Jump to content
BulForum.com

Безотговорните участници в движението по пътищата


NeRoX

Recommended Posts

Момци , аз стоя и от двете страни на барикадата . В смисъл че карам и мотор (доста сериозен) и кола. Тези глупости за камикадзетата ги оставете настрана, говеда има и между автомобилистите и между мотористите. Само дето майче измежду първите са повечко ! Познавам да не кажа стотина мотористи, почти всички съм ги виждал кой повече кой по-малко наакан от пиене (особено по съборите), но това което не съм виждал е някой от тях хем да е пиян, хем на мотора ! А я ми кажете колко пъти сте гледали по телевизията как от КАТ са спрели някаква кола и говедото вътре мучи като добиче ? Почти всяка вечер съм свидетел на това как пияни гъзета се мятат в рацерските си голфчета и включват автоалармите на цялата махала. Те и за донори на органи не стават ! Всичко трябва да се прави с акъл !! Че повечето полицаи са пълни простаци си е вярно, но са били в пълното си право да му съставят акт на оня пич дето е палил гуми. Само дето не виждам кой ще е тоя дето ще ми каже къде да си оставя ключовете и ще ми вземе каската, че и до раьонното да ме разкара за да си я получа !! На какво основание ? Явно оня е бил някакъв пикльо и потния полицай е решил да го изгаври.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

mobo, почни от там където се дефинират участниците в движението... изясни си кои са и дали непременно трябва да са в движение или що ли...

 

Иначе ставаш и смешен вече опитвайки се винаги да си контра - изтрепаните по тротоарите и по пешеходните пътеки са си сами виновни, нали? Какво правят там?! Някой извикал ли ги е, накарал ли ги е да пресичат, рискувайки живота си, навирайки се под колелата на имащите пълното право?! Айдеее - смотаняци, да си седят у тях. А пък колите като видят/чуят моторист най-добре да отбиват в дясно на секундата ама на секундата и да изчакат най-малко тридесет минути след като е преминал преди да тръгнат... тъпи автомобилисти... с тъпите им коли... ще ми карат по пътя... колите - в гаражите! Пътищата са за мотористи....

 

А пича, дето постоянно ми повтаря колко били лоши шофьорите на коли - ми лоши са, да. Не виждам някой да твърди, че не са? Какво ми ги навираш във всеки пост? Това, че шофьорите на коли са некадърни и лоши как оправдава мотористите дето палят гуми?! Понеже шофьорите лоши, то мотористите са добри и могат да си правят каквото си щат?! Ебати логиката... като на mobo - против съм, щото съм против и точка. Виновни са минувачите, че вървят по тротоара и пресичат улици... =) Ама как не се сетих, колко съм тъп...

 

И куките и те... ще пишат актове. Как може?! Нищо хубаво не видял от тях... що? Не ти дават да караш с двеста по Руски ли? Безобразие бе - те ще ти кажат... Ама следващия път като те спрат за превишена скорост и тръгнат да ти пишат акт, ще им подадеш педесетарка в документите, а?

 

И накрая, да добавя:

Фигуриста е невинен!!! Тъпаците, дето се удариха в него, защо не са направили всичко възможно да го избегнат, след като са го видели да навлиза опасно в тяхното платно?!? Сиктир от такива безотговорни, бе - бе гледат как хамъра ги налита и не се пазят, бе! Кой ги е накарал да карат там, а?

Link to comment
Share on other sites

Можеби са се на тежки пред абитюрентките куките...

Link to comment
Share on other sites

Всички пишете, ама някой последно беше ли на бал да види? Около час и половина докато се събират абуригените има мотори палещи гуми. И полицаите седят и гледат. Че някой направил нещо и са си харесали него това е неправилно. Ако пишат актове да пишат на всички, поне са пред тях и ги виждат не се крият. А вие колко мотористи сте чували да са убили човек и колко автомобилисти са вкарали в гроба и други хора освен тях. Нито едните са повече нито другите. Това че колата на някой неможе да прави, като мотора на друг, незначи че и тоя с колата няма да направи същата глупост, ако има повече коне под капака. Човек като се качи на по мощна машина се променя - било то на мощна кола, мотор, или с колело в нанадолно по планински пътеки. Все тая. Лошото е в избора на полицаите. В единия ден са лоши в другия ден не им пука. Нестава така, като се нагушат и се прибират иначе що не спазваш правилника, ем нестава така. И съм абсолютно сигурен че 99% процента от пишещите тук, искат да имат бърза кола, която като натиснат газта и двигателя да показва силата си. Все пак си е тръпка и адреналин. Колко от вас нарушават правилника??? ВСИЧКИ, ако има някой да сложи ръка на сърце и да каже че кара с 50 в Пловдив евала му правя. Тва значи ли че всички сте лоши шофьори, смотаняци, безрасъдници или нещо такова. Ами не сте, ама като збарат някой и му напишат акт, всички почват - ааа кой знае с колко е карал, прави простотии, прави се на състезател и т.н. Само един двама от вас виждат от гледната точка на глобения, каращия мотор или каращия мощна кола.

