Jump to content
BulForum.com

Оригинална изненада за годишнина


Recommended Posts

Здравейте, бих искал да се консултирам за някаква много така и романтична и нежна абе както се казва оригинална изненада за годишнина....става въпрос за първата година прекарана с любимият човек...

 

Имам много идей но не искам да се ограничавам само с тях....знам за цветята и ресторанта....върти ми се и билборд в главата.... но моля за малко съвети какво сте получавали какво се подарявали...

 

изненадата трябва да е от момче за момиче :)

 

Благодаря Ви много за разбирането и евентуалната Ви помощ...

Link to comment
Share on other sites

Купи бижу. Винаги има силен ефект :) А това с билборда по мое мнение е много тъпо. Занимаваш хората с личните си работи. Показно вижте ме..

Link to comment
Share on other sites

пръстена вече съм го взел от одавна....гривната и нея....то в такъв случай по добре по една роза за всеки прекаран ден заедно ще е с по силен ефект :) търся не КЛАСИКА а ударност нестандартност

Link to comment
Share on other sites

пръстена вече съм го взел от одавна....гривната и нея....то в такъв случай по добре по една роза за всеки прекаран ден заедно ще е с по силен ефект :) търся не КЛАСИКА а ударност нестандартност

Щом си купил вече бижута не мисля, че ще има смисъл да се повтаряш. Според мен най-страхотното нещо ще е страхотна вечеря у вас. Цялата къща във свещи и път от листенца рози, по който тя да стигне до желаното място. Дали това ще е спалнята, ваната или масата със страхотна вечеря решаваш ти. Страхотна романтична музика по време на вечерята, сапенана вана след вечерята и след това в леглото да речем също покрито с рози. Не леглото може да я чака секси бельо или нещо подобно. Мисля, че ми схавана идеята. Каквото и да избереш се надявам вечерта да мине уникално! :)

Link to comment
Share on other sites

ако искаш нещо нестандартно по-хубаво помисли как да го направиш така че да е индивидуално само за Нея и теб. романтичните вечери и т.н. са много хубави неща сами по себе си, но в същия момент по света още 10000 момичета ще получават романтични вечери. направи нещо което да е единствено.

Link to comment
Share on other sites

Щом си почитател на билбордовете, по-добре й направи среща в "Море от любов"...така не само градът, ами и цяла България ще научи за събитието...

Link to comment
Share on other sites

Спомни си какво обича половинката ти. Романтичните вечери, бижута и рози са хубаво нещо, но не са никак оригинални. Най-хубавият подарък за годишнина от моя приятел беше билет за концерта на INXS. Само някой, който те познава наистина ще знае какво би те зарадвало.

Link to comment
Share on other sites

Нашите имаха годишнина, та ако ти се занимава - в рамка за картина нареждаш ваши общи снимки, подредени в цифрата на годишнината ви.. Майка ми подари на бащата такова нещо за 20-тата, аз се занимавах с рамкирането и принтирането, нови, стари снимки.. Много готино стои ако сложиш за фон нещо тъмно червено.. Ако те интересува пиши ПМ да ти пратя снимка :D

Link to comment
Share on other sites

отиваш в хотел марица , поръчваш си най-красивата "жрица" караш я у вас и подаряваш 3ка на приятелката ти , колкото и да не и се иска да си признае винаги е мечтала за такова нещо , пък и ти ще си доволен с 1 куршум 2 заека

 

обаче има и малък процент вероятност да ти трясне 2 шамара и да те зареже ...... рискувай на своя отговорност ! :)

Link to comment
Share on other sites

Идеята на злобил е доста рискована, особено за такъв интимен и личен повод...

 

Някой по-горе каза нещо за картини... хрумна ми, че на Джумаята има художници, които рисуват по снимка портрет. Ако имаш някоя ваша обща снимка, която и двамата харесвате - може да я дадеш да ви нарисуват...

