаха 3 нови канала, единия май е за мача на Кобрети довечера. Обаче че не е сигурно, че руския а1 ще излъчва мача по линейния им канал. Май ще върви само по интернет платформата им Амедиатека, която има договор с DAZN за излъчването. При този вариант единствените 2 начина да се гледа довечера мача остават да се платят 3 лв за абонамент към DAZN или да се намери начин да се пусне от сателита немския DAZN 1 BAR HD.

Link to comment
Share on other sites

Можеш  да  го използваш без значение от  интернета,  Устройството е  регистрирано  по МАК и няма значение  какъв  интернет  ползваш, точно затова  и заплащаш 5лв  месечно за разлика  от  булсата,  където  тяхното  приложение  е  безплатно  до три едновременно работещи  устройства и до 5 максимално регистрирани.  Тук  за  всяко  следващо  устройство  трябва да  платиш  30лв  първоначална  и по  5лв  месечно. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nova HD вече тръгна на мястото на RING HD. Той пък отиде на 303-та позиция.  Вече нямаме Bein La Liga. Вместо нея пуснаха повтарящ се канал (Матч! ТВ)

От 1-ви януари Fine Living/HD спира излъчване в Европа. TLC HD с българско аудио ще стартира от февруари в България.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте 
Имам запитване , понеже започва НБА и не всички мачове се предават по Диема Спорт , има ли шанс да се пусне беин спорта по който даваха НБА?
Също така да се пусне и Беин Ла Лига ХД ? който върви на ДСС!

Edited by DelPiero
Link to comment
Share on other sites

По португалските Sport TV 1 HD и 4 HD дават NBA, като по-интересните вървят по единицата, второстепенните по 4-ката. Първата я имаме, втората не. Лошото е, че така и не оправиха вече няколко месеца това гадно насичане при единицата. Гледам, че са пуснали единия френски Беин (3-ката) на мястото на португалската 3-ка, но точно по него май не излъчват NBA, а само по първите 2 френски. Друг вариант е да пуснат Арените, така или иначе вървят на IPTV-то, но дори дa ги пуснат ще са в SD качество. При всяко положение е добре да има по-голям избор къде да гледаме.

Link to comment
Share on other sites

On 12/21/2020 at 11:02 AM, ivander said:

Nova HD вече тръгна на мястото на RING HD. Той пък отиде на 303-та позиция.  Вече нямаме Bein La Liga. Вместо нея пуснаха повтарящ се канал (Матч! ТВ)

От 1-ви януари Fine Living/HD спира излъчване в Европа. TLC HD с българско аудио ще стартира от февруари в България.

Nova HD тръгна, обаче Евроком ТВ изчезна! Не ми казвайте,  че са ви я забранили по политическа линия от "по-горе"!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stones.66 said:

Nova HD тръгна, обаче Евроком ТВ изчезна! Не ми казвайте,  че са ви я забранили по политическа линия от "по-горе"!

Евроком HD си върви.

Link to comment
Share on other sites

On 12/22/2020 at 10:41 PM, ivander said:

По португалските Sport TV 1 HD и 4 HD дават NBA, като по-интересните вървят по единицата, второстепенните по 4-ката. Първата я имаме, втората не. Лошото е, че така и не оправиха вече няколко месеца това гадно насичане при единицата. Гледам, че са пуснали единия френски Беин (3-ката) на мястото на португалската 3-ка, но точно по него май не излъчват NBA, а само по първите 2 френски. Друг вариант е да пуснат Арените, така или иначе вървят на IPTV-то, но дори дa ги пуснат ще са в SD качество. При всяко положение е добре да има по-голям избор къде да гледаме.

Точно така , дано ни сложат арените и беините по който дават НБА - защото през деня ги повтарят тама, а не всеки път мога да гледам по нощите :( 
Мовистар Ла Лига също ще е хубаво да ни я пуснат. 
Да видим....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nova News тръгна на мястото на Канал 3. Междувременно Fine Living и Fine Living HD прекратиха съществуването си. При някои оператори на мястото на SD версията вече тръгна HGTV, при нас още стои само заставката, че е спрял. Да помоля да се пуснат EPG-тата на Евроком HD и всичките чужди спортни телевизии на цифровата, както си излизат на ИПТВ-то, благодаря.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Just now, ivander said:

 При някои оператори на мястото на SD версията вече тръгна HGTV

При булсата  вече върви.  Също  така  много бързо смениха  наименованието  от  Канал 3  на  Нова Нюз. 

Link to comment
Share on other sites

И при нас смениха името още рано сутринта :) Общо взето е пълен ташак този канал, поне да бяха взели техниката на Канал 3 да излъчват в HD-резолюция, а те го направиха копие на Nova HD - само логото, рекламните шапки и 1-2 предавания са в HD, всичко друго е мазало. Не че щях да го гледам, дори да беше в HD, поради хигиенични съображения. Дано като сменят собствеността сега да изринат ла..ната на Пеевски и Домуса, че да заприлича на нещо тази телевизия.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...