Link to comment
Share on other sites

Колко от вас нарушават правилника??? ВСИЧКИ, ако има някой да сложи ръка на сърце и да каже че кара с 50 в Пловдив евала му правя. Тва значи ли че всички сте лоши шофьори, смотаняци, безрасъдници или нещо такова. Ами не сте, ама като збарат някой и му напишат акт, всички почват - ааа кой знае с колко е карал, прави простотии, прави се на състезател и т.н. Само един двама от вас виждат от гледната точка на глобения, каращия мотор или каращия мощна кола.

 

Не разбрахме каква е твоята идея в случая - всички през просото и всеки да си пали гуми и да се качва пиян до козирката щото ченгетата имали избирателна способност?

Link to comment
Share on other sites

Не разбрахме каква е твоята идея в случая - всички през просото и всеки да си пали гуми и да се качва пиян до козирката щото ченгетата имали избирателна способност?

 

Не, не ме разбра. Става дума за това, как всички съдят останалите, кои кво бил направил. А никой не вижда това, което сам е направил. И казвам, че няма невинни, всички са нарушавали правилника, за да съдят по този начин останалите. Всеки сам е отговорен за постъпката си. Не е нужно останалите да се изказват по тоя начин все едно са безгрешни или те не правят "така". А това за полицаите, казвам че си глобяват, който и както си искат, избират си, което също не е правилно.

 

Извод: бъдете малко по смирени имате глава на раменете, мислете и гледайте вие да карате внимателно, правилно и да не правите глупости. И да съдите и да не съдите, на никой, който си няма акъл, няма да му го налеeте!

 

Peace !

Link to comment
Share on other sites

mobo, почни от там където се дефинират участниците в движението... изясни си кои са и дали непременно трябва да са в движение или що ли...

 

Иначе ставаш и смешен вече опитвайки се винаги да си контра - изтрепаните по тротоарите и по пешеходните пътеки са си сами виновни, нали? Какво правят там?! Някой извикал ли ги е, накарал ли ги е да пресичат, рискувайки живота си, навирайки се под колелата на имащите пълното право?! Айдеее - смотаняци, да си седят у тях. А пък колите като видят/чуят моторист най-добре да отбиват в дясно на секундата ама на секундата и да изчакат най-малко тридесет минути след като е преминал преди да тръгнат... тъпи автомобилисти... с тъпите им коли... ще ми карат по пътя... колите - в гаражите! Пътищата са за мотористи....

 

А пича, дето постоянно ми повтаря колко били лоши шофьорите на коли - ми лоши са, да. Не виждам някой да твърди, че не са? Какво ми ги навираш във всеки пост? Това, че шофьорите на коли са некадърни и лоши как оправдава мотористите дето палят гуми?! Понеже шофьорите лоши, то мотористите са добри и могат да си правят каквото си щат?! Ебати логиката... като на mobo - против съм, щото съм против и точка. Виновни са минувачите, че вървят по тротоара и пресичат улици... =) Ама как не се сетих, колко съм тъп...

 

И куките и те... ще пишат актове. Как може?! Нищо хубаво не видял от тях... що? Не ти дават да караш с двеста по Руски ли? Безобразие бе - те ще ти кажат... Ама следващия път като те спрат за превишена скорост и тръгнат да ти пишат акт, ще им подадеш педесетарка в документите, а?

 

И накрая, да добавя:

Фигуриста е невинен!!! Тъпаците, дето се удариха в него, защо не са направили всичко възможно да го избегнат, след като са го видели да навлиза опасно в тяхното платно?!? Сиктир от такива безотговорни, бе - бе гледат как хамъра ги налита и не се пазят, бе! Кой ги е накарал да карат там, а?

