Jump to content
BulForum.com

Оригинална изненада за годишнина


Recommended Posts

Добре , не искам да се заяждам сега .

Човека си е с правото , той не знае , че хората го удрят само на базик , а повечето се знаят тук .

Наистина отговорите по темата на някои от потребителите бяха не на място .

За пример ако ти или аз искам да си купя видео карта и не знам коя да избера ... допитвам се до тук или тогава отговоря няма да е "като не знаеш какво видео да вземеш не използвай компютър" за да съм по-точен в момента .

Човека в последствие е купил неща , после въпроса беше как да ги поднесе .

Някои потребители изобщо не обърнаха внимание на темата , а само си отговаряха на лиготиите после .

п.п. Еми изнервил се е човека и не смятам , че трябва да го виня за горният му пост от това .

ЗАБЕЛЕЖКА: Не е коректно да правиш такива реклами в сигнатурата , просто не изглежда добре за имиджа .

:)

Link to comment
Share on other sites

Добре , не искам да се заяждам сега .

Човека си е с правото , той не знае , че хората го удрят само на базик , а повечето се знаят тук .

Наистина отговорите по темата на някои от потребителите бяха не на място .

За пример ако ти или аз искам да си купя видео карта и не знам коя да избера ... допитвам се до тук или тогава отговоря няма да е "като не знаеш какво видео да вземеш не използвай компютър" за да съм по-точен в момента .

Човека в последствие е купил неща , после въпроса беше как да ги поднесе .

Някои потребители изобщо не обърнаха внимание на темата , а само си отговаряха на лиготиите после .

п.п. Еми изнервил се е човека и не смятам , че трябва да го виня за горният му пост от това .

ЗАБЕЛЕЖКА: Не е коректно да правиш такива реклами в сигнатурата , просто не изглежда добре за имиджа .

:)

 

Конкретния случай не може да се сравни с избора на видеокарта. По-скоро с избора на обувки. Все едно да пусна тема, че да ми кажете какви обувки да си взема.

 

Това, което другите искаха да кажат, е че подаръка зависи от този на който го подаряваш. Нечия приятелка може да е страшно развълнувана от рядко копие книга, но други просто да го подминат и да го отхвърлят настрани за сметка на скъпо бижу.

Link to comment
Share on other sites

Много учтиво ще ви замоля да спазвате културните норми и най-вече Правилата на Форума. И авторът на темата, и "некои" коментатори прекрачват линията. Нека не се налага да се намесва Ръководството...

Link to comment
Share on other sites

Човекът сам помоли да затворим темата (пост 23). Аз също мисля, че темата се изчерпа, така че слагам ключа. Ако авторът на темата прецени, че все още вижда смисъл от съветите на съфорумците - да ми драсне едно ЛС и ще я отворя отново.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...