Link to comment
Share on other sites

Имам впредвид нещо за подарък аз знам как ще мине вечерта....мислех си да и оставя един плик и на него да има адрес да отиде до мястото и там да има нещо подарък с друг адрес и така няколко пъти и накрая една голяма кутия в нея по малко и по малка и така докато накрая оста една миниатюрна с нещо вътре...само събирам мнения за подаръчетата

Link to comment
Share on other sites

Имам впредвид нещо за подарък аз знам как ще мине вечерта....мислех си да и оставя един плик и на него да има адрес да отиде до мястото и там да има нещо подарък с друг адрес и така няколко пъти и накрая една голяма кутия в нея по малко и по малка и така докато накрая оста една миниатюрна с нещо вътре...само събирам мнения за подаръчетата

Ти недей така , че земе и писне да обикаля и тогава става лошо :/

Link to comment
Share on other sites

Ако приятелката ти харесва плюшени играчки , вземи няколко и на едната сложи някакво бижу , било то гривна или огърлица , а на другото закачи роза (ти си избери цвят) , това ще и хареса ... само измисли начин как да го подариш .

:)

Link to comment
Share on other sites

Имам впредвид нещо за подарък аз знам как ще мине вечерта....мислех си да и оставя един плик и на него да има адрес да отиде до мястото и там да има нещо подарък с друг адрес и така няколко пъти и накрая една голяма кутия в нея по малко и по малка и така докато накрая оста една миниатюрна с нещо вътре...само събирам мнения за подаръчетата

 

и на 2рия адрес като си фане п.... под мишница да си каже тоя кво ме кара да обикалям да не съм такси и отиде романтичната вечер...... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Подаръците се подаряват спрямо човека. И ти ся искаш да ти дадем идея за човек, когото не познаваме, за да бъдеш ти по-нестандартен и оригинален пич в нейните очи, отколкото си всъщност. То за това има и толкоз разводи, щот хората преди брака представят една илюзия на себе си, а след брака са си обичайните скучни индивиди. Долу крадените идеи! Долу илюзиите! :D

 

 

Шибни й един шамар...по-изненадана няма на къде... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Какви ти крадени идеи , човека иска съвет , а вие му наливате глупости в главата , защо не измислите нещо по-оригинално ... поне да му помогнете малко .

:)

Link to comment
Share on other sites

Гледам иска да слага билбордове за 1година е подарявал пръстени и какво беше огърлици. Щом си заможен човек. Отивайте в дубай в Бурж Ал Араб за уикенда примерно и готово. Никога няма да остане разочаовна, а и по- голям подарък от това да го прекарате само двата не би трябвало да има за нея.

Link to comment
Share on other sites

Гледам иска да слага билбордове за 1година е подарявал пръстени и какво беше огърлици. Щом си заможен човек. Отивайте в дубай в Бурж Ал Араб за уикенда примерно и готово. Никога няма да остане разочаовна, а и по- голям подарък от това да го прекарате само двата не би трябвало да има за нея.

 

Прав си. Билборд за 300 лева и бижута за още толкова подсказват, че човек е способен да заплати без никакъв проблем $6000 за нощувка в Бурж Ал Араб.

 

Комерсиализма те тресе нещо.... Има много по-привлекателни и оригинални хотели от Бурж Ал Араб. И по-евтини.

Link to comment
Share on other sites

Затваряйте темата тука само кретени....съжалявам ама тука ат педерас нагоре :) един свестен имаше само...lil_stenly само той успя да схване защо съм пуснал темата

 

иначе не искам да крада нищо просто ми се искаше да се сблъскам с хора с нестандартно мислене и малко фантазия...но и тука сивото ежедневие е сложило ръка

 

благодаря за 20-те процента :)

Link to comment
Share on other sites

Е , някои хора дадоха добри идеи ... прав си обаче за няколкото предложения сега .

:)

Link to comment
Share on other sites

Затваряйте темата тука само кретени....съжалявам ама тука ат педерас нагоре :) един свестен имаше само...lil_stenly само той успя да схване защо съм пуснал темата

 

иначе не искам да крада нищо просто ми се искаше да се сблъскам с хора с нестандартно мислене и малко фантазия...но и тука сивото ежедневие е сложило ръка

 

благодаря за 20-те процента :)

човекът, който не може да измисли подходящ подарък за жена си, а пита другите...чисто и просто не заслужава да има жена до себе си. куче, може би да, но човешко същество - после.

темата ти е откровено казано изпърдяна. защо я пускаш като най-накрая пак сам ще си избереш подаръка...което и може би вече е станало или ще стане. успех все пак занапред, защото бизнеса с гуми втора употреба и заповедите към подчинените са си трудоемка дейност :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...