ама овърмане, само да кажа, че винаги ме е кефело как преувеличаваш и увличайки се в образността на хиперболизацията бягаш от конкретиката и правиш обобщения дет немат нищо общо със случая. също ми е много забавно как всички други показват колко са тъпи, а само ти се криеш.

например: да, фигуриста е пиян тъпак, който заслужава ефективна присъда и да му спукат гъза от ебане. но какво общо има с мотористите правещи сеир на други?

единственото което съм казал е че и тези хора са хора и си имат същите права като нас. не си им модератор на тях и нямаш никакво основание да им се сърдиш или да ги съдиш, че били шумни или че застрашавали живота на другите простаци дет се събрали да ги гледат. diaboli вече ви каза че логичното при равноправието е ако ще се съставя акт да се състави такъв на всеки нарушител на законите в конкретната ситуация:

- на полицаите, които са се явили пияни или махмурлии на дежурство.

- на началниците им че са допуснали това да се случи.

- на родителите на абитуриентите понеже заемат локалното пътно платно и възпрепятстват свободнотопридвижване на другите участници в движението.

- на самите абитуриенти за нарушаване на нормите на фонов шум в жилищни райони чрез броене до 12.

- на организаторите на събитието, че допускат подобно масово мероприятие да излезе извън контрол. трябва всички да се явяват под строй в ресторанта и да спазват обществения ред, тихо кротко и без израз на каквато и да е емоция да отпразнуват квото ще празнуват там.

- на всички мотористи, извършващи "пилене на гуми" понеже явно създават сериозни предпоставки за инциденти. по същата логика и на всички преминаващи автомобили, тъй като и те самите са сериозна предпоставка за инциденти.

- на мен понеже се увлякох и аз и загубих смисъла. пък и всички знаем че единствено правилния смисъл е този на овърман. в краен случай на скорпиона.

Link to comment
Share on other sites

единственото което съм казал е че и тези хора са хора и си имат същите права като нас.

 

.....

 

 

diaboli вече ви каза че логичното при равноправието е ако ще се съставя акт да се състави такъв на всеки нарушител на законите в конкретната ситуация:

Разликата е, че правят нещо което изобщо не му е там мястото. Има Калояново да пилят колкото си искат.

По твоята логика, дали ще е пред хотела или под дома ти, няма разлика. Е теб може и да те кефи, както и останалите зрители, но пред хотела не са само те. Или като не им харесва шума на форсиран мотор и мириса на изгоряла гума да се махат ????

 

Това, че са глобили само него а останалите не - е следващия път като те спрат полицаите им кажи - "Не съм само аз, половината преди мен караха с превишена скорост а не ги спряхте и глобихте, и мен нямате право да ме глобявате."

Link to comment
Share on other sites

Разликата е, че правят нещо което изобщо не му е там мястото. Има Калояново да пилят колкото си искат.

По твоята логика, дали ще е пред хотела или под дома ти, няма разлика. Е теб може и да те кефи, както и останалите зрители, но пред хотела не са само те. Или като не им харесва шума на форсиран мотор и мириса на изгоряла гума да се махат ????

 

Това, че са глобили само него а останалите не - е следващия път като те спрат полицаите им кажи - "Не съм само аз, половината преди мен караха с превишена скорост а не ги спряхте и глобихте, и мен нямате право да ме глобявате."

ами моята логика не е че "пиленето на гуми" ми харесва или че не ми пречи. логиката ми е че пред хотела не сте и само вие, които се дразните от мотористите. логиката ми е че хората като са си купували жилище в близост до хотела е трябвало да се сетят че ще имат и подобни неудобства, а не сега да се сърдят че точно мотористите им тормозят иначе така тихия и кротък квартал. лоигката ми е че не можеш да заповядваш на хора със същите права като тебе да ходят да си бръмчат некъде далече от тебе, само щото тебе те дразни. логиката ми е че като не ми харесва обстановката на дадено място просто не съм там, вместо да гоня другите хора от там .

и ако пак ми се направите на луди и не ви е ясна логиката ми, мисля също като овърман да ви обявя за тъпи и непросветени и да ви гледам високомерно, пък вие да се чувствате неудобно.

