Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Здравейте,ползвам САМ модула,ама автоматично не се подреждат каналите.Момчетата идваха и ги настройваха ръчно,ама пак не е както на цифровия приемник,пакетите са разбъркани.Също така трябва да изключа авто сканирането,защото при всяко off/on на тв-то и пак ги разбърква каналите.Пробвахме на коя ли не държава и не се получава.Тв-то е Хитачи ЛЕД ЛСД. Някой ако може да помогне,ще съм му много благодарен.

Edited by L1v3ruS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

А дали N3 плащат на джазирите ? :D

 

@L1v3ruS  - не може -  явно при кам модула е според честотата, а не идва според "пакета". Ако телевизора има favorites.... си ги прехвърляш там и си готов.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,ползвам САМ модула,ама автоматично не се подреждат каналите.........

 

 

....@L1v3ruS  - не може -  явно при кам модула е според честотата, ....

 

Подреждането не зависи от модула а от приемника. Явно че при L1v3ruS телевизора не чете подредбата идваща от доставчика. У дома ползвам модул на единия телевизор и неопрераторски цифров приемник на другия. Телевизора с модул реди каналите по указанието на доставчика, а кабелния бокс по честота.

 
Link to comment
Share on other sites

 

Подреждането не зависи от модула а от приемника. Явно че при L1v3ruS телевизора не чете подредбата идваща от доставчика. У дома ползвам модул на единия телевизор и неопрераторски цифров приемник на другия. Телевизора с модул реди каналите по указанието на доставчика, а кабелния бокс по честота.

 

Имаш ли съвет какво да пробвам да ми ги наеди по указание на доставчика?

Link to comment
Share on other sites

След като си опитал настройките на телевизора и не си успял, май няма какво да се направи повече. Единственото е да не си догледал нещо по менютата.

Link to comment
Share on other sites

Явно да.Кофти е че при ръчна настройка на каналите трябва да спра авто актуализацията,защото ми ги размества веднага каналите :( А по този начин пък ако доставчика пуснат нови канали,аз няма да ги имам...

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли вчера ми се разбъркаха няколко от допълнителните пакети?

Я какво прочетох преди малко покрай новината, че вече няма продължаване на договор по телефона
 

С промените бяха ограничени и действията на кабелните оператори, които по всяко време заменяха едни канали с други в пакета си с програми. Решено бе потребителите да имат право да прекратят договора си с кабелен оператор, ако настъпи промяна в пакета, за който са се договорили. При отпадане на телевизионна програма потребителят ще може да прекрати договора без да дължи обезщетение или неустойка, когато отправи едномесечно писмено предизвестие за това.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли вчера ми се разбъркаха няколко от допълнителните пакети?

 

Я какво прочетох преди малко покрай новината, че вече няма продължаване на договор по телефона

 

С модул ли си или с приемник ? При мене на цифровия се разместиха няколко канала само...2-3 музикални и 2-3 детски.

Link to comment
Share on other sites

С модул ли си или с приемник ? При мене на цифровия се разместиха няколко ка*ала само...2-3 музикални и 2-3 детски.

С модул - разместиха се детски, музикални малко спортни и малко от наука. Да видиш ка ксе пулих като пуснах на детето babytv а ми излезе mtv.
Link to comment
Share on other sites

Бихте ли дали пълния списък на HD ка*али и съответно на платените такива?

 

P.S. Има ли BNT 1 HD, че не мога да го намеря, а реално се излъчва...?

 

Видях, че е било планирано да тръгне от 1-ви март, но дали са го пуснали не знам...

 

http://www.news-sat.com/index.php/dvb-t/item/3537-bnt-1-hd-1

 

Още нещо, дали ще ни огрее да пуснете ORT HD, понеже вече се излъчва в такъв формат? 

