Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

1 minute ago, ivander said:

Дано като сменят собствеността сега да изринат ла..ната на Пеевски и Домуса, че да заприлича на нещо тази телевизия.

Надали иначе  ще бъде  хубаво  ако го  направят.  Като  цяло който и да купи  телевизиите  в  България  играе  по свирките  на  властта за  съжаление...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някой друг има ли проблем със спортните канали.Всички спортни канали насичат от време на време,рядко,за част от секундата,но е супер дразнещо.Даже диема спорт 2 в някои дни насича и тя от време на време.Например вчера на мача Ман. Юнайтед и Ман. Сити

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, manchester4o said:

Някой друг има ли проблем със спортните канали.Всички спортни канали насичат от време на време,рядко,за част от секундата,но е супер дразнещо.Даже диема спорт 2 в някои дни насича и тя от време на време.Например вчера на мача Ман. Юнайтед и Ман. Сити

Sport TV1 HD насича откакто е пусната, за другите не съм забелязал.

Link to comment
Share on other sites

Доста неща се натрупаха за оправяне. В момента има някакво неприятно насичане при голяма част от HD каналите, Eurosport 2 HD изчезна,  beIN Sport 3 HD спря за пореден път, KBS Word HD е черен екран от 1 месец, SK 1 HD е с ужасно качество на звука, при Cinemania HD/SD върви EPG-то на Eurochannel, Евроком HD също е без EPG. TV5 MONDE Europe вече излъчва в HD, ако може това да се обозначи в списъка с името на канала.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ivander said:

Не са временно. Засега вървят отключени промоционално. Обаче за съжаление не са пуснати на нови позиции, а на мястото на други спортни.

Това не говори добре,  още  повече,  че ще  трябва  да се  доплаща  за  тях. 

Link to comment
Share on other sites

И според мен трябваше да са на отделни позиции. Така на практика се получава това, че ако не желаеш да се абонираш за Макс пакета реално губиш 4 спортни канала. Но явно се върви към това да изчистват каналите, които нямат права за излъчване у нас. Така или иначе португалския Спорт1 не спря да насича откакто го пуснаха и реално не ставаше много за гледане, а Беин 3 един ден го имаше, един-не. Дано поне измислят нещо за НБА, че вече може да се гледа само по Диема Спорт, а мизерниците дават там само по 2-3 мача на седмица.

Link to comment
Share on other sites

Това за тях  е  добре  от  легална  гледна  точка,  но  точно  тези  спортни  канали  им дават  предимството  пред  другите. Ако останат  с диемата  и максовете,  то  по  нищо  няма  да се  открояват  и  само ще  загубят,  понеже ценово  другите предлагат  по-добри  цени  на  пакетите.  

Link to comment
Share on other sites

Да разбирам, че се кефите, че ще плащате още един допълнителен пакет, така ли? Спират безплатни /за вас/ канали и пускат платени и това ви харесва?

Link to comment
Share on other sites

Един приятел е техник във фирмата. Обясни ми, че от 24 или 25 януари, максовете стават платени. Също така доста от спортните канали ще се спират(знаем всички защо). Изчаквам и ще видим, но и аз както други потребители съм техен клиент заради спорта. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, viktor4o19 said:

Един приятел е техник във фирмата. Обясни ми, че от 24 или 25 януари, максовете стават платени. Също така доста от спортните канали ще се спират(знаем всички защо). Изчаквам и ще видим, но и аз както други потребители съм техен клиент заради спорта. 

Ако е  вярно това,  което е казал  твоят приятел,  то по този начин  от Н3 са ми  направили  услуга,  като  не  прекараха  оптика в  Изгрев.  Сега  щях  да  плащам  едни  40лв  без да  имам спорт а за  мен  това  е определящо.  

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам информация, че руските спортни няма да спират засега. Но трябва да е ясно, че времето на пиратлъка постепенно изтича. Колкото и да не ни харесва това. Рано или късно ще натиснат операторите, особено тези в големите градове, и под заплахата от яки глоби и отнемане на лиценз ще трябва да ги махнат. А всъщност ние в България си имаме достатъчно легални спортни канали. Да, може би трябва да си доразширят малко спортното портфолио, но се надявам постепенно и това да стане, особено сега след като Нова Броудкастинг и в частност Диема Спортовете бяха придобити от мощните Юнайтед Груп. Очаква се те да направят Диемите повече по подобие на Арена Спорт-овете, които са техни и са почти 10 на брой.

А Ентри откъм брой и разнообразие на HD-та така или иначе засега са пред конкурентите си в Пловдив, като гледам излъчват почти всичко, което си заслужава и има права за българския пазар (особено след като пуснаха и Макс Спорт-овете) с няколко изключения, които съм ги писал няколко пъти назад в темата - Discovery Channel HD, History HD, Viasat Explore HD, Epic Drama HD, Sportal HD, BNT 4 HD, Bloomberg HD Bulgaria, Cinemax-ите, FilmBox-овете,TV1 HD, Planeta 4K, TLC HD, който на 2-ри февруари тръгва у нас, и май е това. Всичко друго вече го пуснаха. Така че лично аз съм доволен и си оставам тук засега. А тези руските спортни между другото едно 90-95 % от това което излъчват, го дават и по българските телевизии. Сръбските Спортклуб-ове са малко по-разнообразни, но пък те едно HD праскат, та свят да ти се завие, този техния мазньоч така или иначе рядко го гледам. А португалските, които ги махнаха, едната така и не спря да насича и не ставаше за гледане освен ако не си мазохист, другата един ден я имаше, един - не. Яд ме е само за НБА, но пък имам други източници за тях.

Link to comment
Share on other sites

Пропусна  една  малка  подробност.  За  спортните  досега  не  се  плащаше,  понеже  като  изключим  селската  А група  другото се  припокриваше  я със  сръбски,  я  с  португалски.  Руснаците  изгубиха  висшата   и  това  означава,  че  си  вързан  с  едни  9лева  месечно  допълнително. Като  разкарат  и  другите  спортни,  не  се  знае  максовете дали  няма  да  почнат  и  те да  гонят цената на   пакета на  диемата  и  тук  вече  идва  веселото  с  месечните  такси.  

Link to comment
Share on other sites

Ако си на висок пакет има отстъпка в цената на спортните. На мен Диемите са ми 6 лв, Макс-овете - 4. 10 лв са 2 кафета в мола или кутия и половина цигари.  А то без пари къде дават освен у нас? Спортът е скъп навсякъде, който иска да гледа си плаща, на който му се вижда скъпо не гледа и не плаща. В цял свят е такава реалността, защо в България да е различно? В краен случай на който не му се плаща -  пиратски телевизии в нета бол, не е като да няма.

Link to comment
Share on other sites

Колко пък да ти е висок пакета? Когато бях на Н3 плащах 35лв телевизия и интернет и диемата си беше 9лв. Както казах по-рано точно спортните канали разграничават Н3 от другите кабеларки, но скоро май няма да е така. Иначе да 10лв не са много, но като сложиш 10лв тук, 10лв там и нещата не са 2 кафета в мола още повече, че времената се промениха и таз корона изяде хляба на бая народ. Та после ще се замислиш дали тези 2 кафета си струват или ще отидеш при конкуренцията. 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...