Link to comment
Share on other sites

е не се изказвайте е така колкото да кажете нещо.... познавам стотици хора из града които карат мотори и нито 1 от тях не би се качил на мотора пил , може да са безотговорни ама чак толкова глупави не са ........ ;)

е аз не познавам нито един, но пък редовно гледам на ивицата как квасят бира и възсядат моторите .. или да отида да си прегледам зрението :)

Link to comment
Share on other sites

ами и всички останали потребители на улицата имат права върху нея в рамките на закона и правилника. тъй че и правата на мотористите са същите. не виждам защо да чета правилника отново.

включването на скорост и задържане на предната спирачка на мотор, известно като "пилене на гуми" никъде не е записано в ЗДП или ППЗДП като забранено.

броенето до 12 и шумната еуфория на завършващи средното си образование тийнейджъри също не е забранено освен от силно разтегливото понятие "нарушаване на обществения ред". Евентуално се нарушават шумовите норми, но пък човек като не иска да има шум от ученици наоколо, не си избира жилището в близост до училище примерно....

 

Забранява се извършването на демонстративни маневри, групово управление, участие в нерегламентирани състезания, форсиране на място на двигатели, употреба на звуков сигнал извън случаите разрешени от Закона за движение по пътищата от водачи на МПС.

 

Глоба: до 200 лв.

 

Има го във всяка една НАРЕДБА ЗА ОПАЗВАНЕ НА ОБЩЕСТВЕНИЯ РЕД.

Както за ремонтите от 14 до 16 и след 22 23 часа.

Доволен ?

Link to comment
Share on other sites

ами моята логика не е че "пиленето на гуми" ми харесва или че не ми пречи. логиката ми е че пред хотела не сте и само вие, които се дразните от мотористите. логиката ми е че хората като са си купували жилище в близост до хотела е трябвало да се сетят че ще имат и подобни неудобства, а не сега да се сърдят че точно мотористите им тормозят иначе така тихия и кротък квартал. лоигката ми е че не можеш да заповядваш на хора със същите права като тебе да ходят да си бръмчат некъде далече от тебе, само щото тебе те дразни. логиката ми е че като не ми харесва обстановката на дадено място просто не съм там, вместо да гоня другите хора от там .

и ако пак ми се направите на луди и не ви е ясна логиката ми, мисля също като овърман да ви обявя за тъпи и непросветени и да ви гледам високомерно, пък вие да се чувствате неудобно.

 

Mobo, логиката ти меко казано "издиша", най-малкото защото става въпрос за безопасно управление на моторно превозно средство, а не за лични предпочитания в конкурса "танцувай с мен". Искаш ли да ти кажа как ще завърши подобно мероприятие в една друга част на света, където има известно малко по-различно отношение към спазването на правила и закони от типично балканското такова?

Link to comment
Share on other sites

Чл. 5 Забранява се извършването на демонстративни маневри, групово управление, участие в нерегламентирани състезания, форсиране на място на двигатели, употреба на звуков сигнал извън случаите разрешени от Закона за движение по пътищата от водачи на МПС.

 

Глоба: до 200 лв.

 

Доволен ?

интересно точно това съдържание чл. 5. не го намирам нито в ЗДП, нито в ППЗДП. различни версии или в сайта на КАТ не ги публикуват правилно?

не, не съм доволен.

Глава втора. ПРАВИЛА ЗА ДВИЖЕНИЕ ПО ПЪТИЩАТА

 

Раздел I. Общи правила

 

Чл. 5. (1) Всеки участник в движението по пътищата:

1. с поведението си не трябва да създава опасности и пречки за движението, не

трябва да поставя в опасност живота и здравето на хората и да причинява имуществени

вреди;

2. трябва да опазва околната среда, като не изхвърля и не оставя на пътя

предмети или вещества, както и да вземе мерки за отстраняването им или за

предупреждаване на останалите участници в движението, когато това ги застрашава.

(2) Водачът на пътно превозно средство е длъжен:

1. да бъде внимателен и предпазлив към уязвимите участници в движението,

каквито са пешеходците и водачите на двуколесни пътни превозни средства;

2. (изм. - ДВ, бр. 85 от 2004 г.) с управляваното от него превозно средство да не

затруднява другите участници в движението и живеещите в крайпътните имоти, като

спазва действащите норми за шум и вредни емисии на отработени газове от моторното

превозно средство, както и други норми и изисквания за опазване на околната среда;

3. (нова - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., изм. - ДВ, бр. 51 от 2007

г.) да не управлява пътно превозно средство под въздействие на алкохол, наркотици или

други упойващи вещества.