 

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=26227

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

от вчера съм им абонат , интернета е добре , но никога не съм и предполагал че съществува още доставчик който раздава локални айпита и то в голям град като Пловдив , изчетох доста от темата на всякаде пише реални динамични ,на договора ми пише 1 реално айпи . но действителността е друга мрежата е 10.224.11.0 умът ми не го побира по начало реших че някой абонат си е обърнал рутера викам дай да видим като сменя мака дали ще фана 

някфо айпи пак и фанах викам а ето някаф рутер омазва dhcp то ама не като се пробвах да отворя сайт излиза страница на н3 непознат мак 

що за глупост ... исках един двр да гледам никаф шанс ни дднс можеш да пуснеш така ни нищо падам просто не мога да повярвам ... 

Link to comment
Share on other sites

Я отвори www.ping.eu и виж какво ти дава. Аз съм с IP: 87.119.xxx.xxx.

 

От любопитство - съпорта какво ти отговориха? Кое би трябвало да е твоето IP?

Link to comment
Share on other sites

В ping.eu съм 77.77.xxx.xxx ама тфа кфо значение има на dhcp-то ми дава 10.224.xxx.xxx и dhcp-то е тяхно на на някой юзър в противен случай щях да имам интернет с какавто и да било макадрес ... съпорта явно го няма през ноща :D ...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не съм звънял на съпорта от доста време, но имам спомени да са ми вдигали в 2:30 през нощта.

 

Това 10.224.х.х не знам откъде идва, но обикновенно в договора пише кое ти е IP-то - погледни там и разкарай DHCP-то и сложи правилното IP. Ако не - търси съпорта - в събота работят със сигурност поне през деня.

Link to comment
Share on other sites

сега си говорих със съпорта , учудващо полезни без безмислени въпроси (похвално) имало проблем с публичните адреси в раьона (учудващо какъв) тъй като веднага го оправиха :) . Първи ден първи сблъсък но пък съм доволен от съпорта .

 

ПП: сега се загледах че IP-то през което се показвах в глобалната мрежа е от мрежата на DNS-а на Н3... така че явно си ме бяха ротирали с локален IP..

Edited by Jonas
Link to comment
Share on other sites

Бихте ли дали пълния списък на HD ка*али и съответно на платените такива?

 

P.S. Има ли BNT 1 HD, че не мога да го намеря, а реално се излъчва...?

 

Видях, че е било планирано да тръгне от 1-ви март, но дали са го пуснали не знам...

 

http://www.news-sat.com/index.php/dvb-t/item/3537-bnt-1-hd-1

 

Още нещо, дали ще ни огрее да пуснете ORT HD, понеже вече се излъчва в такъв формат? 

 

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=26227

 

 

Някой да си има на представа, защо каналите HDDocubox и още няколко подобни са заключени, но ги няма в схемата на каналите? Също така, дали ако се плати за HBO и Cinemax - ще са достъпни HD версиите им?

Link to comment
Share on other sites

Бихте ли дали пълния списък на HD ка*али и съответно на платените такива?

 

P.S. Има ли BNT 1 HD, че не мога да го намеря, а реално се излъчва...?

 

Видях, че е било планирано да тръгне от 1-ви март, но дали са го пуснали не знам...

 

http://www.news-sat.com/index.php/dvb-t/item/3537-bnt-1-hd-1

 

Още нещо, дали ще ни огрее да пуснете ORT HD, понеже вече се излъчва в такъв формат? 

 

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=26227

 

 

Ще помоля furiozo да отговори на този въпрос. За БНТ нещата са ясни, че ще е от септември, но за ORT? Също, ако се платят HBO, Cinemax, ще са достъпни ли HD версиите им. Защо има някои канали, като HDDocuBox, които са заключени?

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

... Също, ако се платят HBO, Cinemax, ще са достъпни ли HD версиите им......

 

Това си го има написано в промоциите им за текущи потребители. Плащането на тези двата пакета отватря всичките други без еротиката и екстрата - тя е пак еротика и няколко спортни джазири. У дома по този начин се гледат всичките HD-та на които SD версиите са ми отключени, а и почти всичко останало

Link to comment
Share on other sites

Ясно, благодаря!

Това си го има написано в промоциите им за текущи потребители. Плащането на тези двата пакета отватря всичките други без еротиката и екстрата - тя е пак еротика и няколко спортни джазири. У дома по този начин се гледат всичките HD-та на които SD версиите са ми отключени, а и почти всичко оста*ало

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...