Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Положението е същото. Всеки абонат на Cooolbox може да пресъздаде проблема, като за целта избере "Да, спри записа" и тогава диалоговия прозорец остава и не може да се махне, освен ако не се натисне бутона "Home".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Положението е същото. Всеки абонат на Cooolbox може да пресъздаде проблема, като за целта избере "Да, спри записа" и тогава диалоговия прозорец остава и не може да се махне, освен ако не се натисне бутона "Home".

 

Колега, явно си пропуснал коментара ми. Проблема при мен го няма! Виж си нещо по техниката.

 

ЕДИТ: Тествах, работи, ако държиш мога да кача клипче. TV Panasonic, запис правя върху 4GB JetFlash Transcend (ноунейм флашка).

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, @viiipeer_,

Тук сме заявили нашата официална позиция по въпроса => http://bit.ly/1tgo9FX 
Всеки от нашите клиенти има пълната свобода да изразява своето мнение и препоръки, както в този форум, така и на други места. Ние не искаме по никакъв начин да ограничаваме тази свобода и винаги сме се отнасяли с уважение към всички наши клиенти! Не толерираме гневното и оскърбително отношение, защото то е в нарушение на нашите принципи и ще ви помолим да запазите добрия тон при комуникация и тук!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, @viiipeer_,

Тук сме заявили нашата официална позиция по въпроса => http://bit.ly/1tgo9FX 

Всеки от нашите клиенти има пълната свобода да изразява своето мнение и препоръки, както в този форум, така и на други места. Ние не искаме по никакъв начин да ограничаваме тази свобода и винаги сме се отнасяли с уважение към всички наши клиенти! Не толерираме гневното и оскърбително отношение, защото то е в нарушение на нашите принципи и ще ви помолим да запазите добрия тон при комуникация и тук!

 

 

Както знаете, вече сме го дискутирали. Тук отговорих на колегите във форума. Те не са били наясно, както и аз самия как може да се реши проблема и се опитваха да ми помогнат, вече знаейки за временното решение, аз своевременно поясних че вече се работи по въпроса.

 

Поздрави!

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Има ли някаква комбинация от бутони на дистанционното, които да рестартират бокса, вместо да го изключвам и включвам от контакта?

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Информация от форума на Кулбокс
 

За канал Diva, който беше под номер 22 в списъка - беше спряно излъчването му за България и докато намерим друг подходящ канал, с който да го заместим, в момента в ТВ листата сме скрили номер 22 и след канал 21 директно е 23.
Извиняваме се, ако сме причинили неудобство.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Има ли някаква комбинация от бутони на дистанционното, които да рестартират бокса, вместо да го изключвам и включвам от контакта?

Благодаря!

 

Здравейте, @viiipeer_,

 

Няма възможност за рестартиране на STB устройството ни посредством дистанционното.

Link to comment
Share on other sites

Всички са на 10.5

 

EDIT:

Имам една "конспиративна теория", но все още трябва да проверя няколко неща...

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Всички са на 10.5

 

EDIT:

Имам една "конспиративна теория", но все още трябва да проверя няколко неща...

 

Ще ни бъде интересно да я чуем, вероятно се състои в "компресиране"  на каналите?

Link to comment
Share on other sites

На кой от каналите, където излъчват Евро 2016, битрейта е най-висок. Diema Sport, BNT1HD, BNTHD?

 

Грешка съм направил...

BNT HD е на 11.8-11.9 Mbps

Link to comment
Share on other sites

При мен при сравнение между ефирните БНТ1_HD и БНТ HD, разликата между тях е много по-драстична в полза на БНТ HD. При втората всичко е кристално ясно до последния детайл, докато същото излъчване при първата уж пак си е HD, но все едно е правено с интерполация...

Link to comment
Share on other sites

Разликата от 1Мбит/с е едва доловима, бих казал пренебрежителноп малка. На мен БНТ 1 ми се вижда с по-чиста картина от терена, отколкото HD - това не е от шотовете, а вчера превключих от единия и другия - това е лично мое мнение. Отблизо както в случая може и да има разлика, но на телевизора - тя не се вижда.

Link to comment
Share on other sites

На теб може всичко да ти се вижда, но виждаш грешно. На телевизора разликата е доловима, зависи колко инча е. А на снимката е пределно ясно.

@Midex - на мукса, BNT1 е смачкано, както и BNTHD, ако не бъркам.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Аз цъках, цъках между двете и накрая реших да гледам BNT HD (не BNT 1 HD).
Разлика чак толкова голяма не виждах, но някакси ми се струваше по-остро изображението на BNT HD.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...