интересното е че именно в чл. 5. на ЗДП освен дето всички трябва да пазят чисто и да не притесняват прекалено собствениците на околните имоти, то и всички други участници трябва да пазят и да бъдат предпазливи към двуколесните и пешеходците. това означава ли че пешеходците могат да са непредпазливи спрямо двуколесните или че двуколесните могат да са непредпазливи спрямо пешеходците?

Link to comment
Share on other sites

интересно точно това съдържание чл. 5. не го намирам нито в ЗДП, нито в ППЗДП. различни версии или в сайта на КАТ не ги публикуват правилно?

не, не съм доволен.

 

Не казвам, че нарушава закона за пътищата, а наредбата за опазване на обществения ред която си е точно определена за всяка община. Ако те интересува отиди в район северен и се запознай със нея.

 

Нарушаване на обществения ред, изобщо не е разтегливо понятие както се изказаха някои, а са си точно определени правила.

И ако комшията ти реши да си кърти плочките в банята в 1 през нощта ти какво би направил - ще се преместиш докато трае ремонта ли ?

А как ще реагираш ако цигански катун се изсипе с каруците под терасата ти започнат една тридневна сватба ?

А комшията е вкарал 2х400W в 16 кв. спалня, и реши че в три през нощта да си я пусне щото има същите права като теб ?

Link to comment
Share on other sites

Не казвам, че нарушава закона за пътищата, а наредбата за опазване на обществения ред която си е точно определена за всяка община. Ако те интересува отиди в район северен и се запознай със нея.

 

Нарушаване на обществения ред, изобщо не е разтегливо понятие както се изказаха някои, а са си точно определени правила.

И ако комшията ти реши да си кърти плочките в банята в 1 през нощта ти какво би направил - ще се преместиш докато трае ремонта ли ?

А как ще реагираш ако цигански катун се изсипе с каруците под терасата ти започнат една тридневна сватба ?

А комшията е вкарал 2х400W в 16 кв. спалня, и реши че в три през нощта да си я пусне щото има същите права като теб ?

за комшиите - ще го напсувам и ще почна да врънкам общината да го изгони от собствеността му. това предлагаш ти предполагам?

за катуна - ще минавам кротко покрай тях и ще си стискам джобовете, а после ще залея полицията със жалби и оплаквания от техни престъпления. след това и тях ще искам да ги изселят понеже ми пречат и то пак от общината?

 

и пак почвате с неадекватни примери. говорим за краткотрайно еднократно явление насред абитуриентски празници, а вие го сравнявате с междусъседски караници.

 

не, не искам да ходя до общината на район северен, за да правя справки. община Пловдив си има сайт и там уж си публикуват всички местни наредби и решения. в цитираното от теб първоначално мое мнение се изказах относно нарушения на ЗДП, по който са искали да санкционират моторджията и там казах че може да нарушава местните норми за шум и обществен ред, но не и ЗДП. Понятието "обществен ред" определено е разтегливо щом се дефинира различно в различни географски области на един град, камо ли на една държава.

Link to comment
Share on other sites

Спорите ми за глупости и само се дразня като се чудя какво да ви отговоря за да разберете .

Ако излезна с пистов мотор по средата на кръстовище и започна да си въртя гуми може да предизвикам катастрофа и това няма да е много умно от моя страна .

И ако го правя на място , където съм заобиколен от хора пак би трябвало да ме глобят .

Забранено е да говориш по гсм в колата (поне така мисля) или да държиш волана с едната ръка ама никой не ги глобява за това ... защото ако мина през дупка има голяма вериятност да изпусна колата/мотора от контрол и да стане беля после .

п.п. Има си места за изпълнения и е хубаво да има дистанция при тези работи .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

абе има разлика дали ще е на бал и дали сега в момента да изленеш на улицата ;)

Антарес,ти ще искаш и Нова Година да забранят,да не се хвърлят пиратки и музиката да е до 22:00 ч,щото ти си бил изморен.Ти не си ли броил до 12 като си завършвал?Значи ти като си броил другите хора са можели да те търпят...:@ Всички сте много тежки и велики...Все едно всеки ден са балове и толкова вече приритвате.

Колкото до това кой карал пил...А тия по колите да не мислите,че не пият преди да се качат?!Аз също не съм превърженик на мотора като МПС.Според мен издребнявате...

 

 

ЕДИТ:Има ли абитуриенти?1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 ; Д: Д: Д:

 

Като искате спокойствие,идете някаде в балкана па си живейте...

Link to comment
Share on other sites

Ето и запис на "престъплението":

 

http://www.sendspace.com/file/l9r2bc

 

Цялата работа е там, че в тази една седмица всички са превъзбудени и се правят много нарушения. Както някой беше казал не могат да се подредят абуригените в редица и да се ескортират в ресторантите където да се забавляват. Викат, крещят искат да се покажат на всички, да са най-интересните и т.н. За добро или лошо това е традиция и се спазва от много години. Лично според мен куите в случая можеха да си затворят очите, защото това не беше първото нарушение, а поредното и реално никъде не пише, че "запалването на гумите" и "форсирането на двигателите" е забранено. А и ако го задържаха по такива причини трябваше да задържат и другите, защото докато му се пишеше акта покрай куките преминаваха летящи коли, форсиращи и пилещи гуми. Това в случая беше проблема. А и това, което се случи после с открадването на мотора по тяхна вина беше капака на програмата. Смятам, че не му е мястото тук да спорим за или провтив мотористите. Че повечето са безотговорни няма спор, но аз също за пиян моторист не съм чувал и не съм виждал и е факт, че в почети всички случаи трепят себе си, а не околните. Възможноста в случая да се беше случило беше минимална. Както казаха толкова голяма колкото кола на която е изгубено управлението да отнесе зяпачите в този момент. Другото задържане на един джангал, което се случи в същия ден го разбирам, но това не. Случая беше, че са казали не някаф пиян мангал да премести колата и ония им е теглил майните меко казано изкараха го от колата при, което той почна да ги заплашва с "махалата" и т.н. и те си го прибраха в буса по живо по здраво. :lol: После гледаш как цялата маал се запътва към буса ама накрая нищо не стане де закараха си го в районното и толкова.

Link to comment
Share on other sites

Доволен ?

 

 

Ти пък... mobo и доволен?!? Да, да... Никога. Дори когато сам си цитира законовите основания за съставянето на акта на въпросния примерен участник в движението... дори тогава на секундата сам си заявява "ама mobo не е прав" и почва да разсъждава и да се оборва сам :)

 

Просто това си му е характера - ако всички казват бяло, той задължително ще твърди, че е черно. И обратно.

 

Да се хванем ли на бас? Ето аз сега ще кажа - mobo, ти си прав! И той веднага ще заяви - Не, не съм прав пък! Просто защото трябва да е на обратното на моето... тва е. Ясно е и на децата вече...

Link to comment
Share on other sites

Ти пък... mobo и доволен?!? Да, да... Никога. Дори когато сам си цитира законовите основания за съставянето на акта на въпросния примерен участник в движението... дори тогава на секундата сам си заявява "ама mobo не е прав" и почва да разсъждава и да се оборва сам :)

 

Просто това си му е характера - ако всички казват бяло, той задължително ще твърди, че е черно. И обратно.

 

Да се хванем ли на бас? Ето аз сега ще кажа - mobo, ти си прав! И той веднага ще заяви - Не, не съм прав пък! Просто защото трябва да е на обратното на моето... тва е. Ясно е и на децата вече...

Тоя па. Стига и ти вече уе. mobo т'ва, mobo онова. К'во го опрекваш човека той също си има мнение и го защитава мисля доста добре. Не може всички да са на твоето мнение и твойта дума да е закон. Аз също не съм на твоето мнение, но не злорадствам нали? От повече спорове, които съм водил до сега съм стигнал до един факт - Нито едната страна ще обеди другите в противоположното на тяхното мнение нито обратното. Може само да се стигне до саморазправа и недай си боже до бой, но слава богу тук няма да се стигне до там. Peace! :)

Link to comment
Share on other sites

що бе няма да противореча на овърмана? да не съм луд? тъп може, ама не съм чак па толко луд, че да му се опълчвам и после да бъда плют и подиграван и наричан с кви ли не квалификации. прекалено е нежна душата ми за да го понесе това.

няма да отричам: прав съм си. всички са хора, мотористите също.

Link to comment
Share on other sites

Забранено е да говориш по гсм в колата (поне така мисля) или да държиш волана с едната ръка ама никой не ги глобява за това ...

:laughing:

Особено за гсм-ите глобяват доста :bgrin: на един колега на баща ми му бяха пратили честитка по пощата как говори по гсм :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...